شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-02-11 02:18 PM

(2017-02-11 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
از گریس نسوز برای تفنگ چه مقدار و کجاها باید استفاده کرد؟
باید دور واشر و فنر رو زد؟
با تشکر.Khansariha (8)
سلام،گریس نسوز نه،گریس پایه مس،کمی دور واشروهمینطور دورپیستون در حد اینکه فقط چرب بشن،تاکیید خیلی کم استفاده کنید،البته تجربه شخصی بنده روی چندین تفنگ بوده ونظرات محترم دوستان ........موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - fkh - 2017-02-24 08:01 PM

قطعه هایی که برای بازسازی شادو 1000 سفارش داده بودم همه دسم رسیدن.Khansariha (219)
حالا میخوام درستش کنم.
اون قسمتی که اهرم کوکینگ رو بدنه خوردگی ایجاد کرده با چه نوع سمباده ای سیقلیش کنم که این قطعه u شکل جدید رو خراب نکنه.3 تا قطعه u شکل خریدم پول هرسه تارم حساب کرده بودم که وقتی کالاها دسم رسید معسفانه فقط یکی برام فرستاده بودن.واسه همین نمیخوام خراب شه.Khansariha (367)
میشه قطعه u شکل رو که رو اهرم کوینگ قرار دادم یه مقدار چسب قطره ای بزنم که دیگه همونجا ثابت شه در نیاد؟
یه بار تفنگ رو دادم تعمیرگاه لول فنر تفنگ رو داده بود تراشکاری براش بوش فلزی داره تراشیده بود که به لول فنر چسبیده.بنظرتون واسه نصب فنر مگنوم 350 برم لول فنر بدون بوش بخرم که فنر بزرگتر داخل تفنگ جا بشه یا با همین لول فنر و بوش فنر رو روش نصب کنم؟برای نصب فنر باید چند حلقش رو کوتاه کنم فنر چند سانت باشه خوبه؟
واشر دور لوله رو هم خریدم.بنظرتون میتونم خودم عوض کنم؟.عوض کردنش سخت نیست؟چطور عوض کنم؟
واشر سر پیستونش رو هم میخوام عوض کنم.یه مقدار گریس پایه مس به واشر و فنر بزنم کافیه؟
شرمنده که زیاد سوال پرسیدم.بعد چندسال میخوام تفنگ رو سرپاش کنم.
با تشکر.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - tinger - 2017-02-24 09:13 PM

گریس می برای فنر مناسب نیست. گریس معمولی یا گرافیت برای فنر هست.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-25 12:26 AM

سلام کسی از قیمت تعویض هر قطعه پوکه پران تو دولول های ترک اطلاعی داره

hossin

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - fkh - 2017-03-02 03:14 PM

(2017-02-24 08:01 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطعه هایی که برای بازسازی شادو 1000 سفارش داده بودم همه دسم رسیدن.Khansariha (219)
حالا میخوام درستش کنم.
اون قسمتی که اهرم کوکینگ رو بدنه خوردگی ایجاد کرده با چه نوع سمباده ای سیقلیش کنم که این قطعه u شکل جدید رو خراب نکنه.3 تا قطعه u شکل خریدم پول هرسه تارم حساب کرده بودم که وقتی کالاها دسم رسید معسفانه فقط یکی برام فرستاده بودن.واسه همین نمیخوام خراب شه.Khansariha (367)
میشه قطعه u شکل رو که رو اهرم کوینگ قرار دادم یه مقدار چسب قطره ای بزنم که دیگه همونجا ثابت شه در نیاد؟
یه بار تفنگ رو دادم تعمیرگاه لول فنر تفنگ رو داده بود تراشکاری براش بوش فلزی داره تراشیده بود که به لول فنر چسبیده.بنظرتون واسه نصب فنر مگنوم 350 برم لول فنر بدون بوش بخرم که فنر بزرگتر داخل تفنگ جا بشه یا با همین لول فنر و بوش فنر رو روش نصب کنم؟برای نصب فنر باید چند حلقش رو کوتاه کنم فنر چند سانت باشه خوبه؟
واشر دور لوله رو هم خریدم.بنظرتون میتونم خودم عوض کنم؟.عوض کردنش سخت نیست؟چطور عوض کنم؟
واشر سر پیستونش رو هم میخوام عوض کنم.یه مقدار گریس پایه مس به واشر و فنر بزنم کافیه؟
شرمنده که زیاد سوال پرسیدم.بعد چندسال میخوام تفنگ رو سرپاش کنم.
با تشکر.Khansariha (8)

