شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Rabinhooood - 2012-01-10 04:46 PM

سلام به همه عزیزان میخواستم ببینم اون سرلولی که داخل فنر میشه بعد داخل پیستون چه عملی انجام میده ایا نبودنش ضرری داره من سکوم1250 رو امتحان کردم بدون سرلول دقتش فوق العاده میشه ولی نمیدونم نبودش چه مشگلی امکان داره ایجاد کنه خواهش میکنم یه توضیح کامل بدین ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2012-01-10 05:31 PM

(2012-01-10 04:46 PM)Rabinhooood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان میخواستم ببینم اون سرلولی که داخل فنر میشه بعد داخل پیستون چه عملی انجام میده ایا نبودنش ضرری داره من سکوم1250 رو امتحان کردم بدون سرلول دقتش فوق العاده میشه ولی نمیدونم نبودش چه مشگلی امکان داره ایجاد کنه خواهش میکنم یه توضیح کامل بدین ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)
اون لول فنر يك هادي و راهنما براي فنر محسوب ميشه و باعث ميشه فنر منظم جمع بشه و پيچ نخوره اگر اون نباشه بزودي فنر كج و كوله ميشه و ميشكنه در ضمن مهمترين قسمت داستان برخورد دسته پيستون به فنر هنگام شليك ميباشد كه اونم باعث خراش و شكستگي فنر ميشه Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Rabinhooood - 2012-01-10 09:26 PM

ممنونم از راهنماییتون ایا تو قدرت سلاح تاثیری هم داره اخه یه مقدار سنگینه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2012-01-10 09:55 PM

(2012-01-10 09:26 PM)Rabinhooood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از راهنماییتون ایا تو قدرت سلاح تاثیری هم داره اخه یه مقدار سنگینه
مستقیم نه ولی غیر مستقیم چرا بدلیل اینکه باعث عملکرد و راندمان بهتر فنر میشه انقدر هم سنگین نیست که بخاطرش بخواهیم این لول فنر را برش داریم البته الان از جنس پلاستیکیش و تفلون بیشتر ساخته میشوند تا هم سبک باشند و هم صدا و ارتعاش آن کمتر شود .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-15 04:06 PM

سلام دوستان
لوله تفنگ من یکمی لقی داره میشه بگین چطوری میشه لقیشو گرفت .
اگه نحوه باز کردن لوله از روی کپش رو هم توضیح بدین عالی میشه Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - said - 2012-01-15 05:31 PM

(2012-01-15 04:06 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لوله تفنگ من یکمی لقی داره میشه بگین چطوری میشه لقیشو گرفت .
اگه نحوه باز کردن لوله از روی کپش رو هم توضیح بدین عالی میشه Khansariha (8)
با سلام دوست عزيز خوشبختانه سايت استادان خوبي در اين مورد داره فقط شما لطف كنيد و نوع و مدل تفنگتون رو بفرماييد و اينكه لقي لوله به چه شكلي هست.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-16 03:38 PM

تفنگ من ریتای مدل 100 ایکس که لول ثابته و لقی اون به صورت افقی است علت لقی هم وارد
آمدن فشار به لوله موقع بستن فنر میباشد
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Ali - 2012-01-16 03:53 PM

لقی؟یکم بیشتر بگو...لوله پائینی که نقش مسلح کنندست لقی داره؟اگه اونه که مهم نیست،اگه لوله ثابت تیراندازی لقی داره اون مهمه که ثابت باشه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2012-01-16 03:56 PM

مگه فنر به لوله ثابت موقع بستن فشار میاره؟؟Khansariha (226)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bag - 2012-01-16 04:09 PM

آره علی جان لوله اصلی لقی داره اونم در جهت افقی
نه آقا مهدی عزیز . چون بستن فنر نیاز به زور زیادی داره من موقع بستن از لوله اصلی گرفته بودم و فشار میدادم تا فنر جمع بشه و بتونم پیچ پشت اون رو ببندم Khansariha (8)