شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2017-12-24 02:46 PM

(2017-12-24 01:29 PM)SHEKAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان.
اینم عکسش هست اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.[تصویر: IMG-20171223-204537.jpg]
اون نقطه سفید که روی سیلندر هست جاییه که خدمتتون گفتم واگر توجه کرده باشین رنگ جایی که اون نقطه هست با بدنه تفاوت داره وکمی تیره تر هست و
تشکر متفاوته.امتحان کردم ولی چیزی که معلوم بشه هوا میده مشخص نیست
سلام
بنظر میاد برخورد شیئی نوک تیز باشه ولی جای نگرانی نیست سیلندر در آن بخش ضخامت زیادی داره و مشکلی ایجاد نمیکنه
دقیق نمیشه گفت ممکنه جای سمبه باشه چون سابقه تست سلاح بدین شکل را توسط کنترل تسلیحات در مبادی ورودی کشور مثل گمرک داشتیم Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHEKAR - 2017-12-24 09:57 PM

سلام تشکر از همه اساتید.
والا از نو تفنگ پیش خودم بوده و هیچ ضربه ای بهش نخورده اول اینطور متوجه شدم که چرب شده روی همون نقطه متهمین دو روز پیش متوجه شدم یه نوک سوزن بهش چسبیده وجداش کردم که این نقطه بوجود اومد.
اگر هوا بخواد بده یا بزرگتر بشه راهی برای درست کردنش وجود داره؟ با تشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2017-12-25 08:53 AM

با سلام مجدد
چیز مهمی نیست و جای نگرانی هم ندارد و از طرفی هم بقدری ریز هست که امکان جوشکاری و کارهای مشابه هم نیست
تنها میتوان با رنگ یا زاج همان نقطه زا زد تا کمی از دید پنهانش کرد مثلا با ماژیکهای روان نویس یا قلمهای مشابه آن دقیقا نقطه را زد Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2018-01-30 01:36 PM

سلام دوستان
برای برطرف کردن یک خش بسیار کوچک روی قسمت فلزی و زاج خورده سلاح چه باید کرد ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2018-02-03 03:35 PM

(2018-01-30 01:36 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

[تصویر: khansariha%20(226).gif]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2018-02-05 07:04 PM

(2018-02-03 03:35 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-30 01:36 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

میشه از این قلم های خش گیر خودرو که به رنگ مشکی باشه استفاده کرد ؟ [تصویر: khansariha%20(226).gif]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alimaleki - 2018-02-05 10:36 PM

(2018-02-05 07:04 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-02-03 03:35 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

میشه از این قلم های خش گیر خودرو که به رنگ مشکی باشه استفاده کرد ؟ [تصویر: khansariha%20(226).gif]

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)یک زاج خوب تهیه کنید اگر چند ماه پیش بود حتما می گفتم یک زاج دنیا ولی فعلا که مثل بقیه جنسهای ایرانی که اولش کیفیت بهتر دارند وبرعکس تمام دنیا هرچه با تجربه تر می شود کیفیتشان بهتر
می شود متاسفانه کیفیت قبلا را نداردKhansariha (367)!!محل خش را از هر گونه چربی (روغن ) پاک کنید ودر چند مرحله زاج کاری نمایید بعد از خشک شدن روغن کاری کنید اصلا دیده نمی شود Khansariha (8)Khansariha (8) اساتید منو ببخشید قصد جسارت نداشتم این دوستمون یک سئوال را چند بار تکرار کرد و کسی پاسخ نداد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2018-03-30 09:27 AM

سلام دوستان
می خوام اورینگ نازل شارژ تفنگم رو تعویض کنم . چه جنسی بگیرم بهتره ؟ ان بی آر یا وایتون یا سیلیکونی یا ...
آیا کسی از دوستان سایز اورینگ های نازل شارژ کرال را می داند ؟
با تشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2018-04-01 09:33 AM

(2018-03-30 09:27 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
می خوام اورینگ نازل شارژ تفنگم رو تعویض کنم . چه جنسی بگیرم بهتره ؟ ان بی آر یا وایتون یا سیلیکونی یا ...
با تشکر

کسی از دوستان نیست که من رو راهنمایی کنه ؟ تفنگم بدون باد مونده ........... [تصویر: khansariha%20(226).gif]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hunter extreme - 2018-04-01 01:00 PM

(2018-04-01 09:33 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-03-30 09:27 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
با تشکر

کسی از دوستان نیست که من رو راهنمایی کنه ؟ تفنگم بدون باد مونده ........... [تصویر: khansariha%20(226).gif]

درود . سایز بازارش 2×9 هستش اگر جنس بهتر ( nbr یا وایتون ) از اورینگهای معمولی گیرتون اومد چه بهتر اگر هم نه همون معمولی بندازید کارتون راه بیوفته Khansariha (8)