شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - farzin122 - 2011-06-16 02:43 PM

مثل اینکه دوستان مشکل منو دقیق متوجه نشدن هر کاری میکنم ساچمه کامل نمیره تو از بالا 0.5 زیاد میره تو و از پایین 0.5 میلیمتر میمونه بیرون که با فشار زیاد هم نمیره تو ... وگرنه خودم میدونم دقت رو کاهش میده و نباید با ناخن فشار داد...

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-06-16 03:50 PM

(2011-06-16 02:43 PM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل اینکه دوستان مشکل منو دقیق متوجه نشدن هر کاری میکنم ساچمه کامل نمیره تو از بالا 0.5 زیاد میره تو و از پایین 0.5 میلیمتر میمونه بیرون که با فشار زیاد هم نمیره تو ... وگرنه خودم میدونم دقت رو کاهش میده و نباید با ناخن فشار داد...
فرزین جان من این جمله شما را خوب متوجه نشدم(از بالا 0.5 زیاد میره تو و از پایین 0.5 میلیمتر میمونه بیرون)
اگر امکان داره یک عکسی از این وضعیت ارسال کن Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohsen1982 - 2011-06-16 07:49 PM

دوست عزيز اينطوركه شما ميگيد بايد ساچمه كج ويك ور بره داخل محل ساچمه گذاري . بايد يه عكس از محل ساچمه گذاري ويه عكس بعداز قراردادن ساچمه بزاريد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-16 11:03 PM

سلام دوستان
امروز یه اتفاقی واسه اسلحه ام پیش اومد
موقع شارژکردن یک سره رزوه که تویه عکس معلومه شکست و همون میله ای که از یه طرف به پیستون و از طرف دیگه به اهرم شارژ متصل میشه
حالا کسی میدونه که از کجا میتونم یدکشو گیر بیارم ؟؟؟کسی سراغ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی هم کارم گیره
دوستان یه مددی برسونن ممنونم
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-06-17 01:14 AM

مهدی جان
اینها داداش عوارض زور بازوی زیادیه خخخخخخخخخخ
از شوخی گذشته
فابریکشو ممکنه سمسار زاده تو اصفهان داشته باشه
تهران رو هم من برات سراغ میگیرم
اما با مسیح عزیز هم تماس بگیر احتمال زیاد دست خالی نمیمونی
اما در کل اگه نبود
اصلا چیز مهمی نیست
میله رو ببر تراشکاری بده از یه مفتول همون سایز ( ترجیحا بهتره مفتول فنر باشه ) همون طول برات ببره رزوه کنه
نمره رزوه فابریکش هم 10 --32 هست
اون تیکه از رزوه هم که تو اون رابط شکسته تراشکار برات چپ گرد میزنه درش میارهKhansariha (8)
بازم حل نشد تماس بگیر برات اینجا بدم بسازه بفرستم برات

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - farzin122 - 2011-06-17 01:57 AM

مهدی جان
من پیشنهاد میکنم همون کاری کا آقا سهیل میگه رو بکنی ببر تراشکار واست میسازه اگه فابریکشو بخوای پیدا کنی خیلی سخته حالا پیداشم کردی 30-40 تومن قیمتشه راستی یه چیز دیگه به تراشکارم نگو مال اسلحه هستش چون تا اسم اسلحه رو میشنون قیمت میشه 3-4 برابر..... من این کارو با 54 کردم 6 ماهه داره کار میکنه مشکلی هم پیدا نکرده....

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-06-17 09:50 AM

مهدی جان عزیز هیچ غمت نباشه درست میشه به احتمال زیاد همانطور که سهیل گفت گیر میاد تو تهران به احتمال زیاد مغازه ساحل هم ممکنه داشته باشه عکس کارت و شماره تلفن مغازه را در گزارش بازاری داده بودم سهیل عزیز هم بیشتر با صاحب مغازه (آقا محمد) دمخوره .
از فرزین عزیز هم ممنون راهنمائی درستی برای بردن به تراشکاری کردن Khansariha (8)
احیانا اگر برای باز کردن میله واسط مشکلی داشتی به عکس های زیر دقت کن راحت باز میشه
البته قبلش باید فنر را باز کرده باشی و یا فنر را کوک (جمع شده) باشه که دومی کارخطرناکیه و برای مدت طولانی ماندن فنر هم خوب نیست و فنر را ضعیف میکنه مگر اینکه میله آماده و خریداری شده باشه Khansariha (214)
[تصویر: 4.jpg]
[تصویر: 5.jpg]
[تصویر: 6.jpg]
[تصویر: 8.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-17 07:55 PM

ممنونم دوستان Khansariha (8)
مهندس جان خدایی نکرده من آرنولد فشرده ام خخخخخ
من ببرم تراشکاری ببینم کار اونها هستش یا نه !!!!!!!!
علی آقا فکر نکنم احتیاج باشه که از سر پیستون (پیچ آلنی )باز بشه چون الان میله باز شده و جداست فقط باید یه میله دیگه باشه که بپیچم و بزارم سر جاش
ضمنا فکر کنم یه سر رزوه چپ گرد و یه سر دیگه اش راست گرد باشه ؟؟؟؟؟درسته ؟؟؟؟؟
راستی دوستان جنس این میله آلیاژمخصوص نیست ؟؟؟؟آخه حالت فنری داره و میشه گیر آورد و داد تراشکاری درست کنه که مثل فابریکش کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم راستی قیمت فابریکشو کسی میدونه چنده دقیقا ؟؟؟؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohsen1982 - 2011-06-17 08:29 PM

اقا مهدي فابريكشم حتمال بالاي 90 درصدبايدباشه ميتوني يه سراغ از مسيح بگيري .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-06-17 10:04 PM

(2011-06-17 07:55 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم دوستان Khansariha (8)
مهندس جان خدایی نکرده من آرنولد فشرده ام خخخخخ
من ببرم تراشکاری ببینم کار اونها هستش یا نه !!!!!!!!
علی آقا فکر نکنم احتیاج باشه که از سر پیستون (پیچ آلنی )باز بشه چون الان میله باز شده و جداست فقط باید یه میله دیگه باشه که بپیچم و بزارم سر جاش
ضمنا فکر کنم یه سر رزوه چپ گرد و یه سر دیگه اش راست گرد باشه ؟؟؟؟؟درسته ؟؟؟؟؟
راستی دوستان جنس این میله آلیاژمخصوص نیست ؟؟؟؟آخه حالت فنری داره و میشه گیر آورد و داد تراشکاری درست کنه که مثل فابریکش کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم راستی قیمت فابریکشو کسی میدونه چنده دقیقا ؟؟؟؟

درسته مهدی جان این میله واسط اگر یکسرش چپگرد و سر دیگرش راستگرد باشه دیگه نیازی به باز کردنش از سیلندر نیست و براحتی باز یا رکلاژ میشه Khansariha (256)