شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-01-27 10:56 AM

بستگی به جای که ترک برداشته یا شکسته داره که چقدر گوشت داره و .....

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamad 52 - 2011-02-18 12:20 AM

باسلام به دوستان قطعه ای که عکسش را گذاشتم شکسته ،اسلحه دیانا 52 کسی این قطعه را سراغ داره
[تصویر: DSC03112.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-02-18 03:46 AM

سلام
به احتمال خیلی زیاد مسیح عزیز داره این قطعه رو

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamad 52 - 2011-03-01 07:04 PM

دادش مسیح
منتظرم دوتا دوشنبه هم گذشت شرمنده جهت مزاح
[تصویر: DSC03113.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-03-01 08:13 PM

محمد جان به احتمال 90 /. میتونم گیر بیارم ولی خوب ببخشید یکم سرم شلوغه شب عید دیگه ولی خوب

چشم چون احمد جان هم قطعه میخوان وتا اخر هفته حتما" ردیفش میکنم ;)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-03-31 07:59 PM

سلام بعد از گذشت چند وقت از وشلیک تقریبا 500ساچمهبا 52 من موارد رو تویه سلاح دیدم البته جزیی هستند اما بازم واسه اطمینان مطرح میکنم
از دوستان هر کس پیشنهادی داره من بگوشم
1. لوله محافظ خارجیه لوله اصلیه تفنگ یه کم لقی به سمت عقب و جلوداره که تویه تاپیک 52 دوستان گفته بودن باید چکار کرد من هم انجام دادم اما کاملا بر طرف نشد و یه جابجایی خیلی کم داره
2 .محلی رو که در عکس با علامت آبی مشخصه محل اتصال میله دسته مسلح کردن سلاح به پیستونه که لقی پیدا کرده بود یه پیچ آلن که داخل بدنه پیستون بود رو کمی سفت کردم ومشکل کاملا برطرف شد.
اما در این مورد یه مطلب وجود داره که محتاج اطلاعات دوستانم !!موقع سفت کردن پیچ آآلنی داخل بدنه پیستون متوجه شدم که پیستون هم به همراه پیچ میل به چرخش داره و مجبور شدم که به دست پیستون رو نگه دارم وبعد پیچ رو سفت کنم به نظر دوستان این مورد طبیعی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3. محلهایه قرمز رنگ عکس هم یه چالی یا لقی جزیی دارن که به نظر خودم طبیعیه و داشتن خار فنری تویه این محلها واسه وجود همین چالی و ایجاد اصطحلاک کمتره
منتظر راهنماییهایه اساتید هستم

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-04-02 07:51 PM

یکی این سوالایه ما رو بجوابه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - aghajoon - 2011-04-03 12:25 AM

سلام دوستان
من یه گوهر لول بلند قدیمی دارم،امروز نوارپیچ لوله را باز کردم و لوله را بررسی کردم ،مثل اینکه به طرف بالا کج شده،از کجا میشه مطمئن شد؟
اگه کج شده باشه با توجه به اینکه دقیق میزنه موردی داره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - esmaeil1356 - 2011-04-03 08:14 AM

فكر كنم دوستان بايد صبر كنن مشكل اي دي اس ال مسيح حل بشه تا به جوابتون برسد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-04-03 03:18 PM

اولا" تشکر از داداش اسماعیل که همیشه منو به یاد داره . مهدی جان نگران پوسته لول نباش من بارها گفتم بازم میگم

52 .54. 56. لولهاشون سه پوست هستش و وچرخش پوست لول طبعی هستش . درخصوص اون قسمتهای که مهدی جان

هم با قرمز نشون دادان باید بگم مشگل خواصی نیست یکم لقی عادیه شما حساس شدی مشگلی نیست

درخصوص سوال علی اقا گل همشهری عزیزم هم باید بگم مشگل نیست من سلاح شمارو دیدم ولی نیاد میله به هیچ

طرفی کج باشه شما میتونید اون( بازو )رو باز کنید مشگلشو برطرف کنید سپس نسبش کنید درخدمت همگی هستم

مسیح . Khansariha (256)