شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sh-a - 2011-09-30 05:24 PM

آقا اگر ممکنه یکم علمی تر پاسخ بدین راجع به AT44

سرعت تیر با ساچمه پرو مگنوم و باراکودا چطوره ؟ آیا باید حتما ساچمه ای مثل باراکودا استفاده بشه ؟

چند شلیک مفید میشه داشت ؟

و ضمناً یکی در راه خدا یک گروپ دقیق با تکیه گاه ازش بگذاره

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - craftsman - 2011-09-30 05:29 PM

دوستان عزيز
درسته كه كيفيت پي سي پيهاي كره اي رو نداره و حتي شكل و ظاهر تفنگ رو نداره اما اگه قرار باشه آنچه خوبان همه دارن اين داشته باشه كه مثلا قدرت بيگ بور و دقت تفنگ مسابقه اي و لوله لوتئار والتر و خزانه استيل و قنداق چوب گردوي سخت و قنداق مونت كارلوي چكرينگ شده توسط استادان انگليسي و دوپايه هريس و دوربين سواروسكي ....داشته باشه بايد عرض كنم نگرديد دنبالش نيست هنوز توليد نشده اگر هم توليد شده قيمتش اونقدر هست كه هركسي نتونه بخره!!!!گزينه ارزونتر كه ايده آله ميشه وايرخ 100يا يكم تخفيف بديم بشه مثلا سوماترا2500 كه قيمتش دو سه برابر هاتسانه!
مزخرفترين بخش هاتسان و كلا تفنگهاي بقول خودشو ن با ماشه كواترو تريگر همون ماشه شه بعدشم استفاده بيش از حد پلاستيك درست مثل ايراد ارفورس كندور
اگه قراره مايه داري تا كنيم بله ميشه يه پي سي پي آلماني يا آمريكايي يا انگليسي يا اقلا كره اي خريد اگه قراره با قيمت حدود700 پي سي پي بخريم (در مقايسه با 460 ديانا)انتخابها خيلي محدود ميشه شايد بشه گفت به هاتسان ختم ميشه!!و ميدونيد كه كشتي گير بي رقيب هميشه اوله و نزديكترين رقيبش با 300 هزار تومن گرونتر ميشه والتر1250

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - AIRKING - 2011-09-30 06:16 PM

دوست عزیز در اربطه با دقت این اسلحه میتونید به تاپیک گروپ گیری مراجعه کنید.چندین گروپ با اسچمه های مختلف در فواصل مختلف گرفته شده .
در مورد کیفیت هم باید بگم خوبه نه خیلی خوبه و نه عالی هست.
در مورد موارد مصرفی اگر برای شکار میخوای تا 90 متر البته با ساچمه خوب حرف نداره (برای من که تا حالا شرمندم نکرده)اگر هم برای هدف زنی میخوای بازم خوبه.
از لحاظ دقت در حد اوانیکس هست و از لحاظ قدرت هم 40ژول در کالیبر 5.5 قدرت داره.
به نظر من با قیمت 600 تومان عالیه.
Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-06 02:35 AM

به نظرذ منهم هاتسان
برای 2 دسته خوبه
1- برای کسانی که با حداقل هزینه میخواند بای اولین بار پی سی پی سوار بشند و خدا وکیلی با 600 تومن جنازه اوانیکس هم رو دوش کسی نمیذارند پس برای اونها خوبه
بعد هم اگه پی سی ی به دهنشون مزه کرد میتونند سرماه رو بزنند زیمن و یه بهترشو بگیرند
چون پی سی پی هم انقدر بی عیب نیست و دردسرهای خودشوداره که شاید فرد رو دلزده کنه
2- برای کسانی که یه پی سی پی گرون دارد و حالا یه دونه هم دم دستی واسه کوه وبیابون میخوان
در نهایت هم تو دقت کم نمیاره
تو کیفیت هم بیش از 600 تومنی که میدید میارزه

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - taktirandaz - 2011-10-06 10:10 PM

