شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garshasb - 2015-12-30 01:33 PM

گیج شماره ۴ بزرگترین گیج در ساچمه زنها هست و به دلیل قطر بیشتر لوله تاثیر کوتاه شدن لوله کمتره کماینکه این مدل سلاح برای فاصله بیست متر تا سی متر که مخصوص دوئل بود استفاده میشد که قدرت بدنی ضعف دقت رو خنثی میکرد.
ارادتKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - jango - 2016-01-01 10:04 PM

دوستان عزیزم خسته نباشید ی سوال داشتم بنده ی بیتی 65 دارم اواخر تمام اورینگهارو عوض کردم بوش برنجی بین کپ و مخزن رو عوض کردم کمی دورش چسب ابندی سر سیلند زدم جا زدم اضافاتشم گرفتم

حال دوربین بستم تو 10 متری صفر کنم ی تیر یجا نخورد همرو پرتو پلا زد 2تا رویجا میزد چنتارو با اختلاف زیاد یجای دیگه میزد بالا میزد چپ میزد خیلی نا اومید کننده بود

چک کردم پایه دوربین شل نبود دوربینم داخلشو نگاه کردم فنرش سر جاش بود شلنبود مشگل من از کجا هست ؟ ایا دوربینم خرابه یا تفنگم

نظر من اینه اگر تفنگ بخواد مشگل داشته باشه کم بزنه یا زیاد باید قانونا تیرا بالا بخوره یا پایین چپو راست نخور تاحالا شما به این مورد بر خوردین
با صدا خفه کن تست کردم شک کردم اونم باز کردم دیدم چیزی داخلش لغ نیست الان نمیدونم چکنم راهنمایی کنید نااومدم کرده شاتاش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - kargadankosh - 2016-01-05 12:10 AM

سلام دوستان میخاستم بدونم ماشه تی01 باتی05 یا06 رومیشه عوض کرد منظورم اینه ماشه ها باهم ازنظراندازه فرقی ندارن درضمن اگه کسی ماشه کارکرده یاقیمت مناسب داشت من میخام

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alimaleki - 2016-01-21 03:37 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) نیازمند نقشه وبلی مدل WEBLEY PATRIOT هستم ضامنش شکسته ومشهد هم لوازمش نبود می خواهم خودم بسازم وبه نقشه نیاز دارم Khansariha (290)Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-01-21 08:29 PM

این نقشه های قطعات موجود بود شاید به کارتون بیاد:
[تصویر: 25010.gif]
[تصویر: X39-L39.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alimaleki - 2016-01-21 10:53 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) ممنون دوست عزیزم اقایMarksman لطف کردید استادعزیز قطعه مورد نظر من اهرم ضامن است که در این نقشه با شمارهSF009 مشخص شده استKhansariha (219)بازهم ممنون از لطف شماKhansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Marksman - 2016-01-22 09:12 AM

خواهش می کنم رفیقKhansariha (8)
بنده استاد نیستم و حالا حالاها باید پا بکوبم تا یه چیزی یاد بگیرم.اینکه عکس قطعات ماشه رو گذاشتم برای این بود که سیستم ضامن خیلی تفنگها داخل دستگاه ماشه هست که ظاهرا تو وبلی این طور نیست.به هر حال امیدوارم بتونین اون قطعه رو بسازین.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - andytanha - 2016-01-22 07:17 PM

سلام به همه دیروز یه 45 ماشه 01 باز کردم که فنرش رو عوض کنم بعد از تعویض میخواستم تفنگ رو جمع کنم که موقع جا زدن پیم نگه دارنده ماشه قطعه 52 خم شد ( کلا از شکل اولیه خارج شد) خلاصه تفنگ رو بستم وقتی میخوام تفنگ رو مسلح کنم ماشه مسلح میشه اما پیستون رو ماشه گیر نمیکنه احتمال داره از همون قطعه باشه یا نه گیر کار جای دیگه هست /
اگه کسی عکس سالمشو داره بزاره شایت بتونم درستش کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: %D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%A7-45.png]

راهنمایی برای تعمیر سلاح - M.H.ABBASSI - 2016-01-22 07:22 PM

احتمال اون ضامن فلزي نيست؟

[PISTOL]فشمي

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MAZ - 2016-01-23 08:10 PM

با سلام
امروز قصد تعویض واشر پیستون آپاچی 1100 یکی از دوستان را داشتم ولی پیچ اتصال کوپ به بدنه سیلندر باز نمیشه کلافم کرده دوستان چه راهی پیشنهاد میدهند؟؟
البته پیچ چارسو کناریش را هم باز کردم ولی فایده ای نداشت
پیچ هم تقریبا نابود شدKhansariha (367)

[تصویر: -Copy.jpg]

تشکرKhansariha (8)