شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - saeedaria - 2011-07-13 01:43 PM

(2011-07-13 12:50 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :یه سوال از دوستان من پولم رو خرج یه PCP ترک که تو کشورهای دیگه خیلی ارزونن کنم یا اینکه صبر کنم و یه محصول با کیفیت ساخت بالا و گرونتر مثلا 1800000 تومن رو تهیه کنم؟

سلام دوست من شما که میخای 1.800 بدی برای پی سی پس پرا نمیری سمت اوانیکس .. ؟ هم قدرت هم کیفیت هم زیبایی و هم قطعاتش موجوده و در صورت خرابی شرکت زوبین برات تعمیر میکنه .. مانستر و بلک لئوپارد بخاطر داشتن 2تا مخزن و تعداد شلیک بالا خیلی راضیت میکنه .. خوشدست سبک و پرقدرت .. هرکی دستت بیبینه چشاش 4 تا میشه .. من دیروز مانسترمو اوردم بیرون ملت ریختن دوروبرش ازش عکس میگرفتن Khansariha (214)
عبدالرحمن عزیز سلام
pcp خوب خریدن فی نفسه عالیه اما باید ببینی به چه دردی میخوره.به عبارتی برای چه کاری میخوای.برای این هدف زنی و شکارای دم دستی ما پول زیاد دادن برای سلاح کمی سخته.اون هم در شرایطی که هر روز یه بامبول جدید تو عرصه سیاسی و اقتصادی سرمون در میاد و یه دفعه دیدی اونیکس هم زورش رسید و ما رو تحریم کرد!!!! حالا اونیکس دارا بدو قطعات بدو.اونوقت زوبین کجا بود.....Khansariha (214)Khansariha (214)
به نظر من تا زمانی که بازار از حالت هیجانی در نیومده و قیمتها معقول نشده دیدتون به نیازتون و امکانات موجود حداقلی باشه تا فقط دستتون خالی نمونه و بعد در زمان ثبات خیلی کارا میشه کرد.
کی پارسال فکرشو میکرد ایرفورس کندور و اونیکس به وفور دست بچه ها باشه(منظورم وفور نسبیه)؟؟!!
هنوز بازار ما رقابتی نشده و هر کی از راه میرسه یه قیمتی می پرونه و جالبه که با وجود مشتریهای عجول کارش هم میگیره.به کسی جسارت نشه این روح کار بیزنسه(از فرصتها استفاده کن برای کسب سود حداکثری) و هر کی از جاش پا میشه و 2زار ته جیبش میبینه بیزنس من میشه.جنسی هم که میاره میبره به عرش اعلی و میندازه به ملت تا سریعتر به سودش برسه.از این دست آدما کم نداریم.
به نظر من با کمی چشم پوشی از توقعات میشه دست پر بود و از تیراندازی لذت برد و منتظر فرصت مناسب موند و بازار رو تماشا کرد.این قیمتها برای این سلاحها بالاست.اونیکس AR6 که قیمتش خیلی پایینتره(فکر کنم حدود 700دلاره) رو الان 1900000 تا 2000000 تومن بهش بدین فردا چی میخواین بگیرین؟؟؟؟
این قیمتها همشون میشکنه و مدلهای جدید هم به بازار میاد و قدرت انتخاب هم بالا میره.فقط صبر لازمه
ضمنا یه موج جدید اقتصادی داره میاد.هر کی خرید میخواد بکنه زودتر.فردا روز صفرها رو ب میدارن اونوقت فرصت طلبها هم مدتی بهانشون این میشه که پول ما ارزش نداره و ما دلاری و یورویی خرید میکنیم.پس هر چی ما میگیم همونه
عبدالرحمن عزیز حواست باشه این مونستره خیلی قیافه غلط اندازی داره.سعی کن چند تا عکس هم به همراه غیورمردان نیروی انتظامی بندازی و همراه داشته باشیKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - imangta - 2011-07-13 02:22 PM

با اون چندتا عکس موافقم کاربرد دارهKhansariha (48)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - عبدالرحمن - 2011-07-13 02:57 PM

ممنون سعید جان بابت توضیحاتت .. البته مانستر فکر کنم با این قیمت که من گرفتم اختلاف زیادی با قیمت جهانیش نداره اما حرف شما رو قبول دارم و قیمت میاد پایین که این هم یه چیزی هست که درمورد هر نوع وسیله ایی صدق میکنه مثلا گوشی موبایل .. ما داریم قیمت نیاز لذتمون که قراره با اون تفنگ براورده بشه رو پرداخت میکنیم و من خودم به شخصه لذتم رو به پول ترجیح میدم و دوست ندارم تفنگی که بهش علاقه دارم رو تو نت نیگاش کنم و حسرتشو بخورم تا کی بشه که یه 300 تومن یا کمتر یا بیشتر ارونتر بشه Khansariha (214)
درمورد قیافه غلط اندازش هم دیروز رفتم اسلحه خونه که از اشناهاست و تو نیرو انتظامی و سپاه هم خیلی خرش میره یه بهم گفت واسمون بخشنامه اومده که حمل تفنگ 5.5 و 4.5 ازاده و از اونجایی که دوستان نیرو انتظامی یخورده اطلاعاتشون در مورد این تفنگها بالاست و قدرت درک اینو دارن که این تفنگ بادیه نه یه مسلسل یه نامه نوشت و مهر کرد وداد بهم که اگه جای گیر کردم نشون بدم Khansariha (256)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sh-a - 2011-07-13 09:51 PM