(2011-09-30 05:29 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز
درسته كه كيفيت پي سي پيهاي كره اي رو نداره و حتي شكل و ظاهر تفنگ رو نداره اما اگه قرار باشه آنچه خوبان همه دارن اين داشته باشه كه مثلا قدرت بيگ بور و دقت تفنگ مسابقه اي و لوله لوتئار والتر و خزانه استيل و قنداق چوب گردوي سخت و قنداق مونت كارلوي چكرينگ شده توسط استادان انگليسي و دوپايه هريس و دوربين سواروسكي ....داشته باشه بايد عرض كنم نگرديد دنبالش نيست هنوز توليد نشده اگر هم توليد شده قيمتش اونقدر هست كه هركسي نتونه بخره!!!!گزينه ارزونتر كه ايده آله ميشه وايرخ 100يا يكم تخفيف بديم بشه مثلا سوماترا2500 كه قيمتش دو سه برابر هاتسانه!
مزخرفترين بخش هاتسان و كلا تفنگهاي بقول خودشو ن با ماشه كواترو تريگر همون ماشه شه بعدشم استفاده بيش از حد پلاستيك درست مثل ايراد ارفورس كندور
اگه قراره مايه داري تا كنيم بله ميشه يه پي سي پي آلماني يا آمريكايي يا انگليسي يا اقلا كره اي خريد اگه قراره با قيمت حدود700 پي سي پي بخريم (در مقايسه با 460 ديانا)انتخابها خيلي محدود ميشه شايد بشه گفت به هاتسان ختم ميشه!!و ميدونيد كه كشتي گير بي رقيب هميشه اوله و نزديكترين رقيبش با 300 هزار تومن گرونتر ميشه والتر1250

با عرض معذرت از حضور شما اوستاد گرامی در مورد ماشه با شما موافق نیستم چون اونجور که من فهمیدم در سریهای قدیم هاتسان ماشه دو پیچ تنظیم داشت ولی در تفنگ جدید 3 پیچ تنظیم داره که شما می تونی ماشه را طوری تنظیم کنی که با لمس دست شلیک بشه و دست نتونه با اون دقت کنترل کنه و در کل ماشه به نقطه قوت اون تبدیل شده

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sir.ali - 2011-10-07 09:52 PM

آقا پورنگ این 1250 چرا می گی خوب نیست ؟؟؟

هر کسی اون تفنگی که داره رو میگه خوبه . تو این شکی نیست که مارادور و سوماترا و AR6خوبن ولی آیتم قیمت هم مهمه.شما میخوای ماشین بخری L90 رو با 206 سنجش میکنن !!! تو یه کلاس نیستن ولی قیمتشون یکیه !!!!
اینجا هم من الان مارادور و سوماترا رو جداً دوست دارم ، ولی چرا قیمت والتر 1250 از سوماترا اونجا 200 دلار بالاتره ؟؟؟(تو چندین سایت چک کردم)
من جداً سر در گم موندم . والتر قدرت و دقت به نسبت قیمت مناسبه برام . ولی از قیافه AR6 و سوماترا و مارادور بد جوری خوشم آمده . مسلماً قیافشون از 1250 قشنگ تره .
ولی یه نقد و نظر منصفانه خیلی به من یکی کمک میکنه .
اگه قرار باشه اینجا بسته به دلمون بعضی جا ها نظر بدیم به نظر من نادرست .
من به هرکی هر تفنگی رو میگم ، اگه خودش نداشته باشه میگه خوب نیست .
چت هم که شده ابزار دست انداختن دیگران !!!! من که جداً دیشب ناراحت شدم. من از دوستان نظر منطقی خواستم ویا نقد و تجربه . هرکی آمد تفنگ خودشو به رخ کسید یا خواست بفروشه به من !!! به جز آقا پورنگ که شفاف یه جواب نسبتاً قانع کننده داد .راجع به مارادور .
والا آدم کوچیک تر از خودش هم نظر بخواد با دقت و محبت جواب میده چه برسه به ...
به نظرم این دست انداختن و یه سری کارای دیگه اینجا یه کمی زشته و اون چهره دوستی و تجربی و علمی که سایت داره رو خراب می کنه .

ممنون از همه دوستان
Khansariha (8) قصد ناراحت کردن یا توهین به کسی رو نداشتم و اینجا رو خیلی عزیز و معتبر می دونم .Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - david - 2011-10-07 10:22 PM

دوست خوب بنده در پیام خصوصی به طور کامل برایت توضبح دادم در ضمن در صحفه چت روم از حوصله نوشتن خارجه اما در همانجا باز هم برایت تو ضیح دادم . شما در چت روم امدی دوست خوب مشاوره میخواهی برای همین هم من گفتم از حوصله نوشتم خارجه اما در پیام خصوصی نظر خواستی و برایت کاملا توضیح دادم و نظرم را گفتم . در ضمن خرید تفنگ بادی سلیقه است. در ثانی مسایل در چت روم هیچ ارتباطی به تاپیک نداره که کپی کنی. اسم انجا چت روم است. نه تاپیک.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sir.ali - 2011-10-07 10:44 PM

