شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - kingsouth - 2012-08-28 11:40 AM

(2012-08-28 10:27 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من اگه از اول اينطوري بوده كه خريداري كردي اون نمي توني تعمير كنيد
قطعه ماشه رو كه در جاي خودش قرار دادي مسلح كردي ؟
يعني چكش رو عقب كشيدي؟

اره فکر کنم ماشه چک بود که گذاشتمش

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - old.hunter - 2012-08-28 12:15 PM

در تفنگ پنج تير اگه چكش ماشه رو عقب نكشي و جا گذاري كني
اين مشكل پيدا ميشه حتما چك كن (به اين ميگن فوت ماشه)
ولي يك احتمال ديگه هم ميدم اونم فرسودگي قطعه ماشه و رسيور باشه
راستي اون مشكل تفنگت كه دو تا فشنگ از خزانه همزمان خارج مي شد حل شد؟؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOOS - 2012-08-29 06:24 PM

دوستان میشه اموزش تصویری باز کردن تفنگ های دیانا رو بدن؟
تفنگ من قفل اتوماتیکش عمل نمیکنه میخوام تفنگمو باز کنم
وقتی مسلح میکنم قفل میشه و ضامن میره عقب ولی وقتی ماشه رو میکشم قفل میپره داخل و شلیک میکنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOOS - 2012-08-30 02:25 PM

برای باز کردن دیانا 34 حتما فنر جمع کن لازمه؟Khansariha (215)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2012-08-30 06:22 PM

(2012-08-30 02:25 PM)ROOOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای باز کردن دیانا 34 حتما فنر جمع کن لازمه؟Khansariha (215)
نه با فشار دست هم میتوانید کنترلش کنید و فنر را دربیارید .
به این تاپیک سر بزنید کلیات باز کردن تفنگ بادی را میبینید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mojtaba768 - 2012-09-07 11:23 AM

سلام به همه ی دوستان
من یه تلمبه ی هاتسان دارم حدودا یک سال هست که کار میکنه .الان راحت میشه باهاش تفنگو باد کرد ولی خوب من فکر می کنم که بازده ش کم شده و گاهی اوقات کمپرس ایجاد شده رو انتقال نمیده ودسته مثل فنر بر میگرده بالا .
می خواستم ببینم دوستان تا حالا این مشکلو داشتن ؟به نظر شما مشکلش از کجاست؟Khansariha (48)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SadeghS - 2012-09-07 11:45 AM

با نام خدا و سلام

دوستان من دو تا تفنگ دارم واسه سه یال پیش هستن که یکیشون اصن شلیک نمیکنه و این یکی هم میکنه ولی خب فکر کنم باید سرویس بشه

میخوام کمکم کنید تا اگه میشه خودم یه سرویس بکنمشون

اینم از عکساشون

اولیه دیانا 35 که خب خدا رو شکر مشکلی نداره

اون دو تا هم به ترتیب :

دومیه MILBRO G23 cal177

سومیه The MINUTE MAN cal177

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - THUNDER - 2012-09-07 11:51 AM

خودتون قنداق رو بازش کنید و برید براش دنبال فنر و واشر. احتمالاً اون که شلیک نمی کنه یا ماشش مشگل داره و یا فنر شکسته....
برای زنگ زدگی هم به تایپیک زاجکاری و مراقبت از زاج مراجعه کنید تا راهنمایتون کنم...

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SadeghS - 2012-09-07 01:09 PM

(2012-09-07 11:51 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتون قنداق رو بازش کنید و برید براش دنبال فنر و واشر. احتمالاً اون که شلیک نمی کنه یا ماشش مشگل داره و یا فنر شکسته....
برای زنگ زدگی هم به تایپیک زاجکاری و مراقبت از زاج مراجعه کنید تا راهنمایتون کنم...

ممنون ... شرمنده من یکم مبندیم ... منظورتون از واشر چیه ؟؟؟ وقتی آماده شلیک میکنم و باش شلیک میکنم صدای شلیک میاد ولی تیر رو پرتاب نمیکنه یعنی فکر کنم فنرش سالم باشه !!!

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - THUNDER - 2012-09-07 01:35 PM

راستش من هم در زمینه تعمیر خیلی وارد نیستم ولی اگر صدای شلیک میاد دلیل نمیشه که فنر سالم باشه...ممکنه واشرش هم خراب باشه و باد کامل تخلیه میشه به همین دلیل شلیک نمیکنه...