شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - hamedbehzadi - 2014-05-28 02:01 PM

سلام به همه ... Khansariha (226)
از بین این گزینه ها با معیار های دقت - کیفیت ساخت - قدرت کدوم رو انتخاب میکنید ؟؟؟
دیانا پی 1000
سوماترا 2500
ویندی سیتی
بی تی 65
گالاتیان

با تشکر Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Marksman - 2014-05-28 02:13 PM

تو اینا من اگه بخوام بخرم اول پی هزار بعد ویندی سیتی.Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - mhrSB - 2014-05-28 02:15 PM

(2014-05-28 02:01 PM)hamedbehzadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از بین این گزینه ها با معیار های دقت - کیفیت ساخت - قدرت کدوم رو انتخاب میکنید ؟؟؟
دیانا پی 1000
سوماترا 2500
ویندی سیتی
بی تی 65
گالاتیان

با تشکر Khansariha (8)
سلام دوست عزیز
اگه من باشم اول از همه به فکر دیانا پی 1000 میفتم.Khansariha (399)
و در مرحله بعدی به فکر ویندی سیتی و در اخرین مورد یکم به گالاتیان فکر میکنم.Khansariha (226)
پیشنهاد میکنم درباره این 3 تا سلاح یک تحقیق اجملابی بکنید.(مخصوصا 2 مورد اول)
اگه مایل بودین از اقای عمادی(amiremadi) هم یک سوالی بپرسین،چون ایشون چند عدد از سلاح های مورد نظرتون را هنوز به طور همزمان دارند و بعضیا را هم فکر کنم قبلا داشتن.ایشون به خوبی میتوانند در مقایسه کمک کنند.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام اقا دکتر،ببخشید همزمان شد.Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Vicxtor - 2014-05-28 05:49 PM

درود دوستان... Khansariha (8)

میخواستم یه نظرخواهی از اساتید بکنم در مورد انتخاب اصلح!
در خرید پی سی پی بعدی در کالیبر ۵.۵ پس از مطالعه ی اجمالی ویژگی ها و البته بودجه ی جاری، به سه انتخاب رسیدم...
البته قرار بود که سی زد رو در کالیبر ۴.۵ انتخاب کنم که فعلا به دلیل موجود نبودن در بازار و... از خرید اون منصرف شدم... Khansariha (399)

انتخاب های من به قرار زیر هستن :
۱- دیانا پی ۱۰۰۰
۲- اوانیکس بلیزارد اس ۱۰ ورژن ۲
۳- بنجامین مارادور

این سلاح ها میشه گفت در یک رده ی قیمتی هستن و با بودجه ی فعلی بنده سازگار!
میخواستم با توجه به ویژگی هاشون که البته مهمترینش برای من دقت و خوشدستی و صدالبته وزن پایین (مشکل همیشگی من! خخخخخخ) هست بنده رو از راهنماییتون بهره مند کنید...

سپاس فراوان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - behnamhunter - 2014-05-28 05:56 PM

(2014-05-28 02:01 PM)hamedbehzadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا پی 1000
سوماترا 2500
ویندی سیتی
بی تی 65
گالاتیان

با تشکر Khansariha (8)
اگه دنبال قدرت باشید سوماترا .که از مزیتهاش تنظیم قدرتشه ولی نسبت به بقیه سنگینتره دقتش هم خوبه. دیانا رگلاتور داره با مخزن 300 بار که دقتش نسبت به بقیه بهتره ولی از مشکلاتتش شارژ300 بار اون و جدا کردن هنگام شارژ است.ویندی سیتی قدرتش از سواترا کمتر واز گالاتیان بیشتره و دقتش هم در حد متوسط به بالا.گالاتیان هم حدود 50 ژول قدرت داره دقتش هم کمتر از دیانا و در حد ویندی . بیتی هم ارزانترین و قدرت بالا و دقت متوسط و متوسط به پایین.
اگه خدا بخواد میخوام چند روز یگه یک تست دقیق از مدلهای سوماترا اوانیکس و هاتسان اینجا بزارم.