پس اون چت باکس بالا کلاً حرفاش قابل استناد نیست دیگه ؟؟؟
آقای عبدالرحمن بحث سر پول نیست سر نظر درست دادن ، من میگم کندر خوبه میگی اسباب بازیه بریز دور بیا مانستر منو بخر !!! 2200 ولی من میدم 1700.
دلیل اینی که فلان تفنگ بد است چیزایی دیگه ای هست جز اسباب بازیه آشغاله بریز دور و این حرفا. اگه اسباب بازیه 1700 پولش نبود . شما خوشت نمیاد.
در ضمن من نمی دونستم چت رو باید همیشه اینجا زیر سیبیلی رد کرد !!! الان پستم رو اصلاح میکنم و خط چت رو بر میدارم.
پورنگ جان شما هم ناراحت نشو ، تنها کسی که توضیح درست داد ، پرایوت چت داد شما بودی . ممنون .
ولی در کل ما همه عادت داریم اگه چیزی داریم بهترین باشه ، اگه چیزی داشتیم و فروختیم بد باشه !!! نمیگیم اینجاش خوب بود و اینجاش بد .

در کل اگه از پست من دلگیر شدی عبدالرحمن جان من هم دیشب از حرفای تو و دوستات ناراحت شدم .
در کل به اندازه کافی بیرون داریم میکشیم ، حال نمیکنم کسی ازم دلگیر بشه Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - هادی - 2011-10-08 12:25 AM

دوست عزیز بنده و تمام دوستان قصد دست انداختن شما رو نداشتیم و تمام تایپیکهای بنده و رحمن و پورنگ را نگاه کنید هیچ اغراق و شوخی و مسخره بازی در ان نیست و چت هم جاییه برای احوال پرسی و شوخی و خبری از دوستان گرفتن

شما هم بیخودی ناراحت شدی و تمام دوستان میدانند که بنده هیچ وقت دراین سایت چیزی را برای فروش نذاشتم به جز یکی انهم فنر و واشر 460 است

در ضمن این دوستان همه ازروی دلسوزی باشما رفتار کردند و در این سایت یکی از هدفها کلاه نرفتن سر دوستان وانتخاب شایسته و بجا و استفاده از تجربیات همدیگر است

و این تایپیک جای گلا یه نیست و در همان چت گلایه میکردید

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - craftsman - 2011-10-08 09:02 AM

دوست عزيز
اگه شما قبل از اين موضوع نوشته ها و شوخيهاي توي چت باكس رو ميخونديد مطمئنم الان ناراحت نميشديدKhansariha (8)
چت باكس رو براي احوالپرسيها و گفتگوهاي غير رسمي استفاده ميكنيم و الا توي تاپيك مربوطه پست ميزاريم ميبينيد كه توي چت باكس تعداد خاصي از دوستان حضور دايم دارن اونجا درست داره كار تلفن و ياهومسنجر رو براي ما انجام ميده و در صورتي كه كسي كار خاصي داشته باشه راهنمايي ميشه كه به تاپيك مربوطه ش رجوع كنه بر خلاف تصور شما كسي قصد دست انداختن شما رو نداشت.تو همون موقع من بعلت اينكه تفنگ شكاريمو ميخوام عوض كنم بيخيال شدم و الا تفنگ وايرخي كه دوستمون معرفي كردن بدون مكث ميخريدم ازش.قيمتي بسيار عالي ميدادن.شما نبايد تصور كنيد كه تفنگ معرفي شده آشغال بوده و قصد كلاهبرداري داشتن!!يا همون مانستر تفنگ بسيار خوبيه و گزينه خوبي براي خريده.
شما گفتيد رنج قيمت مد نظرتونو منم گفتم دوتا گزينه داريد يكي هاتسان و يكي والتر با تغيير هزينه گزينه ها متفاوت ميشه
ضمن اينكه وايرخي كه دوستمون معرفي كردند جزو تفنگهاي عالي محسوب ميشه و قيمتش با والتر اختلاف چنداني نداشت و تقريبا هم قيمت بود.
اميدوارم از حرفهاي ما ناراحت نشيد ولي توصيه ميكنم براي خريد تفنگ تاپيك مربوطه رو از پست اول بخونيد انشا الله نتيجه خواهيد گرفت اگر هم به نتيجه دلخواهتون نرسيديد به تاپيك معرفي تفنگها مراجعه كنيد اغلب تفنگها تست شده ن و پستهاي مختلفي درباره شون ارسال شدهKhansariha (8)