آقا جایی راجع به دقت پی سی پی جدید هاتسان صحبتی نشده بود خواهش میکنم کسایی که دارند جواب بدند دقتش چطوره ؟

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - morteza - 2011-08-01 11:06 AM

سلام تو سایت airgun دومدل هاتسان را با قیمتهای 600 و 650 گذاشته نظر دوستان چیه ؟Khansariha (66)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Shooter2Bt65 - 2011-08-01 11:30 AM

(2011-07-13 09:51 PM)sh-a نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جایی راجع به دقت پی سی پی جدید هاتسان صحبتی نشده بود خواهش میکنم کسایی که دارند جواب بدند دقتش چطوره ؟
دوست عزیز سلام جواب شما تو تایپیک گروپ گیری باشه که تو فاصله 40متری با ساچمه بارکودا گرفته شده موجود هست .البته منتظر گروپ با دستگاه نشانه روی خودbt65باشید

دوستای عزیزم داداشای گلم .کالیبر مهم هست .نه قیافه سلاح .اونا با کالیبر سلاح کار دارن .شما خیالتون راحت دادشتون کاملا برسی کرده همه چی رو .تا کالیبر 5.5ازاد.تمام.در ضمن داداش عبدالرحمن منتظر تماست هستم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - taktirandaz - 2011-08-01 08:45 PM

می خواهم نظر شما را در باره walther 1250 dominator .22 pcp بپرسم آیا از نظر دقت از هاتسان بهتره؟ و آیا اگه با یک تلمبه بخرم می ارزه در مقایسه با هاتسان با توجه به کیفیت دقت و ....

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - david - 2011-08-01 09:26 PM

Khansariha (8) والتر با هاتسان؟؟ والتر المان است برادر هاتسان ترک والتر تولیدات مسابقه ا یی دارد و معروف میباشد در دقت و کیفیت ... Khansariha (8)اما هاتسان چی دارد.؟؟ امیدوارم یک جواب کلی داده باشم و موفق باشیKhansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - AIRKING - 2011-08-01 09:46 PM

البته اقا پورنگ خدایش یکم تند رفتینKhansariha (8) این هاتسانی که من دارم دست کم از والتر که نداره هیچ به نظرم بعضی وقتها سر هم هست.
دقتشون که شبیه به همه.قدرتشون هم همینطور.قنداقشون هم هر دو کامپوزیت هست.اما یه تفاوت هایی دارن.والتر خشابش پلاستکی هست اما هاستان نه.وااتر در جاگذاری ساچمه های بلند توی خشاب مشکل داره اما هاتسان نه.والتر طراحی قنداقش طوری هست که بعد از مدتی تیر اندازی کف دستت به شدت درد می گیره .والتر قطعات پلاستکیش بیشتره.قیمتش گرون تر.تلمبه نداره (اینا رو که گفتم در مورد والتر معمولی بود با هاتسان ای تی 44 )والتر بست بین قنداق و لوله نداره و احتمال شکسته شدنش بیشتره.
به نظرم این دو اسلحه در یک سطح هستند البته هاتسان رو اگر بتونی سری اولش رو گیر بیاری خیلی عالی هست همونی که من یا سعید ای تی 44 لانگ داره.
در کل مخلص همه عزیزان

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - david - 2011-08-01 09:59 PM

جلال جان من شاید سومین یا دومین نفری بودم که هاتسان خریدم حتی چندین وقت پیش با سام یانگ خواستم تست کنم ساچمه برایش بلند بود و در جای خشاب جا نگرفت. ولی در مجموع من با والتر 1250 اصلا کیف نمیکنم اما مخزن والتر 300 بار است. و به حر حال اروپایی میباشد. اما در مجموع هاتسان برای من خوش دست نبود.یه جورایی طراحیش زمخت میباشد. ولی الان مثلا با 1300 میشه بلیزارد خرید اما هاتسان هم مدل جدیدش شده 1300 خدایش اگر الان بود شما کدام را میخریدی. من بلیزارد میخریدم.Khansariha (8) خیلی مخلصم اقا جلال گل البته تفنگ سلیقه ایی است. کوچیک جلال خان عزیز و خون گرمم هستیم.