نتیجه یادم رفت بگم خخخ . من اگه دنبال قدرت باشم سوماترا و اگه دنبال دقت باشم دیانا را انتخاب میکنم . البته اگه بحث پولش نباشه.Khansariha (8)
(2014-05-28 05:49 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)

میخواستم یه نظرخواهی از اساتید بکنم در مورد انتخاب اصلح!
در خرید پی سی پی بعدی در کالیبر ۵.۵ پس از مطالعه ی اجمالی ویژگی ها و البته بودجه ی جاری، به سه انتخاب رسیدم...
البته قرار بود که سی زد رو در کالیبر ۴.۵ انتخاب کنم که فعلا به دلیل موجود نبودن در بازار و... از خرید اون منصرف شدم... Khansariha (399)

انتخاب های من به قرار زیر هستن :
۱- دیانا پی ۱۰۰۰
۲- اوانیکس بلیزارد اس ۱۰ ورژن ۲
۳- بنجامین مارادور

این سلاح ها میشه گفت در یک رده ی قیمتی هستن و با بودجه ی فعلی بنده سازگار!
میخواستم با توجه به ویژگی هاشون که البته مهمترینش برای من دقت و خوشدستی و صدالبته وزن پایین (مشکل همیشگی من! خخخخخخ) هست بنده رو از راهنماییتون بهره مند کنید...

سپاس فراوان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دکتر جان دیانا و مارادور هر دو در یک رنج قیمت هستند و قدرت برابر دارند 40 .اوانیکس بلیزارد قدرتش بیشتره 65 بالانس وزنیش کمی رو به جلو است به خاطر مخزن بزرگ ولی برای شکار مناسبه.اگه با مشکلات دیانا کنار بیای انتخاب اول دیانا من بین مارادور و بلیزارد . بلیزارد رو انتخاب میکنم چون هر دو فاقد رگلاتور هستنو و قدرت بلیزارد بیشتره.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - mehrdadjan - 2014-05-28 10:11 PM

(2014-05-28 09:57 PM)alibala نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه پی سی پی میخوام برای شکار روباه شما چی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟ سوماترا - ar6- گالاتیان

شکار روباه Khansariha (226)دوست عزیز این کار درستی نیست
ارادتKhansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - royall - 2014-05-28 10:13 PM

(2014-05-28 10:11 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-28 09:57 PM)alibala نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه پی سی پی میخوام برای شکار روباه شما چی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟ سوماترا - ar6- گالاتیان

شکار روباه Khansariha (226)دوست عزیز این کار درستی نیست
ارادتKhansariha (8)

البته کاملا حق با شماست Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - صادق قرنجیکی - 2014-05-28 10:14 PM

شکار روباه !!! دوست عزیز مزرعه دار هستید؟ آیا روباه ها براتون آفت شده اند؟ من دلیلی نمی بینم در انجمن برای این موارد مشتوره ای ارایه بشه ؟ همه نیومده مشوره می خوان که پی سی پی می خوان تا باهاش گودزیلا بزنن ؟ ببخشید اگه تند دارم میرم ، اگه دنبال پی سی پی با قدرت بالا هستید این نیازتون رو با سئوال درست مطرح کنید؟
دیگه از دوستان و اعضای قدیمی تر و فهیم انتظار نداریم ! Khansariha (226)
موقعیت الان وضعیت محیط زیست و نگاه جامعه به قضیه شکار -اونم شکارهایی مثل اردک و یا دیگر شکارهای معمول- رو دارید می بینید ، دیگه شکار روباه و ... بماند ، این وسط با پی سی پی بیفتیم به جون روباه ها دیگه همین آگاهی اشتباهی که در جامعه نسبت به سلاح های بادی هست رو هم از قبل بدتر می کنیم؟!
Khansariha (399)
توضیح و خطابم کلی بود ،کاربر alibala شما اولین نفر سئوال کننده در این زمینه نبودید و آخری هم نخواهید بود! امیدواریم در این انجمن مطالب بیشتری درباره سلاح های بادی یاد بگیرید و اگر دانش بیشتری دارید در اینجا ارایه دهید تا ما و دیگر دوستان نیز استفاده کنیم.
Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - royall - 2014-05-28 10:19 PM

صادق جان منم شرمنده کردیدKhansariha (133)
با اجازه من اصلا پستم رو حذف میکنم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - royall - 2014-05-28 10:22 PM

شما بهتره بفرمایید که دنبال تفنگ پر قدرت هستید تا دوستان بتوانند شما رو راهنمایی کنند !
اول برای شکار روباه خواستید حالا اگه روباه نبود خرگوش میزنید خخخ