شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران (/showthread.php?tid=752)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - kingzax - 2014-03-08 09:44 PM

(2014-03-08 08:00 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه فکر نکنم شتر مرغ باشه دوست عزیز اون اطراف احتمال پرسه زدن شتر مرغ چقدره؟

سلام
من اصلا نمیدونم کجا این عکس گرفته شده و در چه شرایطی
من فقط رد پا رو تا جایی که اطلاعات داشتم تفصیر کردم
از اونجایی هم که هر بند اول یا جلویی باید یه پاشنه داشته باشه و تو این عکس محل عکس قرمز که جای پاشنه هست فرورفتگی نداره احتمال دادم که این اثر پا فقط بصورت بخشی هست که خط سیاه کشیدم و دو انگشتی که بزرگ باشه و من میشناسم شتر مرغ هست
حالا من از دوست عزیزی که این عکس و گرفته سوال می کنم که آیا چند تا از این رد پاها بود یا فقط همین یکی
و اگر چند تا بود اینکه فاصله این رد پاها از هم چقدر بود؟
ممنون

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - Marksman - 2014-03-09 02:47 PM

اگه اون چند تا بلوط و پوسته بلوط رو اطرافش در نظر بگیریم خیلی جای پای بزرگی نیست.فقط همین یه رد بوده یا باز هم بوده؟ به رد پستانداران شبیه نیست.Khansariha (226)

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - josniper - 2014-03-12 11:08 PM

این عکس مربوط به یک کوه در شهر ایلام هست که فقط 4کیلومتر به شهر فاصله داره
اتفاقا نشون چند نفر از عشایر گله دار دادم که میگفتن جاپای خرسه
که یه سرچ زدم و اینها اومد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته خودم فک نمیکنم جاپای خرس باشه چون قبلا خودم دیدم
در ضمن اندازه اون بلوط 4.5-5 سانت هست وعمدا به عنوان معیار گذاشتم .من بی عقل را بگو که کلید پراید همرام بود .چرا نذاشتم نمیدونمKhansariha (226)

شک خودم بیشتر درمورد گربه کوهستان هست .قبلا هم ندیدم
بدبختانه زانوم را عمل کردم و تا بعد عید کوهنوردی ممنوع.وگرنه همین الان که ساعت 11 شبه و اونجا روهم برف گرفته مرفتم دوبار عکس میگرفتم

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - kingzax - 2014-03-12 11:59 PM

سلام
ان شاءا... که زانوتون هر چه سریعتر خوب بشه
حرف من در مورد پنجه گربه سانان نیز صادق هست. بدین صورت که در انتهای بند اول پاشنه وجود دارد که اثر گودی به جا میگذاره
البته جدای از همه اینها , رد پای گربه سانان چهار انگشتی هست
[تصویر: 12_14139465662855221.jpg]
این هم چند نمونه دیگه
[تصویر: 12_14139465665921881.jpg]

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - asman - 2015-08-27 07:32 PM

RE: عكس و فيلم گونه هاي مختلف جانوري ايران - aghashekar - 2016-08-23 10:42 PM

سلام
از این نقشه داخل اتاق رییسای محیط زیست هست.

سلام
این لینک کتاب بازنامه است. بد نیست ببینید.