شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - climber7043 - 2016-02-23 06:51 AM

(2016-02-19 11:38 PM)benny نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام.
اسلحه من گامو بلک فیوژن هستش. امروز تقریبا بعد از سی شلیک و حدود سیصد شلیک در مجموع لوله اسلحه رو کامل شکستم واسلحه مسلح شد ولی بعد از اون لوله خلاص نشد و به محض اینکه لوله رو رها کردم با شدت زیادی به حالت اول برگشت جوری که اسلحه از دستم به هوا پرت شد و هم زمان هم خود به خود شلیک شد. اول که فکر کردم من اشتباهی کردم دوباره لوله رو شکستم و باز هم همون اتفاق افتاد. لطفا راهنمایی کنید کنید که چه اتفاقی اقتاده و قابل تعمیر هستش؟

سلام دوست عزیز.
منظورتون این تفنگه
[تصویر: 217.jpg]
اگه این مدل هست این مدل گارانتی داره و میتونید بدین گارانتی تعمیر کنن. چند وقت هست تفنگ رو خریدین؟ Khansariha (214)
بعدش من منظورتون رو درست متوجه نشدم. منظورتون اینه که تفنگ مسلح میشه و وقتی میخواین لوله رو ببندین لوله با ضرب به سمت بالا بسته میشه یا تفنگ اصلا مسلح نمیشه؟ اگه خود به خود شلیک کرده به احتمال زیاد اشکال از ماشه هست یعنی یه قطعه قلابی شکل داره که با پیستون درگیر میشه و پیستون را نگه میداره. شاید نوکش پریده یا ساییده شده.‌به هر حال باید بررسی بشه،. ببین تفنگ وقت گارانتیش اگه نگذشته بده درسش کنن.
موفق باشی.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - benny - 2016-02-23 07:17 PM

ممنون. بله همین هستش ولی از نوع فنری. تفنگ بدون گارانتیه. این قطعه گیر میاد یا نیاز به تراشکاری داره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - climber7043 - 2016-02-23 08:08 PM

(2016-02-23 07:17 PM)benny نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون. بله همین هستش ولی از نوع فنری. تفنگ بدون گارانتیه. این قطعه گیر میاد یا نیاز به تراشکاری داره؟

ببین توی شهرتون نمایندگی گامو هست یا نه؟ چون من نشنیدم تو بندرعباس داشته باشه. خب اگه بود ببر نمایندگی اگر هم نبود ببر پیش تعمیرگاه تفنگ بادی و بهش بگو که تفنگ را پیش خودت بازش بکنه نهایتا ۱۰ دقیقه بشتر طول نمیکشه. ببین اشکال از قطعه ماشه هست یا نه. یه چیزو میگم ختم کلام. سیستم داخلی تفنگ بادی تو به احتمال ۹۰ درصد به بالا با گامو شادو۱۰۰۰ یکی هستش وقطعاتش راحت گیر میاد پس ببر پیش تعمیرکار اگه آشنا هم باشه خیالتم راحت میشه دیگه. سریع درستش میکنه. راستی اگه اشکال از قطعه ماشه باشه چیزی خرج نداره. زیر ۱۰ تومن.
موفق باشی.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - benny - 2016-02-24 01:24 AM

متاسفانه خبری از نمایندگی نیست. یه بنده خدایی هم گفته بود مشکل از ماشه هست و قابل رفع هستش امیدوارم حل شه از راهنمایی تونم خیلی ممنونم.Khansariha (8)[تصویر: GRT-4-parts.png]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - climber7043 - 2016-02-24 09:49 AM

(2016-02-24 01:24 AM)benny نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه خبری از نمایندگی نیست. یه بنده خدایی هم گفته بود مشکل از ماشه هست و قابل رفع هستش امیدوارم حل شه از راهنمایی تونم خیلی ممنونم.Khansariha (8)[تصویر: GRT-4-parts.png]

امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه و ماشه تفنگ سالها واستون بچکه .
موفق باشیKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - belondi - 2016-03-08 10:48 PM

سلام اورینگ ابتدای لوله چطور تعویض میشه تفنگ گالاتیان هست

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garshasb - 2016-03-08 11:52 PM

(2016-03-08 10:48 PM)belondi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اورینگ ابتدای لوله چطور تعویض میشه تفنگ گالاتیان هست

سلام دوست عزیز ورودتون به سایت را تبریک میگم
گالاتیان دوتا پیچ نزدیک به هم روی کپ داره که الن شماره ۲/۵ میخوره، هردو پیچ را کامل باز کنید و بیرون بیاورید، در مرحله بعدی یک اتصال در انتهای لوله در محل ورود به کپ بسته شده که پادساعتگرد بچرخونیدش تا باز بشه، لوله را ارام ارام حرکت دهید و از محل کپ خارج کنید.
سپس دو اورینگ دور لوله به سایزه ۱۲_۱/۶ یا ۱۲_۱/۸ ا تعویض کنید. اورینگ درون لوله را با سوزن بیرون بیاورید و با کمک الن جابزنید تا زخمی یا سوراخ نشه، سایز ۸/۶_۱/۶ میباشد،
بعد از چرب کردن النهای دور لوله با گریس سیلیکون لوله را جابزنید و بچرخانید تا دو فرورفتگی روی لوله درست زیر سوراخ پیچها قرار بگیرد، پیآها را به ترتیب از چپ ببیندید و سپس اتصال لوله و کپ را در محل خود بچرخونید تا بسته شود.
موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - aminxa - 2016-03-13 11:21 AM

سلام
دوستان برای تعویض واشر پیستون 1100 خودم که تازه کار هستم میتونم عوضش کنم یا ببرمش بدم برام تعویض کنند؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - climber7043 - 2016-03-13 11:33 AM

(2016-03-13 11:21 AM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان برای تعویض واشر پیستون 1100 خودم که تازه کار هستم میتونم عوضش کنم یا ببرمش بدم برام تعویض کنند؟
سلام. کلا باز کردن تفنگ کاری نداره ولی اگه تا حالا باز نکردی بده به یکی باز کنه واست. توی سایت های خارجی هم یه سرچی بکنی و کلیپ در مورد باز و بسته کردن ببینی خودت یاد میگیری ولی با توجه به اینکه فنرتفنگت نو هستش فک کنم احتیاج به دستگاه باشه برا جا زدن فنر.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MAZ - 2016-03-13 11:34 AM

(2016-03-13 11:21 AM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
خیلی راحت نیازی به تعمیرکار نیست خودتون عوضش کنید هر جا به مشکل برخوردید دوستان راهنمایی می کنندKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)