نظری نمیدین؟Khansariha (172)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - saeedkarimima - 2017-03-06 09:55 PM

سلام دوستم من دیانا 52 دارم میخواستم روغن کاری کنم تفنگم رو .کجاش باید روغن بزنم؟چه روغنی بزنم بهش؟میشه بصورت تصویری نشون بدید تو یه عکس که کجاش رو باید روغن بزنم
(2017-03-06 09:55 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستم من دیانا 52 دارم میخواستم روغن کاری کنم تفنگم رو .کجاش باید روغن بزنم؟چه روغنی بزنم بهش؟میشه بصورت تصویری نشون بدید تو یه عکس که کجاش رو باید روغن بزنم .اینم عکس تفنگ دیانا 52 که از روی تفنگ گرفته شده البته تو نت بود.اون قسمت که رنگش فرق داره نقره ای روزی کهه خریدم همش روغنی بود الان خشک شده.کجاش روغن بزنم دسته اهرم که تفنگ رو مسلح میکنم رو چی اون رو کجاش بزنم؟یه مارک روغن خوب بگید اگه گریس هم نیازه بگید.با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - saeedkarimima - 2017-03-07 02:44 AM

(2017-03-06 09:55 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستم من دیانا 52 دارم میخواستم روغن کاری کنم تفنگم رو .کجاش باید روغن بزنم؟چه روغنی بزنم بهش؟میشه بصورت تصویری نشون بدید تو یه عکس که کجاش رو باید روغن بزنم
سلام دوستم من دیانا 52 دارم میخواستم روغن کاری کنم تفنگم رو .کجاش باید روغن بزنم؟چه روغنی بزنم بهش؟میشه بصورت تصویری نشون بدید تو یه عکس که کجاش رو باید روغن بزنم .اینم عکس تفنگ دیانا 52 که از روی تفنگ گرفته شده البته تو نت بود.اون قسمت که رنگش فرق داره نقره ای روزی کهه خریدم همش روغنی بود الان خشک شده.کجاش روغن بزنم دسته اهرم که تفنگ رو مسلح میکنم رو چی اون رو کجاش بزنم؟یه مارک روغن خوب بگید اگه گریس هم نیازه بگید.با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کسی هست راهنمایی کنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - romin - 2017-03-08 01:38 AM

سلام . عموم روغن کاری زیادی لازم نداره تفنگ بادی ..زیاد حساس نباشید و ازسلاح لذت ببرید . ولی اگر خیلی پی گیری از رو غن سیلیکن می تونید قسمتهای متحرک رو رو غن بزنید ولی داخل سیلندر رو لازم نیست واین کارو نکنید اگر چه پیشنهاد شد برای بالا بردن قدرت که خیلی هم گو ل زنک هست .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - saeedkarimima - 2017-03-08 10:04 PM

(2017-03-08 01:38 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . عموم روغن کاری زیادی لازم نداره تفنگ بادی ..زیاد حساس نباشید و ازسلاح لذت ببرید . ولی اگر خیلی پی گیری از رو غن سیلیکن می تونید قسمتهای متحرک رو رو غن بزنید ولی داخل سیلندر رو لازم نیست واین کارو نکنید اگر چه پیشنهاد شد برای بالا بردن قدرت که خیلی هم گو ل زنک هست .

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گوییقیمت اخر رو متوجه نشدم برای بالا بردن قدرتم که چی؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - abbashunter - 2017-03-11 02:34 AM

(2017-03-08 10:04 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-08 01:38 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گوییقیمت اخر رو متوجه نشدم برای بالا بردن قدرتم که چی؟

نوشتن گول زن به عبارتی وسوسه کننده، جذاب