شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - royall - 2013-06-12 10:33 PM

خیلی ممنون دوست عزیز. Khansariha (8)
بله فردوسی ولی کدوم فروشگاه ؟ اگه مغازه ای هست ممنون میشم اگه ادرس بدید ؟
هرجا میرم دست مینکه تو گاوصندوق یه فنر در میاره میگه 50/000 تومن.نه بسته بندی نه چیزی.
از کجا بفهمم اصله ؟ مشخصه ی خاصی داره ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rezakaraj - 2013-06-13 06:54 AM

(2013-06-12 10:33 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون دوست عزیز. Khansariha (8)
بله فردوسی ولی کدوم فروشگاه ؟ اگه مغازه ای هست ممنون میشم اگه ادرس بدید ؟
هرجا میرم دست مینکه تو گاوصندوق یه فنر در میاره میگه 50/000 تومن.نه بسته بندی نه چیزی.
از کجا بفهمم اصله ؟ مشخصه ی خاصی داره ؟
مغازه اقالو داخل پاساژ صدا و سیما.فنر اصل المان که تو ایران نیستش فنر های کمی اصل تر روشون برچسب زده دیانا و به مدل های از دیانا که میخوره رو روشون نوشته .مثل فنری که مناسب گامو شماست روش نوشته 31-34-36-35 به این صورت.فنر های تولید نخجیر هم بگیری بد نیستش اونها کارتون هم دارند.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Assassin's - 2013-06-15 07:41 AM

با سلام دوستان من هم تاز یه اسنایپر گرفتم تفنگ بدی به نظر نمی یاد وزنش برام خوب شده به لگدش عات کردم فقط و فقط یه خورده دقتش کمه که از شما اساتید می خوام برام یه راحل پیدا کنید به نظر شما کدوم واشر براش خوبه که عوض کنم اصلا من می خوام دقت بره بالا حتی اگه قدرتش یه خورده بیاد پایین البته نه زیاد چون برای شکارای بزرگ می خوام دوستان با تشکر.
تازه من تا حالا سلاحم هم رو باز نکردم می ترسم خرابش کنم اگه امکان هست به من یاد بدید با تصویر باشه که عالی.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - صادق قرنجیکی - 2013-06-15 07:59 AM

دوست عزیز پست شما رو تو تایپیک اسنایپر 125 جواب دادم و تو صفحات قبل تر تو همون تایپیک می تونین اطلاعات بیشتری بگیرین ، سعی کنیم با یه پست به جا و در تایپیک خودش پیگیر ی کنیم (البته چون مبحث باز و بست سلاح تون بود شامل این تایپیک هم میشه ولی بهتره تو تایپیک اختصاصی سلاح پیگیر بشیم) Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - baracuda - 2013-06-15 09:06 AM

با این پستی که اینجا زدی میشه ۳بار شما توی تاپیک اسنایپر 125پست زدی توی تاپیک گزارشی از قیمتها بازهمینو پست دادی اینجا هم که نوشتی لطفأ دقت کنید باعرض شرمندگی فقط توی تاپیک خودش بحث رو مطرح کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Assassin's - 2013-06-15 06:39 PM

(2013-06-15 07:59 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز پست شما رو تو تایپیک اسنایپر 125 جواب دادم و تو صفحات قبل تر تو همون تایپیک می تونین اطلاعات بیشتری بگیرین ، سعی کنیم با یه پست به جا و در تایپیک خودش پیگیر ی کنیم (البته چون مبحث باز و بست سلاح تون بود شامل این تایپیک هم میشه ولی بهتره تو تایپیک اختصاصی سلاح پیگیر بشیم) Khansariha (8)

خیلی ممنون دوست عزیز.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Assassin's - 2013-06-15 11:41 PM

(2013-06-15 09:06 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این پستی که اینجا زدی میشه ۳بار شما توی تاپیک اسنایپر 125پست زدی توی تاپیک گزارشی از قیمتها بازهمینو پست دادی اینجا هم که نوشتی لطفأ دقت کنید باعرض شرمندگی فقط توی تاپیک خودش بحث رو مطرح کنید

شرمنده دوست عزیز دیگه تکرار نمیشه چون من واقعا به اطلاعات در موردش نیاز دارم لطفا بهم بگید دقیقا تو کدوم تاپیک بگم ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2013-06-16 08:35 AM

(2013-06-15 11:41 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-15 09:06 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده دوست عزیز دیگه تکرار نمیشه چون من واقعا به اطلاعات در موردش نیاز دارم لطفا بهم بگید دقیقا تو کدوم تاپیک بگم ؟
بقول بعضی دوستان قدیمی بابا گلی به جمالت ؟!!!!
شما دیروز در تاپیک ( هاتسان اسنایپر 125 ) دوتا پست زدی (ارسال 91 و ارسال 94) اونوقت امروز دنبال تاپیکش میگردی ؟!!!!! Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - armani - 2013-06-16 03:33 PM

سلام دوستان.کسی شماره ی اقا مسیح رو داره که زحمت بکشه واسم میل کنه ؟ممنون میشم.اینم ایمیلم.
a]
سلام دوستان.کسی شماره ی اقا مسیح رو داره که زحمت بکشه واسم میل کنه ؟ممنون میشم.اینم ایمیلم.
a

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - baracuda - 2013-06-16 03:41 PM

دوست عزیز آقا مسیح چند روزی سرشون شلوغه (به گفته دوستان و هم استانیهای داش مسیح) اگه کارش داری بهش پ خ بده به محض اینکه ببینه جوابت رو میده موفق باشی