شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2012-04-04 06:51 PM

دقیقا" جلال جان سر اون والو جای اچار داره و همونطور که توضیح دادم باز میشه .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - صدف - 2012-04-05 09:39 AM

سلام دوستان.شادو1000من پس از اینکه شلیک میکنی از لولش دودمیادبیرون وبرای شکستن لوله برای مرحله بعدلوله تاآخرپایین نمیاد وباید چندبار بشکنم تا ضامن کنه مشکل به نظر شما چی میتونه باشه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2012-04-05 09:56 AM

کاربر محترم امکان داره لوله ته فنر شکسته باشه باید اسلحه باز بشه یا اینکه موردی داخل دستگاه ماشه پیش امده و در خصوص دود مشگلی نیست دود مربوط بهه روغنی میشه که داخل سیلندر ریختید .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rezakaraj - 2012-04-05 10:20 AM

(2012-04-05 09:39 AM)صدف نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.شادو1000من پس از اینکه شلیک میکنی از لولش دودمیادبیرون وبرای شکستن لوله برای مرحله بعدلوله تاآخرپایین نمیاد وباید چندبار بشکنم تا ضامن کنه مشکل به نظر شما چی میتونه باشه

تنها راه باز کردن تفنگه تا مشخص بشه عیب کجاست. باز کردن شادو راحته خودت هم میتونیبازش بکنی.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - فرهود - 2012-04-05 02:44 PM

پس لازم شد که تفنگو باز کنم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - choliche - 2012-04-05 08:23 PM

سلام

دوستان عزيز اهرم پيش قنداق(اهرمي كه با كشيدن به عقب پيش قنداق جدا ميشه ) تك لول نخجير من شكسته و چندين بارم تعمير كار جوشش داده باز ميشكنه و هنگام شليك پيش قنداق جدا ميشه كسي ازشون سراغ داره يكي برام بفرسته از خجالتش در ميام گارانتيش تموم شده

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - homayonfar - 2012-04-05 11:32 PM

مسیح جان الان نشتی اسلحه درست شد همون کاری که شما گفتیدو کردم فقط با این تفاوت که به جای روغن هیدرولیک چند قطره با قطره چکون پارافین ریختم رو سوراخ جای شارژ که حسابی نشتی خودشو نشون داد اومدم با تلمبه کمی باد زدم و شیر تخلیه تلمبه رو یک مرتبه باز کردم این کارو 3 بار انجام دادم که خدارو شکر مشکل کاملا برطرف شد هر سری هست زیر سر این روغنه
داداشی خدا شمارو حفظ کنه واسمونKhansariha (256)
خیلی مخلصمKhansariha (48)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - behroozarjomand - 2012-04-08 10:04 AM

سلام.
از مدیر محترم انجمن موخوام که تایپیک های بیهوده انجمن رو حذف کنه!
45 صفحه هسته!!!!!! سخته پیدا کردن یه مطلب!
با تشکر!Khansariha (215)Khansariha (256)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rezakaraj - 2012-04-20 06:45 PM

سلام.
اهرم مسلح کننده در دیانا 52 من به خوبی در جای خودش قفل نمیشه در ظاهر هیچ مشکلی نیست و تفنگ تقریبا نو هست گیج شدم لطفا راهنمایی کنید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Don Corleone - 2012-04-20 07:00 PM

دوست عزیز کافیست دسته مسلح کننده رو ریگلاژ کنید تا مشکل برطرف شه.با تنظیم کردن مهره انتهای اهرم مسلح کننده درست میشه.Khansariha (8)
اگه نتونستید کافیه پیم های دسته مسلح کننده رو باز کنید{مواظب باشید گم نشه} و بعد تنظیم کنید.