شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidelmohamad - 2023-03-05 02:21 PM

دوستان برای‌کرال امپایر. رگولاتور خوب وحرفه ای بجای رگولاتور فابریکش‌میشه نصب‌ کرد ؟چه مارکی. چه مدلی. از کجا‌ میشه تهیه کرد .یا رگولاتور فابریکش به اندازه کافی خوب هست؟ چون تو ابن چندتا پیام بالاتر اگه دیده باشین مشکلاتش رو گفتم و به همون دلیل یکم بد بین شدم بهش‌ک نکنه دوباره فشار افت کنه یا دقت رو کم کنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - dadmehr - 2023-03-05 11:03 PM

سلام...
یه سر به ایسام بزن ... یه مدت پیش یه نفر اونجا رگولاتور میفروخت ...یه سر بزن تو قطعات یدکی تفنگ بادی اونجا...

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidelmohamad - 2023-03-06 10:17 AM

فک کنم اقای توکل‌بوده . ک از شانس من دگ تولید نمیکنه ,????????

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Kamrozopc - 2023-05-13 07:30 PM

سلام وقت همه عزیزان بخیر
بنده گامو وسپریکس دارم و باحرکت پایه دوربین به شدت مشکل دارم اول روی تفنگ بنده ۱ پایه دو تکه دوربین قرار داشت ولی با شلیک ۵۰۰تیر با فشار استپ پشت پایه باعث خم شدن و شکستن خارهای پایه عقب دوربین شده و بعد از تعویض پایه دو تکه با یک پایه یک تکه بعد از چند شلیک استپ پشت پایه شکست پیچ بریده و رزوه پیچ در تفنگ باقی ماند در زمان خارج کردن رزوه جا مانده رزرو داخل لوله فنر افتاده و مانع از مسلح شدن سلاح میشود از دوستان عزیز خواهشمندم راهنمایی بفرمایند که با پایه دوربین چه کار کنم که دیگه عقب نیاد و در ضمن یک تعمیرکار واقعی و منصف به بنده معرفی بفرمایید
ممنون از همگی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2023-05-14 03:00 PM

سلام و احترام.
معمولا بعد از نصب دوربین تا شلیک های ابتدایی به تکرار و تناوب پيچ های پایه نیاز به سفت شدن دارند مخصوصا 5 شلیک اول.. خلاصه حداقل دو سری پیچها را سفت کنید. بعد از آن دیگر تقریبا غیر ممکن است که پیچها شل بشوند. این روال کلی در نصب دوربین روی تمام تفنگ های فنری است. گامو ها معمولا شلیک های ملایمی دارند ولی امکان وجود دارد که به علت ضعیف یا خشک بودن پکینگ پیستون ضربه های شلیک قوی تر است که با تعویض پکینگ حل خواهد شد. حتما سلاح را باز کنید و تکه های پیچ را از داخل سیلندر خارج کنید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Kamrozopc - 2023-05-14 04:24 PM

(2023-05-14 03:00 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و احترام.
معمولا بعد از نصب دوربین تا شلیک های ابتدایی به تکرار و تناوب پيچ های پایه نیاز به سفت شدن دارند مخصوصا 5 شلیک اول.. خلاصه حداقل دو سری پیچها را سفت کنید. بعد از آن دیگر تقریبا غیر ممکن است که پیچها شل بشوند. این روال کلی در نصب دوربین روی تمام تفنگ های فنری است. گامو ها معمولا شلیک های ملایمی دارند ولی امکان وجود دارد که به علت ضعیف یا خشک بودن پکینگ پیستون ضربه های شلیک قوی تر است که با تعویض پکینگ حل خواهد شد. حتما سلاح را باز کنید و تکه های پیچ را از داخل سیلندر خارج کنید.

ممنون از شما ولی پیچ‌ها اصلا شل نمیشن و اصلا جای اچارکشی ندارن ولی باز هم پایه روی تفنگ لیز میخوره

تعمیرکار حرفه ای میشناسید؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2023-05-14 06:25 PM

امکانش هست زبانه پایه دوربین به خوبی در شیار روی سیلندر قرار نمیگیره. اگر به خوبی در سر جای خودش محکم بشه به هیچ وجه امکان حرکت نخواهد داشت. و اینکه اگر این مورد مشکلی نداره باید بررسی کنید از بابت سلامت پکینگ. چون واقعا گامو ها در آن حدی لگد ندارند که پایه را از جای خودش حرکت دهند. مشهد اگه تشریف دارین هستند دوستانی که کار تعمیرات انجام میدهند

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidelmohamad - 2023-05-14 07:18 PM

دوستان سلام .
یه سوال داشتم . اورینگ های کرال همه به هم دگ میخورن؟سلاح من امپایر معمولی.
و اینکه نیازمند کرنوگراف هستم .در حد یه خشاب. اگه کسی از دوستان تو مهام یا شهرقدس یا هرجای دگ تهران دارین ممنون میشم اطلاع بدین .♥️

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Kamrozopc - 2023-05-15 06:00 PM

(2023-05-14 06:25 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکانش هست زبانه پایه دوربین به خوبی در شیار روی سیلندر قرار نمیگیره. اگر به خوبی در سر جای خودش محکم بشه به هیچ وجه امکان حرکت نخواهد داشت. و اینکه اگر این مورد مشکلی نداره باید بررسی کنید از بابت سلامت پکینگ. چون واقعا گامو ها در آن حدی لگد ندارند که پایه را از جای خودش حرکت دهند. مشهد اگه تشریف دارین هستند دوستانی که کار تعمیرات انجام میدهند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون از شما
بنده تهران هستم و حقیقتا درمونده شدم سر حرکت پایه دوربین و هیچ کس و پیدا نکردم تا بتونه این مشکلو برام در تهران حل کنه و واقعا نمی‌فهمم چرا ی چیز به این سادگی آنقدر پیچیده شده واقعا در چند مرحله آچار کشی میکنم و سفت سفت میشه