شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2012-01-16 04:14 PM

باور کن من هنوز قضیه رو نگرفتم!میشه یه عکس از محل لق زدن لوله بذاری؟شاید بشه یه فکری براش کرد.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-16 04:18 PM

ببین مهدی جان محلی که لوله اصلی به کپ متصله لقی داره علتش هم فشار نا متعارفی هست که بهش وارد شدهKhansariha (226)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2012-01-16 04:37 PM

(2012-01-16 04:18 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین مهدی جان محلی که لوله اصلی به کپ متصله لقی داره علتش هم فشار نا متعارفی هست که بهش وارد شدهKhansariha (226)
اگر لوله كاور دارد احتمالا لقي مال كاور لوله هست و اگر واقعا لوله لق شده بدون كه كمي اوضاع تفنگتون خرابه و بايد بديد تراشكار (اگر بتونه) دوباره محل اتصال لوله و بدنه را پرس كنه لقي بخاطر اين بوده كه فشار شما پرس را كمي باز كرده . Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-16 04:52 PM

خیلی ممنون علی آقا .
لوله تفنگ من کاور نداره و لقی مربوط به لوله اصلی است . دقیقا میخواستم همینو بدونم که خودم میتونم درستش کنم یا باید ببرم پیش تعمیر کار . که معلوم شد باید یک سری به تعمیرکار بزنم Khansariha (172)
بازم ممنون از همه دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2012-01-16 05:13 PM

عکس بگذار راهنمایتون میکنم اصلا" مشگل خاصی نیست و میشه درستش کرد .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-16 05:27 PM

خیلی ممنون آقا مسیح Khansariha (8)
عکس ها رو همین الان تهیه کردم منتهی چون وقت ندارم فردا آپ میکنم . آخه فردا امتحان دارم Khansariha (226)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ham - 2012-01-17 01:32 PM

سلام.یکی از دوستان یه تک لول روس جوازدار داره که به علت بی احتیاطی سرلوله ترکیده.بی احتیاطیشم این بود سر لوله گل چسبیده بوده و کیپ شده و ایشونم بدون توجه شلیک کرده .به انداره 2 سانتیمتر سر لوله قرکرده و ترک برداشته.
دوستان راهنمایی کنید لطفا.آیا از طریق اسلحه و مهمات باید اقدام کنه یا شخصا باید بده واسه تعمیر؟کجای اصفهان واسه تعمیر بهتره؟ممنونKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-18 05:05 PM

سلام دوستان
آقا مسیح اینم عکس ها :
[تصویر: _1593_1705_1587_0245.jpg]
[تصویر: _1593_1705_1587_0246.jpg]
[تصویر: _1593_1705_1587_0249.jpg]
لوله اصلی در محلی که مشخص کردم لق شده . البته دیروز که رفتم ساچمه بخرم به تعمیرکار گفتم اونم گفت باید بره زیر دستگاه پرس هفت تومن هم خرجشه Khansariha (226) اگه فقط یک پرس ساده لازم داره نزدیک خونمون تراشکاری زیاد داره بدم به همونا برام پرسش کنن . فقط اگه میشه یکم در مورد پرسکاریش توضیح بدین چون خودم تجربه ندارم .
مرسیKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - severus snape - 2012-01-18 06:11 PM

اگه لقی زیاد نیست با چسب مخصوص تراشکاری هم یه تست بکنی بد نیست مثل جوش میمونه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2012-01-18 06:17 PM

اگه تعمیرکاری که پیشش رفتین با 7000 تومن مشگل حل میکنه بدید درستش کنه در غیر اینصورت باید بگردید پیم لول رو پیدا کنید لول اسلحه رو در بیارید چسب جوشکاری بزنید و بسرعت لول رو داخل کپ بکنید و دوباره پیم رو سرجاش قرار بدید و البته

میشه یکم گپ رو با پرس تحت فشار قرار داد تا لول ثابت بشه .