شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-04-07 10:03 AM

اگه بخواید من میتونم ردیفش کنم کافیه پی ام بزنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ARROW - 2011-04-07 12:21 PM

بالاخره تونستم از فروشگاه سمسارزاده این قطعه رو تهیه کنم,اولش گفتن نداریم ولی امروز تماس گرفتن و گفتن تو فروشگاه موجوده,منم سفارش دادم.از اقا مسیح گل هم که واقعا پیگیر مشکل بنده شدن خیلی خیلی تشکر میکنم همینطور از بقیه کاربرا که منو راهنمایی کردن.سایت شما واقعا بیسته بیسته.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - craftsman - 2011-04-07 12:31 PM

آهان!
ببخشيد آقا فراز من بد متوجه شدمKhansariha (8)شايد جمله داخل پرانتز رو نديدم خلاصه پيريه و هزار تا مشكل!!
اون قطعه مورد نظرتونو رو با دوتا پيچ آلن كه به دو سر يه ميله فولادي جوش خورده ميتونيد بسازيد
ببخشيد مثل اينكه ديرجواب دادم حواسم جاي ديگه بود نديدم پست قبليتونو!Khansariha (48)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamad 52 - 2011-04-20 12:27 AM

با سلام
دوستان با هزار بدبختی قطعه ای را که در پست های گذشته درمورد تهیه ان در خواست کمک کردم ولی دریغ از یه راهنمایی
به قیمت 18000تومان خریدم
گرون یا ارزون به ماند اینم از یاری دوستان
[تصویر: pei00xfx2jp7wkjwxiig.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - wolfer - 2011-04-22 11:35 AM

سلام بر دوستان برای خراش هایی که روی فنداق میفته کاری میشه کرد( مثل پالیش که به بدنه ماشین زده میشه)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-04-22 12:09 PM

این سوال رو منم قبلا پرسیدم که دوستان راهنمایی کردن تویه تاپیک بحثهایه متفرقه Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-04-22 11:07 PM

(2011-04-20 12:27 AM)mohamad 52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان با هزار بدبختی قطعه ای را که در پست های گذشته درمورد تهیه ان در خواست کمک کردم ولی دریغ از یه راهنمایی
به قیمت 18000تومان خریدم
گرون یا ارزون به ماند اینم از یاری دوستان
[i

محمد جان فکر میکنم دوستان نتونسته بودن گیر بیارن اینو
چون من خودم هم پیگیر این قطعه برای خودم بودم گیر نیاوردم
به هر حال خوشحالم مشکلت حل شد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-04-26 03:51 PM

(2011-04-26 03:27 PM)parsian_csp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخی که داده بودین ولی به خاطر تسریع در حواب این کار رو کردم .
و اون نکاتی رو هم که شما عرض کرده بودین توجه کردم هیچ کدوم نبود .
یه پیام هم براتون فرستادم ممنون میشم مطالعه بفرمایید .
با تشکر .

دوست من با توجه به راهنمائیهای که گفته شده میتونی یک نگاهی به ماشش بندازی تا مطئن شوی مشکل چیه این لینک به باز کردنش کمک میکنه البته مال 54 هست ولی خب ماشه هاشون یکی است Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-05-02 10:00 AM

مسیح جان خبری از وضع تفنگ 52 دوستمان parsian_csp که شما راهنمائیش کردین داری ؟ منم مشتاقم بدونم مشکل از چی بود ؟ Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-05-02 10:49 AM

مشگل از دسته پیستون بود داداش علی تصویرشو که گذاشتم روغن ریختن زیاد عامل این اتفاق شده بود

دسته پیستون از جا در امده بود این اتفاق خیلی خیلی نادره و دلیلشم که ......

گفتم مشگلشو با تراشکار مطرح کنه و مثل اینکه درست شده و گفتن تفنگ داره مثل روز اولش کار میکنه .