شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - royall - 2015-03-07 11:59 PM

دیده شدن ساچمه در هوا بخاطر سرعت خروجی کم ساچمه هاست و معمولا اگر سرعت خروجی کمتر از 200 متر بر ثانیه باشه براحتی دیده میشه.
لوله هم با دوپیچ الن در جای خودش فیکس شده و اصلا امکان نداره لوله در جای خودش بچرخه (مگر این که پیچ هاش رو شل کرده باشید)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - mearaji - 2015-03-08 07:39 AM

سلام

پس با توضیحات دوستان؛ من فعلا یه بی تی اس بی میگیرم!
فعلا هم که فصل شکار نیست!
کم کم دوربین و کپسول رو هم اضافه میکنم....

اینطوری فکر کنم بهتره....

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - peisaz - 2015-03-08 08:01 AM

(2015-03-07 11:59 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیده شدن ساچمه در هوا بخاطر سرعت خروجی کم ساچمه هاست و معمولا اگر سرعت خروجی کمتر از 200 متر بر ثانیه باشه براحتی دیده میشه.
لوله هم با دوپیچ الن در جای خودش فیکس شده و اصلا امکان نداره لوله در جای خودش بچرخه (مگر این که پیچ هاش رو شل کرده باشید)

سلام
تقریبا مگسک تمام هاتسانها زمانی که آکبند هستند کمی چرخیده است. (نمیدانم چرا)
برای اصلاح آن باید با آلن پشت مگسک را شل کرد و قضیه حل میشه
نمایندگی محترم به ایشان گفته بود دو تا پیچ لول (سمت چپ اسلحه) را شل کن و لول را بچرخان تا مگسک تنظیم بشه.
و اینگونه بود که یک روز پس از ماهها دیانا 52 را از جعبه بیرون آوردم و جهت تست سرعت و قدرت با اون بی تی مفلوک مسابقه دادم.
نتایج مایوس کننده بود. دیانای 25 ژولی چنان تخته سوراخ میکرد و در فواصل بالا صدای برخورد ساچمه را منعکس میکرد که بی تی اصطلاحا سوسک شده بود.
البته با کمی بررسی متوجه این موضوع شدیم و لول را در محل صحیح خودش فیکس کردیم و تفنگ بی تی هم بالاخره شروع به عرض اندام کرد

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - jajarmi - 2016-04-08 08:06 PM

دوستان سلام ممنون میشم بهترین یا 2 تا از بهترین pcp های موجود در ایران رو برای خرید بهم معرفی کنین . قیمتش مشکلی نداره و مهم نیست . ممنونم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - cornet - 2016-04-08 09:33 PM

سلام داداش. خوش اومدیKhansariha (8)
.
بنظر من از نظر دقت، وایروخ 100 و کریکت و بعضی مدلهای fx مثل رویال 400 و بابکت عملکرد خوبی در مقایسه با بقیه داشتن البته بصورت نسبی.
از لحاظ قدرت هم اوانیکس ها ( رین استورم و k550 و ویندی سیتی و ar6) و کندور و... هستن که قدرت بيشترشون، دقت رو کمی تحت الشعاع قرار داده.
درمجموع بیشتر بستگی به انتظار شما از یه تفنگ و کاربرد شما بستگی داره..... چه دقتی و چه قدرتی و شکل ظاهری و تعداد شات و چندین مؤلفه ی دیگه.....
.
Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - mehrdads - 2016-04-09 03:38 PM

سلام دوستان بی اس ا بوکانیر ارزش خرید داره؟ از لحاظ دقت و کیفیت چه طوره ؟Khansariha (8) با بودجه 2 تومن چیا پیشنهاد میدید ؟

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - cornet - 2016-04-10 01:25 PM

سلام آقا مهردادKhansariha (8)
.
بوکانیر یه تفنگ هانتینگ 40 ژولی با دقت متوسط نسبت به بقیه pcp های معمول هست. بنظرم بجز وزن کمتر، برتری قابل توجهی نسبت به ای تی نداره. ضمن اینکه ای تی، ماشه بهتری از بوکانیر داره. من جای شما بودم at میگرفتم. البته کرال پانچر مدل" مگا " هم تفنگ خوبی بنظر میرسه اما چون هنوز عملا تجربه ی استفاده شو ندارم... منتظر تجربه ی دوستان درمورد ( مگا) هستم. خصوصآ اگه طبق شنیده ها... ماشه قابل تنظیم داشته باشه... البته این نظر شخصیهKhansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - aryan - 2016-04-19 11:41 PM

سلام دوستان شنیدم مدل جدید پانچر اصلاح شدن اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بده

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - kalaghkosh - 2016-08-29 10:23 AM

سلام
یه راهنمایی می خواستم از دوستان
به نظر شما کدوم تفنگ رگلاتور دار برای هدف زنی در مسافت زیاد خوبه؟ ترجیحا بالپاپ , قیمت تا ۷ میلیون
fx wildcat
kalibrgun cricket
fx impact
...
با تشکر

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - hunter extreme - 2016-08-29 11:19 AM

سلام
اگر اف ایکس اسموت تویست باشه لولش، کریکت کاملا برتر و دقیقتره و همچنین طبق نتایج کرنوگرافی اسموت تویست حفظ انرژی کمتری هم نسبت به لوتار ( کریکت سنتیک) و لوله cz داره