شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2022-02-12 12:54 PM

با سلام. در مورد دیانا های جدید که شکاف درجه کمی تغییر داشته نسبت به دلهای قبل ، توجه داشته باشید که پیچ تنظیم را حتي المکان زیاد سفت نکنید. اگه تفنگ پایین میزنه با نوک مگسک تنظیم کنید. به دلیل آلیاژ نه چندان مناسب، این شکاف درجه ها خیلی راحت از بالای لولا دچار شکستگی می‌شوند و معمولاً هم قابل تعمیر نیست. دیاناها ی قدیم در ماشه 01, 03, 05, شکاف درجه های عالی داشتن و معمولاً خراب نمی‌شدند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amn - 2022-02-12 05:03 PM

اینا همه رو خودتون خراب کردید in1 جان ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2022-02-12 07:41 PM

بالاخره ممکنه 50/50 بوده ????
البته اگه فنر شکاف درجه با نوع ضعیف تر تعویض بشه خیلی احتمال این خرابی ها کمتره

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amn - 2022-02-12 09:38 PM

اصلا بهتره شکاف درجه رو باز کنی بزاری کنار ؛ یه دوربین خوش هیکل ببندی جاش. راستی دوستان مراعات کنید این شکاف درجه اصل دیانا بالای ۸۰۰ تومن قیمتشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2022-02-19 12:06 PM

با سلام. جهت آشنایی با مکانیزم پمپهای pcp. تاپیک جدا گانه نیافتم. اگه مدیران صلاح دونستن تاپیک بزنن جهت تبادل نظر و تعمیرات پمپ های دستی pcp
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amn - 2022-02-19 05:19 PM

سلام جناب in1 اگه بخواید من میتونم این تاپیک رو ایجاد کنم فقط چیزی از این پمپ ها سر در نمیارم ؛ که نوشتن اطلاعات ش دست خودتون رو میبوسه.
یه خبر به من بدید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - dadmehr - 2022-02-19 05:24 PM

قبلنا پستهایی ت زمینه ساخت و مکانیزمش بود فک کنم همزمان با حذف خیلی از پستهای ساخت و ساز و تیر اندازی به اهداف زنده (؟!) و مشکلاتی ک پیش اومد اینا هم حذف شدن...

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Mohammadz - 2022-02-24 05:59 PM

(2022-02-11 09:26 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من پست شما رو الان دیدم.به نظر من یک نمره بالاتر قلاویز کنید.فقط دقت کنید قلاویزی استفاده کنید که پیچش فراوون باشه و پیچ خشکه بگیرید و ببندید.این کم هزینه ترین کار هست.قرار بر بوش زدن و تراشکاری و...باشه کلی هزینه داره

داداش پشت ماشه یه پیچ داره که پیچ مخصوصی هست اگر نمره ی بالاتر قلاویز بزنم باید اون پیچ رو چیکار کنم؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amn - 2022-02-24 06:25 PM

سلام دوست عزیز.
این پیچ رو باید کلا تعویض کنید ؛ فقط اون دوتا جلویی رو میشه قلاویز کرد.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - yousefsh - 2022-04-25 10:13 AM

سلام خسته نباشید لوازم استوک دیانا مگنوم کسی خبر داره