شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-05-24 11:02 PM

(2017-05-24 09:43 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه این نزدیکیا نبود 54 از گجت کمپ خریدم.گجت کمپ محصولاتشو با دو سال گارانتی میده البته گرونتر .ولی خوب گارانتی فقط واسه ساکنین تهران و اطراف خوبه که بتونن مراجعه کنن.ولی به نظر من گارانتی ارزششو نداره چیز حدود 400 تمن بابت گارانتی میگیرن

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام گارانتی خودشون هست واغلب برای تفنگ دست دوم میگن.....

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - blak - 2017-05-25 08:29 PM

سلام.تفنگو تویه یه فاصله مشخص صفر میکنم ولی بعد از دوسه روز که میخوام تیر اندازی کنم صفر تغیر میکنه.لطفا منو راهنمایی کنید که عیب از کجاست اعصابو خرد کرده.ممنون

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-05-25 10:18 PM

(2017-05-25 08:29 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.تفنگو تویه یه فاصله مشخص صفر میکنم ولی بعد از دوسه روز که میخوام تیر اندازی کنم صفر تغیر میکنه.لطفا منو راهنمایی کنید که عیب از کجاست اعصابو خرد کرده.ممنون

سلام تفنگتون چیه،چون دلایل مختلفی برایه بهم خوردن صفر دوربین درپی سی پی وجود داره مثل تغییر فشار، پرتی هوا ومتغییر بودن وزن تیرها و....درفنری هم وزن تیرها وحتی به نظربنده گرم نکردن فنر باچند شلیک امتحانی و...ودرهردو موردخوددوربین باید چک بشه.البته اینها تجربه کم بنده بود،تا دوستان چه بفرمایند.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - blak - 2017-05-27 11:16 AM

سلام.تفنگ بوکانره دوربینم سنتر4×16'40 فقط یه چیزیم هست دوربین تبلک ارتفاش خیلی نرمه ولی تبلک سمتش قشنگ کلیک میخوره میشه مشکل از دوربین باشه در ضمن از ساچمه جی اس بی 18 استفاده میکنم.ممنون از پاسختون
سلام.هیچ کدوم از دوستان شماره اقا مسیح یا یه تعمیر کار خوب دارن که من تفنگ ومتعلقاتو براشون ارسال کنم چون اینجا تعمیرکار وارد نداره.چون واقعا این تفنگ اعصابمو خرد کرده هنوز هزارتا ساچمه هم باهاش نزدم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید
سلام.هیچ کدوم از دوستان شماره اقا مسیح یا یه تعمیر کار خوب دارن که من تفنگ ومتعلقاتو براشون ارسال کنم چون اینجا تعمیرکار وارد نداره.چون واقعا این تفنگ اعصابمو خرد کرده هنوز هزارتا ساچمه هم باهاش نزدم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-05-27 01:09 PM

(2017-05-27 11:16 AM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.تفنگ بوکانره دوربینم سنتر4×16'40 فقط یه چیزیم هست دوربین تبلک ارتفاش خیلی نرمه ولی تبلک سمتش قشنگ کلیک میخوره میشه مشکل از دوربین باشه در ضمن از ساچمه جی اس بی 18 استفاده میکنم.ممنون از پاسختون
سلام فاصله زیاده اگرنه من در خدمت بودم،ولی شما دوربینت رو درست نصب نکردید،بیایید خصوصی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohammadmehdighasemi - 2017-05-27 01:42 PM

(2017-05-25 08:29 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
پایه دوربین تفنگتون چیه!؟
احتمالا مشکل از پیچ های پایه و خود پایه است

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - blak - 2017-05-27 02:38 PM

سلام .سه نمونه پایه گرفتم کوتاه بلند و یه تکه فکر کنم همشون معمولی باشن الان کوتاه روشه تا حالا 50 بار دوربین بازو بست کردم همه کارارو مو به مو انجام دادم با ده نمونه ساچمه هم امتحانش کردم با جی اس بی از همه بهتره ولی بازم این مشکلو داره خیلی خستم کرده

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - blak - 2017-05-27 04:48 PM

سلام.دوستان کسی میدونه چه جوری باید برم تو پیام خصوصی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohammadmehdighasemi - 2017-05-27 05:42 PM

(2017-05-27 02:38 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .سه نمونه پایه گرفتم کوتاه بلند و یه تکه فکر کنم همشون معمولی باشن الان کوتاه روشه تا حالا 50 بار دوربین بازو بست کردم همه کارارو مو به مو انجام دادم با ده نمونه ساچمه هم امتحانش کردم با جی اس بی از همه بهتره ولی بازم این مشکلو داره خیلی خستم کرده

یک تیکه ای که گرفته از،چه نوع است؟پایه دوربین یک تیکه لعوپولد پیشنهاد میشود
(2017-05-27 04:48 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان کسی میدونه چه جوری باید برم تو پیام خصوصی

سلام اگر میخواهید به کسی پیام خصوصی ارسال کنید روی فرد کلیک کنید
پنجره اطلاعات فرد مورد نظر باز میشود
در پایین صفحه نوشته
ارسال پیام خصوصی به...
همون رو کلیک کنید و پس از نوشتن موضوع متن خود را مینویسدKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - blak - 2017-05-28 09:40 AM

سلام روی پایه که همینو نوشته با همه پایه ها همین مشکلو داره من شکم روی دوربینه دوست عزیزمون با نام کاربری axa فرمودن احتمالا مشکل از دوربینه اگه مطمن بودم از دوربینه یکی دگه میگرفتم.دوستان در این بازار موجود چیرو پیشنهاد میکنن فقط اخروعاقبتی باشه زیادم گرون نباشه.