شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2017-01-12 11:27 AM

اون قطعه نایاب نیست.هم آقالو داره هم دهقان.ولی اینکه بفرستن ملایر نمی دونم.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Hiha - 2017-01-14 02:57 AM

(2017-01-11 07:20 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز اهرم شکست ؟ میله اش شکست ؟ محل اتصال روی سیلندر بدنه شکست ؟
پیچ ضامن لوله هم شکست ؟ Khansariha (226)
آقا چکار کردی با این زبون بسته ؟ فکر کنم بدون عکس نشه نظر داد ولی دوستانی هستند که بسیار حرفه ای و اساسی در مورد اشکالات 52-54 نظر کارشناسی بدن .
در مورد اول فکر کنم تعویض دسته کوکین یا در بد ترین شکل ... جوشکاری لازم باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
موفق باشید

سلام دوست گرامی
الان که بهش دسترسی ندارم که بتونم عکس بذارم
اومدم امتحان بدم
در اولین فرصت چشم عکسم میذارم

(2017-01-12 01:25 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین این کارتو راه میندازه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی از اینکه واسم وقت گذاشتید
خود اهرم و میله رابط سالم هستند
ی مفصل کوچولو هست که جای پیمش شکسته
ایشاالله هرچه سریعتر عکسشو میذارم

خیر سرمون خواستیم بریم ش..... تیر اول نه تیر دوم یه صدای تقه ناجوری از تفنگم در اومد
نگاش کردم دیدم اینجوری شده
ولی خب اینجور که دوستان گفتن قطعش پیدا میشه
خدا خیرتون بده از نگرانی دراوردیتم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - fkh - 2017-01-17 05:29 PM

سلام دوستان.
اموزش باز کردن رنجر 125 کدوم قسمت سایت هست؟
سرچ کردم نیاورد.
این تفنگه اعصابمو خورد کرد.امروز رفتم تو حیاط باهاش شلیک کنم قدرت تفنگ یک سوم قبل شده.خیلی خیلی ضعیف شده.میخوام بازش کنم ببینم مشکلش کجاس.
با تشکر.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-01-17 05:49 PM

(2017-01-17 05:29 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
سرچ کردم نیاورد.
این تفنگه اعصابمو خورد کرد.امروز رفتم تو حیاط باهاش شلیک کنم قدرت تفنگ یک سوم قبل شده.خیلی خیلی ضعیف شده.میخوام بازش کنم ببینم مشکلش کجاس.
با تشکر.Khansariha (8)

سلام واشر سرپیستون به احتمال زیاد خراب شده،قبلش اورینگ دور لوله روچک کنید،وبا احتیاط ببینید واشر سر پپستون مکش داره باز کردن ماشه رنجر۱۲۵ رو سرچ کنید.موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - shahabmp - 2017-01-23 02:05 PM

سلام خدمت همگی دوستان و اساتید گرانقدر.دوستان بنده قصد زاج کاری و رنگ کردن یک فقره تفنگ ساچمه زنی روسی دارم .عزیزان اگر کسی ادرس تعمیرکار مجاز در شیراز که منصف و کاردرست باشد را دارند لطف کنید به بنده اطلاع دهید. با تشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Hiha - 2017-01-24 08:15 PM

سلام دوستان میشه بگید چطوری عکس بذارم اینجا?

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Hiha - 2017-01-30 03:09 PM

[تصویر: RWSmodel52-E.gif]
سلام دوستان کسی میدونه پیم شماره 31 تو این عکس چطوري در میاد?

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - DAGGER - 2017-01-30 11:50 PM

(2017-01-30 03:09 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: RWSmodel52-E.gif]
سلام دوستان کسی میدونه پیم شماره 31 تو این عکس چطوري در میاد?
دوست عزیز
اون پین بصورت نرمال در اومدنی نیست و توسط کارخونه پرس ضربه ای شده
در صورت لقی و گشاد کردن باید از سمتی که کمتر پرچ شده با سنبه هم مقطع و سر صاف بزارید روی سوراخ سندان و با ضربه بدقت در بیارید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Hiha - 2017-01-31 06:34 PM

سلام دوست عزیز
دم شما گرم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garshasb - 2017-02-01 06:56 AM

(2017-01-17 05:29 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
سرچ کردم نیاورد.
با تشکر.Khansariha (8)

سلام
اگر حتی یکبار از ساچمه بالای 25 گرین استفاده کنید به شدت قدرت تحلیل میرود. برای رفع این مشکل ابتدا قنداق را باز کنید.
دو پین جلویی را دربیاورید. اتصالات ماشه را هم که شامل یک پین و رابط ضامن و یک فنر کوچک هست را باز کنید و ماشه را بیرون بکشید. سپس پین انتهای تفنگ را دربیاورید و پیچ دو سوی بزرگ انتهای کپ را باز کنید.
برای بیرون اوردن پیستون هم باید پین کوچک اهرمی که به لوله متصل است را با ضربه خارج کنید.
شما حتما واشر پلی ارتان المانی روش بندازید و بجای فنر از نمایندگی جک نیترو تهیه کنید. این جک الان داره به یک سوم قیمتش فروخته میشه. اینجوری هم لگد خیلی کمتر دارید هم مشکل ضعیف شدن مرتفع میشود هم دقت و قدرت بالا میرود.
کلا با هر هاتسانی کار میکنید باید ارامش خود را حفظ کنید چون هم زور سازنده خیلی زیاد بوده و هرچیزی به سختی سفت شده خخخخخ هم احتمال دفرمگی دارند. با حوصله حتما به تفنگ مورد علاقتون خواهید رسید.