شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KAMALABADI - 2012-07-25 10:19 AM

آقا مهدی عکسهارو تو آپلود سنتر گذاشتم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - wildlife - 2012-07-25 11:01 AM

سلام
دوستان من یه راهنمایی در مورد تنظیم حساسیت ماشه هاتسانat44 میخوام.ماشه اسلحه من دو تا پیچ چهار سو داره.پیچ جلو برای خلاصی ماشه هست ولی پیچ دوم نمیدونم چکار میکنه.فکر کنم کورس عقب رفتن ماشه باشه.اما پیچی برای تنظیم حساسیت و نرم شدن ماشه ندیدم.لطفا راهنمایی کنید.میخوام ماشش را حساستر کنم.
یا علی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2012-07-25 01:41 PM

(2012-07-25 10:19 AM)KAMALABADI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی عکسهارو تو آپلود سنتر گذاشتم
دوست من بعد از آپلود عکس "ادرس عکس" رو کپی کنین و توی اون آیکن خورشید و کوه بالای محل ارسال پاسخ پیست کنین.اینجوری عکس دیده میشه.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KAMALABADI - 2012-07-25 01:58 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا مهدی اینم عکس اگر دست ارسال کرده باشم
عکس زبونه ومحل واشر اورنگیشم مجددا برای رفع لقی لوله میفرستم
بازم از راهنمائی شما متشکرم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2012-07-25 02:13 PM

جناب کمال آبادی من تو پی ام جواب دادم خدمتتون.Khansariha (8)
ولی اگه دوستان خبره نظری دارن صد در صد بهتون کمک خواهند کرد.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - wildlife - 2012-07-25 06:45 PM

(2012-07-25 11:01 AM)wildlife نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من یه راهنمایی در مورد تنظیم حساسیت ماشه هاتسانat44 میخوام.ماشه اسلحه من دو تا پیچ چهار سو داره.پیچ جلو برای خلاصی ماشه هست ولی پیچ دوم نمیدونم چکار میکنه.فکر کنم کورس عقب رفتن ماشه باشه.اما پیچی برای تنظیم حساسیت و نرم شدن ماشه ندیدم.لطفا راهنمایی کنید.میخوام ماشش را حساستر کنم.
یا علی

سلام
یکی راهنمایی کنه دیگهههههههههههههههههههههههههههههههههههه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KAMALABADI - 2012-07-26 09:44 AM

مهدی جان این عکسهای محل نگهداری زبونه لوله محل واچر لوله ممکن لقی لوله از اینجا باشه اگر از اینجاست میشه درست کردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2012-07-26 12:12 PM

واشر که سالمه.احتمالا همون زبونه ها مشکل پیدا کردن.آقای کمال آبادی بهترین کار اینه که بدی یه تعمیر کار برات اون قطعه رو بازسازی کنه.پاساژنیکان فردوسی طبقه بالا یکی هست که کارش خوبه.ممکنه دستگاه جوش ظریف بخواد که احتمال میدم شما نداشته باشی.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - pcp - 2012-07-27 09:42 AM

سلام
چند روز پیش یه سوماترا 500cc خریدم ( نو ) یه دوربین لیپرز 50*16-4 هم روش بستم و روز 5 شنبه 91/5/5 خواستم سوماترا رو افتتاح کنم. ساچمه هارو آوردم و زمانیکه اهرم زیر ماشه رو برای مسلح کردن و درآوردن خشاب به پایین کشیدم یک گوی گرد و براق از پشت ماشه به زمین افتاد و وقتی که خوب نگاه کردم یه فنر ریز هم از پشت ماشه بیرون زده بود
با هزار مکافات فنر و گوی رو جا زدم اما هر 2 ، 3 بار که اهرم مسلح می شه دوباره همین اتفاق می افته! یعنی اینکه هنوز یه ساچمه هم شلیک نکردم اون گوی هرز شده و از جاش در میاد
بدون گوی هم اهرم مسلح کننده سر جاش چفت نمی شه و تو دست آویزون و لق می شه
راهی به نظر شما می رسه که راهنمایی کنید
خیلی حالم گرفته شدهKhansariha (210)
با تشکر فراوان

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - yaseryasuj - 2012-07-27 11:51 AM

سلام به همه
من یه پنج تیر پران مارک کرال ساخت ترکیه سال 2010 دارم
یه عیبی که داریه اینه که وقتی که مسلح میکنی و اماده شلیکه اگه دستت به جلوی گلنگدن بخوره و یه تکون بخوره(فنر داخل گلنگدن بیاد عقب) موقع شلیک نمیکنه. یعنی میچکه ولی فشنگ شلیک نمیشه. حالا دقت که کردم بقیه تنفگها تا دست به گلنگدن بزنی و تا ولش کنی همون فنر داخلی فوری کیپ میشه. احتمال میدم مال من ضعیف باشه. ولی از اول که نو هم بو همین طوری بود.حالا موندم چیکار کنم.
نیاز به راهنماییتون دارم
YASER21@GMAIL.COM