شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - andytanha - 2016-01-27 04:58 PM

خود قطعه رو گم کردم متسفانه نمیشه کاری کرد؟
این اقا شماره تلگرام نداره باهاش در تماس باشیم Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-01-27 07:00 PM

حسین مسلح و تلگرام!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
نه بابا این بنده خدا پیر تعمیر تفنگ بادیه تو فردوسی.تلگرامش کجا بوده! باید حضوری بری و از فاصله حداقل 4 تا 5 متر جهت ایمنی با احترام باهاش صحبت کنی شاید التفاتی بفرماید!

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - ROOBAH - 2016-01-27 09:55 PM

سلام دوستان
استاد مهدی خیلی با حال گفتی خخخخ ( از فاصله حداقل 4 تا 5 متر جهت ایمنی با احترام باهاش صحبت کنی . ) خخخخخخخ [تصویر: khansariha%20(266).gif]
یه سوال . من یه چینی خیلی قدیمی زیر تاشو دارم که مدتی بود کوک نمیشد . دیروز بازش کردم و متوجه شدم که خار بالای ماشه ی اون که باعث گیرکردن و کوک شدن میشه کاملا صاف شده . به نظر شما همون رو یه خال جوش بدم و دوباره با سوهان کاری اون خار رو ایجاد کنم یا ببرم بدم تراشکار یه دونه ماشه برام بسازه ؟ آیا ماشه اینا گیر میاد ؟ ( آخه اصلا سیستم ماشه ندارن . فقط یه ماشه هست که بالاش یه خار قلاب مانند داره که باعث کوک شدن تفنگ میشه . ) ولی واقعا کیفیت بالایی داشتن این چینی ها . اون زمان من به روش خشن تیونش میکردم و بیچاره آخ هم نمیگفت خخخخخ ( روغن چرخ خیاطی میزدم به فنر و واشر بیچاره ...[تصویر: khansariha%20(290).gif] )
ارادت[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hosseinebadian - 2016-01-27 10:05 PM

سلام

یه مخزن ای تی دارم که وقتی فشار به 100بار میرسه باد مخزن خالی میشه دلیلی چی میتونه باشه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-01-28 11:23 AM

(2016-01-27 09:55 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

یه سوال . من یه چینی خیلی قدیمی زیر تاشو دارم که مدتی بود کوک نمیشد . دیروز بازش کردم و متوجه شدم که خار بالای ماشه ی اون که باعث گیرکردن و کوک شدن میشه کاملا صاف شده . به نظر شما همون رو یه خال جوش بدم و دوباره با سوهان کاری اون خار رو ایجاد کنم یا ببرم بدم تراشکار یه دونه ماشه برام بسازه ؟ آیا ماشه اینا گیر میاد ؟ ( آخه اصلا سیستم ماشه ندارن . فقط یه ماشه هست که بالاش یه خار قلاب مانند داره که باعث کوک شدن تفنگ میشه . ) ولی واقعا کیفیت بالایی داشتن این چینی ها . اون زمان من به روش خشن تیونش میکردم و بیچاره آخ هم نمیگفت خخخخخ ( روغن چرخ خیاطی میزدم به فنر و واشر بیچاره ...[تصویر: khansariha%20(290).gif] )
ارادت[تصویر: khansariha%20(8).gif]

اگه خال جوش بزنی یه مدت کار می کنه اما امنیت نداره.خطرش اینه که خال جوش هرزمان ممکنه بشکنه و تفنگ جایی که نمی خوای در بره.این بلا سر خودم اومده البته من دسته پیستون همین چینی ها رو با جوش مثلا تعمیر کرده بودم...Khansariha (219)
ماشه این مدلها فراوونه.تازه الان یدکی هاش از قدیم کیفیتش هم بهتر شده.یه فنر نخجیر و یه پیستون استیل مدل جدید صاف و صوف هم توش بنداز برو حالشو ببر.Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amin.faraji - 2016-01-28 11:25 AM

(2016-01-27 10:05 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یه مخزن ای تی دارم که وقتی فشار به 100بار میرسه باد مخزن خالی میشه دلیلی چی میتونه باشه؟

والو باز کنید سوزن بدون فنر بالا پایین کنید بمینین گیر نیست قطعات رو تمیز کنین دوباره امتحان کنین.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Shatur - 2016-01-28 04:35 PM

سلام دوستان عذر میخوام اگه امکانش هست پیج تیون سلاح فنری رو ادرسشو قرار بدید .من با گوشی میام انجمن پیداش نمیکنم

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-01-28 08:30 PM

اون صفحه به دلایلی بایگانی شده.با رعایت مسایلی که انجمن رو دچار مشکل نکنه از قبیل قدرت نجومی برای تفنگ بادی و فیل کشی.... و اینجور چیزا می تونین سوالات تیونینگ معقول رو همین جا مطرح بفرمایید.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alirezam - 2016-01-29 08:57 PM

سلام
من واشر پیستون گاموcfx رو در اوردم اما حالا چطور واشر جدیدو بندازم مال خودشو هر کاری کردم نتونستم بندازم .قلق خاصی داره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - katiti - 2016-01-30 10:07 AM

درود به همه
کسی می‌دونه قطعات ویشو رو کجا میتونم پیدا کنم یا یکی که بتونه بازه برام.اگه کسی اوراقی شو داره خریدارم با قیمت مناسب*