شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garshasb - 2017-04-30 10:54 AM

(2017-04-25 01:30 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون یه دوربین لیپرز قدیمی دارم. که حدود 10000 تا تیر رو تفنگ بوده.
امروز بازش کردم. تراز رو گذلشتم رو دوربین. در حالت تراز داخل دوربین رو که نگاه میکنم انگار + دوربین به جهت عقربه های ساعت چرخیده.
خیلی کم البته.
این مشکل حل میشه!! ؟

سلام
یا تیوپ داخل دوربین چرخیده یا ریتاکل از محل خودش جدا شده و حرکت کرده.
باید دوربین را به تعمیرکار دوربین بسپارید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidel98 - 2017-04-30 11:26 AM

(2017-04-30 10:54 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-25 01:30 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون یه دوربین لیپرز قدیمی دارم. که حدود 10000 تا تیر رو تفنگ بوده.
امروز بازش کردم. تراز رو گذلشتم رو دوربین. در حالت تراز داخل دوربین رو که نگاه میکنم انگار + دوربین به جهت عقربه های ساعت چرخیده.
خیلی کم البته.
این مشکل حل میشه!! ؟

سلام
یا تیوپ داخل دوربین چرخیده یا ریتاکل از محل خودش جدا شده و حرکت کرده.
باید دوربین را به تعمیرکار دوربین بسپارید.

سلام ممنون.
نعمیرکار خوب تو تهران هست! ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - eliyas - 2017-04-30 01:02 PM

سلام

[تصویر: 1ndi_201704132008.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کوهنورد - 2017-04-30 02:40 PM

با سلام :
داداش شیطونی ؟؟
حالا هم مدرک شیطونی تو میگذاری اینجا ؟؟Khansariha (219)
درست میشه کردش ولی هزینه و زحمت هم داره

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidel98 - 2017-04-30 02:47 PM

دوستان عزیز. یه سوال دیگ.
امروز یه بسته پرو مگنوم خریدم. با لگد باید بفرستی تو لوله.
طوری که دیگ خستم کرد فقط میزاشتمش لبه لوله اهرم میبستم خودش میرفت سره جاش تو لوله. Khansariha (290)
خواستم دوربین تنظیم کنم خیلی پزت میزد. دوتا روهم یکی چپ یکی راست. اخرم تنظیم نشد.
فک کردم واشر پیستون خرابه. واشر سه گل نو هست و اصلا هوا نمیده.

الان بازش کردم. اگه ممکنه شما یه نگاهیی بکنین ببینین این واشر خرابه. یا مشکل از ساچمه بود.
در ضمن واشر فابریک واسه سه سال پیشه.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ALIANA-54-T06 - 2017-04-30 03:19 PM

(2017-04-30 02:47 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طوری که دیگ خستم کرد فقط میزاشتمش لبه لوله اهرم میبستم خودش میرفت سره جاش تو لوله. Khansariha (290)
خواستم دوربین تنظیم کنم خیلی پزت میزد. دوتا روهم یکی چپ یکی راست. اخرم تنظیم نشد.

الان بازش کردم. اگه ممکنه شما یه نگاهیی بکنین ببینین این واشر خرابه. یا مشکل از ساچمه بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/IMG-20170430-154103.jpg
سلام دوست عزیز
واشر مشکلی نداره اون بخش بریدگی واشر ضربه گیر هست لبه های بیرونی ملاک هستند که لب پر و پاره نشوند تا مکش کامل باشه
برای پرت زدن ساچمه عوامل زیادی وجود داره یکیش شکل ظاهری (بدون پلیسه و لب پریدگی و دفرمگی و ..) و همچنین وزن یکسان ساچمه
از توضیح شما متوجه شدیم که از نظر ظاهر ساخت یا بقولی هیکل ساچمه ها یکسان نیست و بعضی با سفتی زیادی وارد لوله میشوند این در تفاوتی وزن ساچمه هم تاثیر مستقیم داره و اینها دلایلی بر بی ثباتی ساچمه خواهد بود لذا زیاد از این ساچمه دقت بالائی را انتظار نداشته باشید . فعلا Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidel98 - 2017-04-30 03:25 PM

(2017-04-30 03:19 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-30 02:47 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/IMG-20170430-154103.jpg
سلام دوست عزیز
واشر مشکلی نداره اون بخش بریدگی واشر ضربه گیر هست لبه های بیرونی ملاک هستند که لب پر و پاره نشوند تا مکش کامل باشه
برای پرت زدن ساچمه عوامل زیادی وجود داره یکیش شکل ظاهری (بدون پلیسه و لب پریدگی و دفرمگی و ..) و همچنین وزن یکسان ساچمه
از توضیح شما متوجه شدیم که از نظر ظاهر ساخت یا بقولی هیکل ساچمه ها یکسان نیست و بعضی با سفتی زیادی وارد لوله میشوند این در تفاوتی وزن ساچمه هم تاثیر مستقیم داره و اینها دلایلی بر بی ثباتی ساچمه خواهد بود لذا زیاد از این ساچمه دقت بالائی را انتظار نداشته باشید . فعلا Khansariha (8)
ممنونم علی اقای عزیز.
درسته ساچمه ها افتضاح بودن. تو 30 متری یه گروپ 5 سانتی میداد. بعضی خییییلی سفت جا میخورد. بعضیا اونقدر روان میرفت تو لوله فک میکردم افناده
احتمال میدادم واشر باشه که ظاهرا سالمه.
ایشالا فردا با جی اس بی 15 تست میکنم ببینم چطور میشه.
ممنون از راهنماییتون.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidel98 - 2017-04-30 04:37 PM

الان دوباره رفتم بالا پشت بوم و تفنگ رو تست کردم.
نمیدونمبخندم یا گریه کنم.
این چه ساچمه ایه اخههههه.
تو ده متری همش رو هم میخوره. و تفنگ صفره.
تو بیشت متری یه میل دات یه چپ میخوره.
تو بیست پنج متری یه میل دات پایین میخوره.
تو چهل متری چهار میل دات پایین و سه میلدات به چپ میخوره.
اخه مگه میشه.
تفنگ در سلامت کامل و دوربین و پایه ها کاملا سفت و محکم.

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - romin - 2017-05-01 12:36 AM

سلام این مشکل من هم پارسال دا شتم در فا صله ها ی مختلف جمع گروپ تغییر می کرد .که جناب شقاقی کمک کردند حل شد و یاد گرفتم . مشکل شما تنظیم دوربین به و سیله شیم گذاری بدون استفاده از کلیک طبلک است در تنظیم اولیه . تنظیم دوربین به تنظیم اولیه برگردونید و شیم گذاری کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ghavidel98 - 2017-05-01 10:48 AM

(2017-05-01 12:36 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این مشکل من هم پارسال دا شتم در فا صله ها ی مختلف جمع گروپ تغییر می کرد .که جناب شقاقی کمک کردند حل شد و یاد گرفتم . مشکل شما تنظیم دوربین به و سیله شیم گذاری بدون استفاده از کلیک طبلک است در تنظیم اولیه . تنظیم دوربین به تنظیم اولیه برگردونید و شیم گذاری کنید

بله ممنون از راهنماییتون. الان درست کردم. خیلی بهتر مبزنه.