شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-05-02 11:22 AM

ممنون مسیح جان اون عکس رو دیده بودم نمیدونستم که مال همین دوستمونه بلاخره این گزارشات و نتیایج کار به اطلاعات ما و دوستان دیگه کمک میکنه و مفیده . Khansariha (256)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - craftsman - 2011-05-03 11:51 AM

اما بنظر من بجاي سه تا پرس ميشد ميله وسط پيستون رو پيچ كرد به داخل پيستون و يه پين هم ميزاشتن براي باز نشدن پيچ!ولي باز شدن اون قطعه از داخل پيستون خيلي عجيب و غريب بود!!!تا بحال نديده بودم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-05-03 05:04 PM

سلام

جاوید جان هم پرسش کرده هم همون تور که شما گفتی پیچش کرد به داخل پیستون تا دیگه تکون نخوره

این مشگل بدلیل ریختن روغن داخل سیلندر و لول و گذاشتن ساچمه سبک اتفاق افتاده بود .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-05-03 07:09 PM

برای علاقمندان به داشتن نقشه قطعات از تفنگهاشون

دوستان این لینک بنظرم خیلی مفیده و اکثر مدلهای تفنگ و کلت های بادی را با اجزا و قطعات داره بنظرم دوستان حتما یک تصویر از قطعات لازم را برداشت کنند شاید روزی نیاز به تعمیر پیدا کنند (البته امیدوارم که هیچوقت پیدانکنند) Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی تعمیرکار تفنگ - aaahamid - 2011-05-20 11:34 PM

سلام دوستان.لطفن یه تعمیر کار خوب سلاح بادی تو تهران رو معرفی نمایید.شماره تلفن یا آدرس رو هم ذکر بفرمایید.سپاسگزارم.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-05-22 01:15 PM

البته خوب به معنی دقیق و کار بلد و تمیز و با انصنف که نداریم
اما تعمیر کار وارد
تو خیابون فردوسی پاساژ نیکان طبقه هم کف حسین مسلح هستش و طبقه دوم هم جواد ساچمای هست
هردو خوبند
حسین مسلح یه کم وارد تر و خیلی بد اخلاق تره
حالا تفنگت چیه و مشکلش چشه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mine - 2011-05-24 11:49 AM

سلام من از اروميه خدمت ميرسم ضمن تشكر لطفا بفرماييدآيا اين حسين مسلح وجواد ساچماي تعميركار تفنگ بادي از تفنگ هاي pcpهم سردرمي آورند من دوقبضه تفنگ بادي اوانيكس ar6دارم كه مشكل شارز دارند ويك قطعه ماشه نيز شكسته آيا امكان تعمير توسط اينها است يا نه باتشكر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - farshid37 - 2011-05-24 12:43 PM

(2011-05-24 11:49 AM)mine نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من از اروميه خدمت ميرسم ضمن تشكر لطفا بفرماييدآيا اين حسين مسلح وجواد ساچماي تعميركار تفنگ بادي از تفنگ هاي pcpهم سردرمي آورند من دوقبضه تفنگ بادي اوانيكس ar6دارم كه مشكل شارز دارند ويك قطعه ماشه نيز شكسته آيا امكان تعمير توسط اينها است يا نه باتشكر

به نظرم بد نیست به سالن تیراندازی کبکانیان رو به روی شیرودی پایین هفت تیر سری بزنید. اونجا چون با پی سی پی های ورزشی کار می کنند پشت سالن یه تعمیرگاه نسبتا مجهز هم دارند.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-05-24 04:43 PM

(2011-05-24 11:49 AM)mine نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میتونید برای تعمیر انواع سلاح از گلوله زنی و ساچمه زنی و بادی روی من

حساب کنید اگه مایل بودید پی ام بزنید .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Ali - 2011-06-11 11:01 AM

سلام.دیروز حین گشت و گذار در طبیعت تصمیم گرفتیم در 70 متری بطری آب بزنیم،از 4 تا تیر یکیش میخورد،سلاح دست برادرم بود،نگو اقا مسلح کرده بودخ و لوله رو خم نگه داشته بود و همینجوری داشته حرف میزده!یهو نمیدونم دستش خورد به ماشه یا ماشه رد کرد(چون دست خودم نبود نمیدونم،برادرمم وارد نیست)تیر هنوز توی لوله بودفقط للوله صاف شده بود ولی کیپ نبود،سلاح رو گرفتم دستم دیدم از قسمت پیچ ماشه ترک از دوطرف ترک خورده و حدود 10 سانت رفته به سمت ته قنداق!طی یه عملیات چریکی خودمو خونسرد نشون دادم،هی ناراحتی هی برادری ...آخرسر کوتاه اومدم و چیزی نگفتم این داداش بزرگای من ویروس 2011 هستند!کامپیوترو خراب میکنند موبایل رو خراب میکنند اسلحه رو خالی شلیک میکنند،قنداقشم که الان شکستند!!!ولی حیف داداشند دیگه باید تحمل کرد ولی خیلی حالم گرفته شد،به نظرتون چیکار کنم؟فکر کنم یه 100 تا تیر بزنم قنداق کامل نصف بشه!اونوقت مجبورم چسب چوب بزنم!راهی نیست جلوی ترک بیشتر رو بگیرم؟قنداق نو چنده؟