شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-09 12:27 AM

(2011-12-08 10:23 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا خراسان غربی نداریم که
خراسان شمالی : بجنورد - اسفراین - شیروان - جاجرم - مانه و سلقان - فاروج
خراسان رضوی : مشهد - گناباد - سبزوار - نیشابور - کاشمر - تربت جام - سرخس
خراسان جنوبی : بیرجند - فردوس - قائنات - نهبندان - سربیشه - درمیان - سرایان - بشرویه
که سبزوار میشه خراسان رضوی Khansariha (256)Khansariha (214)
یه لحظه فکر کردم تاپیک جغرافیا را باز کردم ؟!!!! خخخخخخ بعد که خوب دیدم متوجه شدم نه بابا یه چیز دیگه ای هست (اینم یه شوخی بود ) البته این پست خودم و پستهای نامرتبط دیگه بعدا پاک میشوند Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mojtaba768 - 2011-12-14 07:37 PM

سلام دوستان
حدودا یک ماه پیش دسته پیستون54 دایم از جاش درامد بعد دادیم به سمسار زاده تا به قول خودشون درستش کنه ولی بعد از یک ماه کار کردن دوباره لق شد
می خواستم ببینم کسی از دوستان پیستون 54 یا 52 نداره که سالم باشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-14 08:09 PM

عزیز جان
مشکل پیستون شما چیه؟
جای پیچ گشاد کرده یا خود پیچ نگه دارنده اهرم کوک کردن خراب شده؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mojtaba768 - 2011-12-14 10:26 PM

نه دسته پیستون از داخل پرس در امده

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mojtaba768 - 2011-12-15 10:42 AM

(2011-12-14 10:26 PM)mojtaba768 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دسته پیستون از داخل پرس در امده

منظورم اون قطعه ای که داخل ماشه قفل میشه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mojtaba768 - 2011-12-15 07:11 PM

پس کسی نیست به من جواب بده

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-12-15 07:35 PM

مجتبی جان به یک تراشکار ماهر مراجعه کن اگه تونست درستش کنه که هیچ اگه نشد میتونید ارسالش کنید من براتون درستش میکنم یا حق .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masud7 - 2011-12-19 11:54 PM

بچه ها كسي ميدونه چطوري پيستون رو از سيلندر جدا كرد من نميتون جدا كنم ميكشم بيرون ولي بعد از كمي امدن بيرون گير ميكنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-12-20 08:45 AM

(2011-12-19 11:54 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها كسي ميدونه چطوري پيستون رو از سيلندر جدا كرد من نميتون جدا كنم ميكشم بيرون ولي بعد از كمي امدن بيرون گير ميكنه
تفنگ شما چیست ؟
البته در تمام فنر پیستونیها بطور طبیعی بعد از رها سازی تمام اتصالات پیستون و سیلندر (اگر سیلندر متحرک باشه) فقط در محل کارکردش روان هستند و موقع بیرون آمدن کمی سفت و گیر دارند مخصوصا در اطراف سوراخهای پینها و دستگاه ماشه که باید با فشار بیرون بیاد . Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masud7 - 2011-12-20 10:55 AM

نقل قول :البته در تمام فنر پیستونیها بطور طبیعی بعد از رها سازی تمام اتصالات پیستون و سیلندر (اگر سیلندر متحرک باشه) فقط در محل کارکردش روان هستند و موقع بیرون آمدن کمی سفت و گیر دارند مخصوصا در اطراف سوراخهای پینها و دستگاه ماشه که باید با فشار بیرون بیاد
ماشه رو بيخيال
تفنگم b3 چيني ست سيلند جدا نميشه از پيستون همين به زور هم نشد پيم و چيزي هم نداره