شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - shat - 2016-11-03 09:00 PM

میشه بفرمایید از چه نوع واشری بهتره استفاده کرد
ترجیا استاندارد و اماده
مارک و شکل ظاهریش رو بفرمایید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - N.Sniper - 2016-11-03 11:17 PM

ممنون صادق جانKhansariha (8)
از چه جنسی استفاده کنم تا هم کاملا هواگیری کنه و روان باشه هم روی دقت تاثیر منفی نذاره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - sadeghhutsan - 2016-11-04 10:04 PM

(2016-11-03 11:17 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از چه جنسی استفاده کنم تا هم کاملا هواگیری کنه و روان باشه هم روی دقت تاثیر منفی نذاره؟
دوست عزیز سلام و عذر خواهی بابت اینکه دیر پاسخ دادم.Khansariha (8)
توی بازار چند نوع پکینگ هست . مثلا به رنگ های زرشکی و قرمز و سبز و ابی تیره و ابی روشن و قهوه ایی و خردلی و .....
و اینکه رنگ رو هیچ وقت از هیچ منبعی به عنوان درجه بندی ندونید و این حرف کاملا اشتباهه و برای من تجربه شد!
شما باید از جنس پلی اورتان المانی بتراشید که این ویژِگی ها رو داشته باشه :
1-رنگ تیره جنس پکینگ نشون دهنده الیاف بهتر و محکم تری و باکیفیت تری هستش ( اینو گفتم تا سریع تر بتونید به چیزی که میخواین برسین ، دوستان سریع نگن که خودت گفتی رنگ ملاک نیست و ... Khansariha (214)Khansariha (214) )
2-باید جنس پکینگ نه سفت باشه و نه شل . جور که باشه که با فشار یه خورده بیشتر خم بشه . ( میتونید به تراش کار بگید که نمونه ایی که تراشید رو بده تا شما تست کنید )
3-ترک خوردگی و خوردگی نداشته باشه و بافت پکینگ صاف و یکدست و صیغلی باشه
4-خیلی باید دقیق تراشیده بشه که درست هواگیری کنه .
اینا چیزایی بود که من از همین دوستان انجمن یاد گرفتم و خودم هم از دوستان عزیز تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (48)

(2016-11-04 10:04 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-11-03 11:17 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سلام و عذر خواهی بابت اینکه دیر پاسخ دادم.Khansariha (8)
توی بازار چند نوع پکینگ هست . مثلا به رنگ های زرشکی و قرمز و سبز و ابی تیره و ابی روشن و قهوه ایی و خردلی و .....
و اینکه رنگ رو هیچ وقت از هیچ منبعی به عنوان درجه بندی ندونید و این حرف کاملا اشتباهه و برای من تجربه شد!
شما باید از جنس پلی اورتان المانی بتراشید که این ویژِگی ها رو داشته باشه :
1-رنگ تیره جنس پکینگ نشون دهنده الیاف بهتر و محکم تری و باکیفیت تری هستش ( اینو گفتم تا سریع تر بتونید به چیزی که میخواین برسین ، دوستان سریع نگن که خودت گفتی رنگ ملاک نیست و ... Khansariha (214)Khansariha (214) )
2-باید جنس پکینگ نه سفت باشه و نه شل . جور که باشه که با فشار یه خورده بیشتر خم بشه . ( میتونید به تراش کار بگید که نمونه ایی که تراشید رو بده تا شما تست کنید )
3-ترک خوردگی و خوردگی نداشته باشه و بافت پکینگ صاف و یکدست و صیغلی باشه
4-خیلی باید دقیق تراشیده بشه که درست هواگیری کنه .
اینا چیزایی بود که من از همین دوستان انجمن یاد گرفتم و خودم هم از دوستان عزیز تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (48)
چیزی که یادم رفت بگم : بیشتر دوستان پلی اورتان المان رو به رنگ ابی نفتی یا تیره میشناسن که جنس خیلی خوبی داره نسبت به چیزی که تو بازار ما هست . ( جهت راهنمایی دقیق تر )

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamadghorbani - 2016-11-12 11:50 PM

سلام خدمت دوستان
دوستان دستم به دامنتون تازه کار بازی در اوردم گند زدمKhansariha (226)
اسلحمو باز کردم(bt65) دیگه نتونستم جمعش کنم
دوستان کسی داخل تهران هست قبول زحمت کنه خدمت برسم البته هزینش هر چقدر باشه قبول میکنم هم کنارش یه چیزی یاد بگیرم هم اسحرو جمع کنه بده دست ما؟
ممنون میشم اگر از دوستان حرفه ای کسی هست قبول کنه
اگرم کسی رو میناسین لطف کنید معرفی کنید تهران یا کرج
مخلص همه ی دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - AXA - 2016-11-13 01:15 PM

سلام چی رو نمیتونی جمع کنی،من کرج در خدمت هستم ولی کجا گیر کردی بگو شاید پیغامی کمک کنم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamadghorbani - 2016-11-13 11:56 PM

(2016-11-13 01:15 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چی رو نمیتونی جمع کنی،من کرج در خدمت هستم ولی کجا گیر کردی بگو شاید پیغامی کمک کنم

داداش کلا گند زدم میدونی هیچ کدوم از قطعات رو نمیشناسم

و نمیدونم کاربردش چیه و کجاس
اگر زحمتشو قبول کنی هم هزینشو هر چقدر باشه تقدیمت میکننKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - xport - 2016-11-19 11:18 AM

دوستان کسی میدونه چطور باید قفل لوله دیانا 350 رو تعویض کرد؟
سلام دوستان کسی بلده قفل لوله دیانا تعویض کنه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - HamidArgha - 2016-11-19 06:29 PM

(2016-11-13 11:56 PM)mohamadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-11-13 01:15 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش کلا گند زدم میدونی هیچ کدوم از قطعات رو نمیشناسم

و نمیدونم کاربردش چیه و کجاس
اگر زحمتشو قبول کنی هم هزینشو هر چقدر باشه تقدیمت میکننKhansariha (8)Khansariha (8)

دوست عزیز با کاربر garshasb که اسمشون اقای شقاقی هست هماهنگ کنید.ایشون تهران هستن وتعمیرکار نمایندگی هاتسان.بهشون پیام بدین حتما کمکتون میکننKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alimaleki - 2016-11-20 12:18 AM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)چه رنگی برای قنداق تفنگ بهتر است ؟؟پلی استر؟؟یا نیم پلی استر؟؟؟یا رنگ دیگری؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - xport - 2016-11-20 12:57 PM

دوستان کسی میدونه چطور باید قفل لوله دیانا 350 رو تعویض کرد؟

لطفا پاسخ