شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - climber7043 - 2016-04-06 02:12 PM

(2016-04-06 01:18 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.Khansariha (48)
من کلیپ هارو دیدم.باز کردن ماشش یخورده سخته.با تفنگ هم تا حالا 20 تار هم نزدم.میترسم بازش کنم نتونم ببندمش.Khansariha (172)
این واشر مرکزی و لول فنر رو کسی از دوستان این سایت میسازه که ازش خرید کنم؟Khansariha (256)
قیمتشون چقد میشه؟
با تشکر.Khansariha (8)
سلام.
متاسفانه من کسی رو نمیشناسم که داشته باشه یا بتراشه برای همین به میثم بگو شاید اندازه قطعات رو داشته باشه و برات بتراشه.
اگه این قطعات را ببندی رو تفنگت دیگه عالی میشه و لگد تفنگ کم و دقتش بالا میره.
یا علی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ake - 2016-04-16 10:47 PM

سلام و ادب،
از دوستان کسی تجربه تابگیری لول رو داره؟
آیا با روش مرغک به مرغک این کارو انجام میدن؟
اگر جواب مثبته آیا فشار مرغک تاج لوله رو دفرمه نمیکنه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کوهنورد - 2016-04-17 12:20 AM

با سلام :
مهرداد جان تا الان قسمت نشد بیام پیشت ولی حتما باید بیام Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
همونطور که گفتید مرغک دهانه لوله رو خراب میکنه . از مرغک فقط زمانی استفاده میشه که بخواهیم تاب رو تشخیص بدیم بعدش بسته به جنس لوله از پرس یا وسایل دیگه باید استفاده کرد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ake - 2016-04-17 07:41 AM

[qu:khansariha (8):ote='کوهنورد' pid='263052' dateline='1460839820']
با سلام :
مهرداد جان تا الان قسمت نشد بیام پیشت ولی حتما باید بیام Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
همونطور که گفتید مرغک دهانه لوله رو خراب میکنه . از مرغک فقط زمانی استفاده میشه که بخواهیم تاب رو تشخیص بدیم بعدش بسته به جنس لوله از پرس یا وسایل دیگه باید استفاده کرد
[/quote]

سلام و ادب،
کامران خان مشتاق دیداریم.
خیلی وقت بود میخواستم اینکارو انجام بدم ولی چون اطلاعی از مقاومت خانکشی نداشتم تا به حال بهش دست نزدم ولی شدیدا در پی تابگیری و رفع کرون لول هستم.
البته با همین راهنمایی شما کلی مطلب اومد دستم،
من تصمیم داشتم مرغک ثابت آلمینیومی بسازم ولی الان به کلی تصورم عوض شدKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - vsninja - 2016-05-01 08:25 AM

سلام تمامی عزیزان.<br />
من یه اسلحه خریدم.<br />
ولی نه میدونم مدلش چیه و نه میدونم خوبه یا نه؟<br />
عکسش رو میزارم.<br />
هر کس تونست شناسایی کنه،بهم خبر بده.:cool:<br />
<br />
فقط میدونم مارکش رو نوشته Spain game<br />
<br />
[تصویر: c1d3150d9292c697613ae8fcb2e8b5dc.jpg]<br />
<br />
فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk<br />
<br />
<br />____________________________________<br /><br />
نقل قول :vsninja نوشته شده توسط:<br />
سلام تمامی عزیزان.<br />
من یه اسلحه خریدم.<br />
ولی نه میدونم مدلش چیه و نه میدونم خوبه یا نه؟<br />
عکسش رو میزارم.<br />
هر کس تونست شناسایی کنه،بهم خبر بده.:cool:<br />
<br />
فقط میدونم مارکش رو نوشته Spain game<br />
<br />
[تصویر: c1d3150d9292c697613ae8fcb2e8b5dc.jpg]<br />
<br />
فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
<br />
فقط چندتا مشکل داره.<br />
اول اینکه پیچ اندازش پیدا نشد و پیچ های خودش هم هرز بودن.برای همین مجبور شدم با دو عدد کلمچ-بست شلنگ گاز- بدنه و لوله رو روی هم نگه دارم.<br />
و دوم اینکه مگسک اون ریلی هست و افتاده و نمیدونم از کجا بخرم.-من تیراندازیم خوبه و بدون مگسک هم هدف میزنم-<br />
و سوم اینکه قابلیت نصب دوربین نداره.<br />
و چهارم اینکه لوله اون یه مقدار کج هست.<br />
و پنجم اینکه یه مقدار سنگینه.<br />
<br />
البته قدرت بالایی داره و خودم هم یه فنر دیانا 27 و یه پمپ اصل براش خریدم و دادم تعمیرگاه تا برام سوارش کرد.<br />
الان خیلی قوی شده و یه مقدار ازش میترسم.چون قدرت تخریبش و نفوذش بالاست و از کمونه و ترکش هاش میترسم.<br />
ولی با این حال خیلی خوش دسته.<br />
ولی اگر این مشکلاتی که گفتم داره،حل بشه عالی میشه.<br />
کسی میتونه راهنمایی کنه؟<br />
البته شاید جاش داخل این پست نباشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید.<br />
:D<br />
<br />
فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk<br />
<br />

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-05-01 12:26 PM

این یه جورایی منو یاد گامو 68 میندازه.
مگسکش باید پیدا بشه حتی مگسک دیگه هم می شه براش استفاده کرد.تو فردوسی انواع مگسک ریلی پیدا می شه.
اگه قدرت نفوذش خوب باشه دیگه نباید کمونه کنه.مگر اینکه شما از نزدیک و به اجسام سخت مثل سنگ شلیک کنی.

