شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - craftsman - 2011-08-03 09:17 AM

(2011-08-01 11:07 PM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

من هم با داوید عزیز موافقم جنس های ترک اعتبار و دوام و کیفیت ندارند و شما اصل جنس را در نظر بگیرید نه مثل دارو خانه ها اقا فلان جنس رو دارید نه مشابه اونو دارم

در ضمن در مقایسه تویوتا با کیا همون کشور سازنده کیا نبود کره هم ماشین نداشت چین را نگاه کنید یه ماشین خوب نداره

ترک هم خودشو جز اروپا میدونه و با اروپا و امریکا رابطه داره پیشرفت داره ولی خودمونیم قیاس بیهوده نکنیم من در صنایع سنگین دارم کار میکنم و صنعت را میبینم همان ترک وچین هم در صنایع اصلی جای ندارندKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا هادي عزيز
من در مورد كيفيت توضيح دادم و انتظار هم ندارم كسي جنس ترك رو با جنس آلماني مقايسه كنه در مورد صنايع يه مثالي هست كه ميگه هرچيزي كه دينام(آرميچر)داشته باشه بايد آلماني باشه!!
صحبت من اينه كه اگه آلمان بياد تفنگي مثل هاتسان رو بسازه شك نكنيد حداقل دو برابر قيمتش ميشه!نمونه ش وايرخ100!!در مورد صنايع سنگين اينجا جاي بحث نيست والا فقط همين رو بدونيم كه چين جزو قدرتهاي هسته اي دنياست!و موشك سيلك ورم كه كابوس درياهاست ساخت چينه!و قطارهاي متروي تهران ساخت چينه!و....نكته مهم ديگه اينه كه اگه چين كارش افتضاح باشه شركتهاي معروف دوربين سازي دنيا به چين سفارش توليد نميدن!يا تو چين شعبه نميزنن!
ديگه طولاني ميشه...
چراغ دستي ليزري ND5 كه آقا سعيد آريا معرفي كردن و رفتيم تست كرديم ساخت چين بود به قيمت 300هزار تومن اين تحت ليسانس BSAهست!قيمت اصلي انگليسيش هم همين حدوده!
اگه ميبنيد جنس چيني بنجل درومده اون بحثش برميگرده به سفارش دهنده كه ميخواد چقدر هزينه توليد بده شما يه اتوي برقي سفارش ميديد كه فرانسويش مثلا 50 دلاره چين مياد گزينه هاي 5-40 دلاري دقيقا مشابه همون رو پيش روي شما ميزاره كه انتخاب كنيد
كدومو ميخوايد فروشنده هاي ايراني ميرن 5 دلاري رو ميخرن كه سود بيشتري داره براشون بنابر اين هرچي آشغاله وارد بازار ايران ميشه و اينه كه تصور ميكنيم چين آشغال ميسازه
تقريبا تمام گوشيهاي سوني اريكسون تو بازار رو چين ميسازه!!البته تحت ليسانس.
نوكيا هم همين حال رو داره حتي من ديروز سامسونگ ديدم ساخت چين بود!!....
من شك ندارم شما تير باراكودا رو ميتونيد سفارش بديد چين بسازه با نصف يا حتي يك چهارم قيمت اصليش و با همون كيفيت فقط كافيه يه دونه تير رو بهشون بديد شاهد حرفام تفنگهاي كلون شده مثل ايكس تي 1000 كه كپي دقيق ديانا 350 هست با همون قدرت و همون شكل و شمايل!انتظار نداريم كه كيفيت ديانا رو داشته باشه اما اختلاف قيمتشون وسوسه كننده ست!با توجه به اينكه قدرت و دقتشم همچين تفاوتي نداره!

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - هادی - 2011-08-05 01:15 AM

البته با این جمعیت باید همین سیاست را داشته باشد

ولی قبول کنید که این انتخاب کمی هم سلیقه ای است Khansariha (8)

چرا چین پروزه های سنگین و درامد زا با نصف قیمت را چرا در کشور های اروپا و امریکا بر نمیداره خوب بهترین کیفیت و کمترین مخارج را برای مشتری در این کشور ها داره و در نتیجه مشتری سود بیشتری میکنه

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - azimian - 2011-09-05 09:50 AM

سلام
دوستان دیانا P1000 ایران اومده یا نه؟
چنده؟

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - esmaeil1356 - 2011-09-05 10:10 AM

(2011-09-05 09:50 AM)azimian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان دیانا P1000 ایران اومده یا نه؟
چنده؟

نه هنوز نيومده

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - majid1157073 - 2011-09-05 10:37 AM

معلومم نیست بیاد
شایدوقتی دیانا pcpجدیدش رازد ان موقع p1000میادتو ایران

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - tmr - 2011-09-08 07:49 PM

دوستان اگه کسی اطلاعی از تمامی pcp های موجود در بازار و حدود قیمت داره در این تاپیک قرار بده تا انتخابها راحتتر صورت بگیره
راستش زده به سرم به pcp حول و حوش 1 تومن بگیرم (فقط اسلحه) حالا چی پیشنهاد میدید؟
با تشکرKhansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - david - 2011-09-08 08:38 PM

با 1 تومان فقط رنجر میتوانی بخری دوست خوبKhansariha (8) بلیزارد 1400 تا 1500 مارادور باتلمبه 1800 ای ار 6 -1950- و....Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - tmr - 2011-09-08 10:01 PM

(2011-09-08 08:38 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با 1 تومان فقط رنجر میتوانی بخری دوست خوبKhansariha (8) بلیزارد 1400 تا 1500 مارادور باتلمبه 1800 ای ار 6 -1950- و....Khansariha (8)
والتر چطور؟ نسبت به هاتسان بهتر نیست؟
میصرفه بگم از دبی برام بیارن؟
مارادور دبی چنده؟

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sh-a - 2011-09-16 12:37 AM

آقا این بنجامین مارادور رو من رفتم فردوسی دیدم بدک نبود با تلمبه هاتسان میفروخت 1900000 البته میگفت بخوای تخفیف هم میده . میگفت نسبت به اوانکیس دقت بیشتری داره و تعداد تیر بیشتری میشه زد ولی گفت ما بطور کامل پشتیبانی نمی کنیم ولی اوانیکس هر چیزیش خراب بشه داریم ! حالا میخواستم بپرسم مثلا بنجامین چه چیزهائیش استهلاک داره ؟ لطفا خوب توضیح بدین

هر چی سبک سنگین کردم اوانیکس بدرد من نمیخوره چون من فقط برای شکار نمیخوام . اوانیکس بدرد شکار میخوره چون 20 تا تیر بزنی بادش خالی میشه . یعنی نمیشه الکی تیر زد گ

لطفا در مورد خرید بنجامین و نگهداریش توضیح بدین ممنون

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - david - 2011-09-16 07:07 AM

Khansariha (8)اگر بنجامین را زمین نزنی هیچ چیزیش نمیشه و هیچ اصطحلاکی نداره.اما باید با تلمبه خودش بخری نه با تلمیه هاتسان.برای راهنمایی بیشتر به تاپیک تجربیات بنجامین مارادور مراجعه نمایید Khansariha (8)