شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - fkh - 2017-01-06 12:09 AM

سلام دوستان.Khansariha (48)
اموزش قدم به قدم باز کردن رنجر 125 رو میخوام.
قدرت تفنگم به شدت پایین امده.میخوام بازش کنم ببینم واشر پیستون سالمه یا نه.
یبار میخواستم باز کنم ولی نتونستم ماششو باز کنم.و تفنگ باز نشد.و وقتی تفنگ رو بستم تفنگ پر نمیشد.
با تشکر.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2017-01-06 12:18 AM

(2017-01-06 12:09 AM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (48)
اموزش قدم به قدم باز کردن رنجر 125 رو میخوام.
قدرت تفنگم به شدت پایین امده.میخوام بازش کنم ببینم واشر پیستون سالمه یا نه.
یبار میخواستم باز کنم ولی نتونستم ماششو باز کنم.و تفنگ باز نشد.و وقتی تفنگ رو بستم تفنگ پر نمیشد.
با تشکر.Khansariha (8)

سلام باز کردن اول از قنداق وبعد پیم های فنر وماشه.اما بازکردن ماشه مراحل خاصی دارد که درهمین سایت موجوده،سرچ کنید،موفق باشید
ببخشید منظورم بستن ماشه بود
ببخشید منظورم بستن ماشه بود

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - najmi - 2017-01-07 09:03 PM

با سلام خدمت استادید محترم اگه کسی طریقه زاج کاری سرد را میتونه با تصویر بفرسته ؟سپاسگزار میشم .....نوع اسلحه نخجیر 2

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2017-01-08 05:43 PM

(2017-01-07 09:03 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت استادید محترم اگه کسی طریقه زاج کاری سرد را میتونه با تصویر بفرسته ؟سپاسگزار میشم .....نوع اسلحه نخجیر 2

تصویر نمی خواد دیگه.شما بفرمایید چه سوالی درباره ش دارین ما در خدمتیم.
مهم ترین قسمتش قبل از هر چیز سنباده کاری دقیق و تمیز منطقه مورد نظر و شستشوی کار با آب مقطر بعد چربی زداییش با استن خالص هست.بعد از اون زاج رو یه بار با پنبه یا اسفنج میزنید میذارین خشک بشه و با آب مقطر شستشو میدین و دوباره بعد از خشک شدن یه دست دیگه زاج میزنید.این روند رو جند بار میتونین تکرار کنید و در آخر با یه پارچه زبر و روغن اسلحه یا پارافین خالص کل کار رو محکم روغن بکشید تا به خورد زاج بره و حالت براق پیدا کنه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - fkh - 2017-01-09 12:04 AM

سلام دوستان.Khansariha (8)
میخوام به حا اینکه واسه شادو یه فنر بخر.برای رنجر 125 یه جک ورتکس بخرم.بعد فنر رنجر رو قیچی کنم رو شادو 1000 بزنم.
بنظرتون خوب نیست؟فنر رنجر به شادو میخوره؟
تو شهر ما قیمت یه فنر بی کیفیت کمتر از 35 تومن نیست.اینجوری با یه تیر دو نشون زدم.هم رنجر رو نیترو پیستون کردم هم رو شادو فنر با کیفیت انداختم.Khansariha (219)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کوهنورد - 2017-01-09 12:26 AM

با سلام :
دوست عزیز فنر 125 اگر بدرد بخور بود که روی همون تفنگ کار میکرد !!!با این کار شادو هم خراب میشه ............
در مورد نیترو کردن 125 نمیدونم میخوره یا نه ولی فنر مناسب رو میتونید حتی اینترنتی بخرید Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Hiha - 2017-01-11 04:24 PM

سلام و عرض خسته نباشید
دیانا 52 ام امروز دچار مشکل شد
از قسمتی که اهرم کوکینگ با میله به سیلندر وصل میشه شکست!!!!!!!!
اون پیچی هم که ضامن پیستون و سیلندر بهش وصل میشه از زیر تفنگ شکسته
حالا نمیدونم چکار کنم؟؟؟
چسب خاصی هست که بگیرش یا قطعش جایی پیدا میشه؟؟؟
خواهشا کمکم کنیدKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کوهنورد - 2017-01-11 07:20 PM

با سلام :
دوست عزیز اهرم شکست ؟ میله اش شکست ؟ محل اتصال روی سیلندر بدنه شکست ؟
پیچ ضامن لوله هم شکست ؟ Khansariha (226)
آقا چکار کردی با این زبون بسته ؟ فکر کنم بدون عکس نشه نظر داد ولی دوستانی هستند که بسیار حرفه ای و اساسی در مورد اشکالات 52-54 نظر کارشناسی بدن .
در مورد اول فکر کنم تعویض دسته کوکین یا در بد ترین شکل ... جوشکاری لازم باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ln 1 - 2017-01-11 11:54 PM

(2017-01-11 04:24 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض خسته نباشید
دیانا 52 ام امروز دچار مشکل شد
از قسمتی که اهرم کوکینگ با میله به سیلندر وصل میشه شکست!!!!!!!!
اون پیچی هم که ضامن پیستون و سیلندر بهش وصل میشه از زیر تفنگ شکسته
حالا نمیدونم چکار کنم؟؟؟
چسب خاصی هست که بگیرش یا قطعش جایی پیدا میشه؟؟؟
خواهشا کمکم کنیدKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

کار چسب نیست.اون قطعه مفصلی که رابط اهرم شارژ و سیلندر هست ..در بازارموجوه و همینطور قطعات ضامن سلاح..قبلا فروشگاه اقالو موجود داشت...

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - farzin122 - 2017-01-12 01:25 AM

ببین این کارتو راه میندازه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.