شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2012-04-25 12:00 PM

(2012-04-25 08:18 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.میخواستم بدونم واشر سه گل به کار رفته در دیانا 52 با 54 تفاوت داره؟
و دارای سایز های مختلف است یا نه؟
واشرهای سه گل هر دو سلاح یکی است .
این واشرها دو نوع هستند که فرقی نمیکند کدام را بزارید
یکی گود (فابریکی)
یکی تخت (به مرور گود میشود مثل فابریک)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - 300WSM - 2012-04-27 08:29 PM

سلام
امروز واسه تیراندازی زدم بیرون.توخونه وقتی تفنگ رو تمیز میکردم متوجه شدم یه خط حدود 1سانت و خیلی کم عمق توی لوله پایین ایجاد شده (نزدیک خزانه).این قضیه نگرانم کرده .به نظر رفقا چجوری میشه حلش کرد واینکه آیا نیاز به کرومکاری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (172)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - choliche - 2012-04-27 09:12 PM

دوست عزيز
مطمئني كه خط افتاده شايد رده ساچمه باشه يا در بعضي موارد سر پوش فشنگا در كاغذي باعث خط افتادن ميشه اول با گازوييل خوب تو لولو تميز كن تا معلوم بشه كه عيب كجاست اگه واقعا خط افتاده و عمقي نيست مسئله اي نيست

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - 300WSM - 2012-04-27 09:18 PM

مطمئنم.خط افتاده ولی میترسم وقت فروش ایراد بذارن روش

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - choliche - 2012-04-27 09:26 PM

دوست عزيز يه بار اين كارو كه گفتم انجام بده اگه خط افتاده مشتري ببينه اصلا نمي خره

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - 300WSM - 2012-04-27 09:33 PM

چند بار تمیزش کردم ولی متاسفانه مشکل همونی هست که گفتم حالا راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی از قیمت کرومکاری خبر داره؟یه کمکی بکنین ببینم چه خاکی باید سرم بریزم از بس که بدشانسم اهههههههههههKhansariha (286)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - isptehran - 2012-05-04 04:55 PM

سلام به اساتید محترم یه مشکل داشتم میخواستم بدونم کسی از عزیزان میتونه کمک کنه .
بنده یک دیانا 52 دارم بعد از زدن 50 تا ساچمه تفنگ مصلح میشه ولی موقع شلیک ماشه رد میکنه.بعد اگر تفنگ رو یکی دو ساعت بیخیالش بشم بعد دوباره برم سراغش مجدد شلیک میکنه بدون مشکل.انگاری داغ میکنه.اما من سر در نمیارم.در ضمن ماشه تفنگ بندهT06هستش.Khansariha (367)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rezakaraj - 2012-05-04 06:00 PM

باید تفنگ رو باز کنی و ماشه رو به طور کامل برسی کنی مشکلی نداشته باشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amir74 - 2012-05-04 06:04 PM

امکان داره راهنای فنرت شکسته یا اون میله وسط پیستون از جا درومده

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - isptehran - 2012-05-04 06:34 PM

(2012-05-04 06:04 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکان داره راهنای فنرت شکسته یا اون میله وسط پیستون از جا درومده

عزیز عکسی از راهنمای فنر داری بذاری ممنون میشم
این راهنمای فنر گیر میاد قیمتش تقریبا چنده؟؟؟