از همه اینا گذشته اینو چرا خریدی؟؟Khansariha (219)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - vsninja - 2016-05-04 11:59 PM

(2016-05-01 12:26 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یه جورایی منو یاد گامو 68 میندازه.
مگسکش باید پیدا بشه حتی مگسک دیگه هم می شه براش استفاده کرد.تو فردوسی انواع مگسک ریلی پیدا می شه.
اگه قدرت نفوذش خوب باشه دیگه نباید کمونه کنه.مگر اینکه شما از نزدیک و به اجسام سخت مثل سنگ شلیک کنی.

از همه اینا گذشته اینو چرا خریدی؟؟Khansariha (219)
من یه سره رفتم داخل تعمیراتی سلاح ب ای گرفتن مشاوره- اونموقع زیاد داخل خرید و فروش وارد نبودم-بهش گفتم چه تفنگی خوبه بخرم؟
اون هم این رو گذاشت بغلم و گفت 130 هزار تومن-این حرف سه سال پیشه-،من هم که خام و بی تجربه و این هم اولین سلاح،سریع ذوق زده شدم و خریدم.

اون موردی هم که فرمودید ترکش و کمونه،درست فرمودید.من به سنگ یا دیوار شلیک میکنم و کمونه سنگ و مصالح با شدت به سمت خودم میاد.

من الان شهرضام.میتونم تا اصفهان هم برم.
نمیدونید از کجا میتونم براش مگسک تهیه کنم؟و برای انحنای لوله چیکار کنم؟
ممنون میشم جواب بدید.
البته به نظرم این سلاح دیگه عمرش رو کرده و ففط برای خال زدن به درد میخوره.
ممنون.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohsen.66 - 2016-05-05 09:58 AM

با عرض سلام
دوستان بعد از چند سال استفاده از استریکر 1000s دیگه واقعا وقتشه که اسلحه یه سرویس اساسی بشه
حقیقتش میخوام سلاح رو باز کنم که تا مرحله باز کردن قنداق با موفقیت پیش رفتم خخخخخخخ
دوستانی که باز کردن فنری های رنجرو یا احتمالا همین استریکر رو میدونن (که الحمدالله کم هم نیستن)راهنمایی کنن که باید چطوری بازش کنم توی (( ی.و.ت.ی.و.پ)) قبلا یک ویدئو از استریکر دیده بودم که آخر همون ویدئو بازش میکنه
ولی ای کاش دانلودش کرده بودم الان هر چی میکردم نمی دونم چرا اون ویدئو پیدا نمیشه
منتظر راهنمایی دوستان هستم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - plb - 2016-05-05 05:00 PM

سلام من به تازگی اسلحه گویمت کالیبر ۵.۵ خریدم ( واقعا زیبا و خوشدست هست) ولی برای اولین بار که خواستم شارژ کنم متوجه شدم گاز از سیلندر وارد و از لول تفنگ خارج میشه ! مشکل از کجاست؟ ( اضاف کنم وقتی خریدم ۲۰۰ بار فشار داشت وقتی اخرین تیر رو زدم که بیش از ۱۰۰ شات میشه بصورت ناگهانی گاز از سیلندر با صدای خیلی زیادی کلا تخلیه شد) ممنون میشم از لحاظ فنی علتشو توضیح بدید . با سپاس فراوان
Khansariha (256)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mryazdi - 2016-05-05 05:44 PM

(2016-05-05 05:00 PM)plb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من به تازگی اسلحه گویمت کالیبر ۵.۵ خریدم ( واقعا زیبا و خوشدست هست) ولی برای اولین بار که خواستم شارژ کنم متوجه شدم گاز از سیلندر وارد و از لول تفنگ خارج میشه ! مشکل از کجاست؟ ( اضاف کنم وقتی خریدم ۲۰۰ بار فشار داشت وقتی اخرین تیر رو زدم که بیش از ۱۰۰ شات میشه بصورت ناگهانی گاز از سیلندر با صدای خیلی زیادی کلا تخلیه شد) ممنون میشم از لحاظ فنی علتشو توضیح بدید . با سپاس فراوان
Khansariha (256)
شما اسلحه رو مسلح کنید اما گلنگدن رو بر نگردونين مخزن رو شارژ کنید درست باید بشه

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk