شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2020-03-06 10:30 PM

(2020-03-04 05:35 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه میخواستم بدونم آیا سیستم ماشه تفنگ های نوریکا بسیار پیچیده است یا نه برای یک فرد معمولی؟برای تعویض فنر؟
نه چیز خاصی نداره ضمن اینکه نقشه این تفنگها همیشه در دسترسه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Pact - 2020-03-08 03:23 PM

سلام به همهمیخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2020-03-08 03:41 PM

(2020-03-08 03:23 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همهمیخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟Khansariha (214)

سلام دوست عزیز
این تاپیک برای تعمیر سلاح هست، لطفا سوال خود را در لینک مقابل ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) مطرح کنید تا دوستانی که به اون تاپیک مراجعه میکنند به سوالتان پاسخ دهند.

با تشکر [تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Pact - 2020-03-08 05:20 PM

ممنون از راهنمایی تون!Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - عشق - 2020-03-26 12:37 AM

سلام خدمت اساتید گرامی
یه بادی خیلی قدیمی رسیده دستم فکر کنم گوهر باشه
ولی چیزی روش حکاکی نشده فقط روی کنار لوله یه شماره
سریال حک شده.
من یه بادی گوهر دارم که مجارستانیه ولی فرق میکنه باهاش
قطعات ماشه نداره کسی هست سر در بیاره یا نمونه داشته باشه ازش.
۰۹۰۳۱۸۷۸۳۷۲
اینشماره من هست تو واتزاپ کسی خواست عکس بدم براش یه پیغام بده
ممنونم از همه عزیزان خصوصا مدیر محترمKhansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - عشق - 2020-03-26 09:13 PM

سلام دوستان
کسی میتونه کمک نه????????Khansariha (48)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Pact - 2020-03-26 10:55 PM

(2020-03-26 12:37 AM)عشق نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید گرامی
یه بادی خیلی قدیمی رسیده دستم فکر کنم گوهر باشه
ولی چیزی روش حکاکی نشده فقط روی کنار لوله یه شماره
سریال حک شده.
من یه بادی گوهر دارم که مجارستانیه ولی فرق میکنه باهاش
قطعات ماشه نداره کسی هست سر در بیاره یا نمونه داشته باشه ازش.
۰۹۰۳۱۸۷۸۳۷۲
اینشماره من هست تو واتزاپ کسی خواست عکس بدم براش یه پیغام بده
ممنونم از همه عزیزان خصوصا مدیر محترمKhansariha (256)

سلام دوست عزیز به نظر من به یک تعمیر کار مجرب مراجعه کنی.Khansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - talebeamoli - 2020-03-26 11:22 PM

سلام
دوستان کسی تجربه تنظیم دو لول نخجیر رو داشته؟! یعنی دو تا لول رو بده تعمیر کنم یه نقطه بزنه؟!
خواهش میکنم فقط کسی که تجربه کرده
تجربش رو بگه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - haamidreza - 2020-03-28 07:16 AM

(2020-03-26 11:22 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی تجربه تنظیم دو لول نخجیر رو داشته؟! یعنی دو تا لول رو بده تعمیر کنم یه نقطه بزنه؟!
خواهش میکنم فقط کسی که تجربه کرده
تجربش رو بگه

سلام دوست عزیز
بهتره شما با اقای جویباری تو ساری مشورت کنی بهتون نزدیک هم هست
از تعمیر کار های به نام سمت شماست

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - talebeamoli - 2020-03-28 03:53 PM

متشکرم دوست عزیز
از ایشون شماره ای هم دارید؟