شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-20 01:41 PM

(2011-12-20 10:55 AM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :البته در تمام فنر پیستونیها بطور طبیعی بعد از رها سازی تمام اتصالات پیستون و سیلندر (اگر سیلندر متحرک باشه) فقط در محل کارکردش روان هستند و موقع بیرون آمدن کمی سفت و گیر دارند مخصوصا در اطراف سوراخهای پینها و دستگاه ماشه که باید با فشار بیرون بیاد
ماشه رو بيخيال
تفنگم b3 چيني ست سيلند جدا نميشه از پيستون همين به زور هم نشد پيم و چيزي هم نداره
اگر اهرم زیر لوله از پیستون جدا شده دیگه مشکلی نداره و تنها در قسمت دستگاه ماشه مخصوصا محل سوراخ پینها بر اثر فشار فنر کمی اون محل قر شده و کثیفی هم ممکنه مزید بر علت شود لذا با ضربات چاقو که نه خخخخ ولی با ضربات چکش بوسیله یک پیچ گوشتی به انتهای شیار پیستون آنرا خارج کنید. Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masud7 - 2011-12-20 08:10 PM

نقل قول :اگر اهرم زیر لوله از پیستون جدا شده دیگه مشکلی نداره و تنها در قسمت دستگاه ماشه مخصوصا محل سوراخ پینها بر اثر فشار فنر کمی اون محل قر شده و کثیفی هم ممکنه مزید بر علت شود لذا با ضربات چاقو که نه خخخخ ولی با ضربات چکش بوسیله یک پیچ گوشتی به انتهای شیار پیستون آنرا خارج کنید. Khansariha (214)
فكر كنم نفهميديد كجا رو دارم ميگم
ببينيد قطعه 1 از 2 جدا نميشه
[تصویر: IMG_6652.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-21 12:22 AM

(2011-12-20 08:10 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :اگر اهرم زیر لوله از پیستون جدا شده دیگه مشکلی نداره و تنها در قسمت دستگاه ماشه مخصوصا محل سوراخ پینها بر اثر فشار فنر کمی اون محل قر شده و کثیفی هم ممکنه مزید بر علت شود لذا با ضربات چاقو که نه خخخخ ولی با ضربات چکش بوسیله یک پیچ گوشتی به انتهای شیار پیستون آنرا خارج کنید. Khansariha (214)
فكر كنم نفهميديد كجا رو دارم ميگم
ببينيد قطعه 1 از 2 جدا نميشه
خب مال شما لول ثابت زیر تاشو هست که بدین شکل سیلندر تفنگ هم متحرک اون شماره یک دقیقا همین سیلندر هست و شماره دو پیستون هست که برای در آوردن سیلندر قبلا میبایست اتصالات اهرم و وسایل دستگاه ماشه خارج شوند و اگر زائده شكل زير مزاحمت ميكرد با پيچ گوشتي بالا نگهش دار
[تصویر: 01-11-11-05-BAM-B3-air-rifle-beartrap.jpg]
و اگر در گير نيست همانطور که توضیح قبلا دادم با فشار و ضربه خارج شود چون از عکس هم معلومه اطراف ماشه کمی قر شده (بدلیل وجود سوراخ پین مربوطه) البته اگر خیلی سخت شده بنظرم از در آوردن سیلندر صرفنظر کنید چون به احتمال زیاد سیلندر روش خط و خش میافته و یا ممکنه صدمه ببینه Khansariha (214)
در ضمن اين سايت هم مراحل باز كردن و تعمير اين تفنگ را نشان داده ميتونيد مراحل كار را بررسي كنيد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masud7 - 2011-12-21 10:52 AM

به قران اون نيست
ببين قطعه شماره 2 رو ميخواهم از داخل قطعه شماره 1 بيارم بيرون ولي گير كرده
تلمبه همون قطعه شماره 2 يا همون پيستون هست كه داخل سيلندر هست من ميخواهم بيارم بيرون نميشه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-21 11:54 AM

(2011-12-21 10:52 AM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قران اون نيست
ببين قطعه شماره 2 رو ميخواهم از داخل قطعه شماره 1 بيارم بيرون ولي گير كرده
تلمبه همون قطعه شماره 2 يا همون پيستون هست كه داخل سيلندر هست من ميخواهم بيارم بيرون نميشه
اولا دوست من قسم لازم نيست
دوما مگر اين عكس شما نگرفتيد اينجا كه پيستون اومده بيرون !؟
سوما اگر هم عكس مال جاي ديگه هست بايد توضيح ميداديد بهرصورت اگر پيستون خارج نميشه و خيلي سفت و گير كرده بايد ببريد جاي كه گيره محكمي داره و با ضربه و يا چرخش خارجش كنيد.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masud7 - 2011-12-21 11:57 AM

نقل قول :اولا دوست من قصم لازم نيست
سوما اگر هم عكس مال جاي ديگه هست بايد توضيح ميداديد بهرصورت اگر ژيستون خارج نميشه و خيلي سفت و گير كرده بايد ببريد جاي كه گيره محكمي داره و با ضربه و يا چرخش خارجش كنيد.
اين اولا و دوما و سوما يعني خط و نشون ؟؟؟؟؟ Khansariha (399)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-21 12:26 PM

(2011-12-21 11:57 AM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :اولا دوست من قسم لازم نيست
سوما اگر هم عكس مال جاي ديگه هست بايد توضيح ميداديد بهرصورت اگر ژيستون خارج نميشه و خيلي سفت و گير كرده بايد ببريد جاي كه گيره محكمي داره و با ضربه و يا چرخش خارجش كنيد.
اين اولا و دوما و سوما يعني خط و نشون ؟؟؟؟؟ Khansariha (399)
نه اين خط و نشون نيست خخخخ عادت گفتاري من هست Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - lockal - 2011-12-23 09:16 PM

آقا کسی آموزش باز کردن کامل و بستن مگنوم 350 رو داره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - taktirandaz - 2011-12-23 10:08 PM

من هم دنبال آموزش باز کردن 460 هستم تا اطلاعاتم راجع به تفنگ بیشتر شود

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-23 10:43 PM

(2011-12-23 10:08 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم دنبال آموزش باز کردن 460 هستم تا اطلاعاتم راجع به تفنگ بیشتر شود
دوست عزیز اگه عمر و فرصتی باشد به زودی اموزش 460 و 350 رو میذارم
هرچند نکته خاصی نداره که تا کنون گفته نشده باشه به خصوص 350