شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossein1haghighi - 2015-12-13 01:17 PM

سلام دوست عزیز؛قطعا شما بد شلیک کردین ،و اسلحه اشکالی نداره.مرمی فشنگ دوست عزیز اب تو شیلنگ نیست که توی ده متر نیم متر بیاد زیر هدف بخوره به فرضم که کلت معیوبی باشه و شما درست تیرانداخته باشین،امکان داره دو سه سانت پرت وپلا بزنه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHAYA - 2015-12-13 02:14 PM

از اینکه به سوال بنده جواب دادید بسیار سپاسگزارم ولی این کار را چندین مرتبه تکرار کردم ولی بازم پایین میزنه داخل لوله را هم نگاه کردم به نظر خانها سالم هستند یک نفر گفت باید فنر عقب کشنده اسلاگ بالا را تنظیم کنم ولی به نظرم این فنر در هدف گیری هیچ تاثیری ندارد به نظر شما ایراد از کجاست

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossein1haghighi - 2015-12-13 02:37 PM

ببخشید شما نظامی هستید دوست عزیز؟ نحوه نشانه روی تون به چه شکلی هست؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHAYA - 2015-12-13 03:23 PM

نه نظامی نیستم ولی با اسلحه گلوله زنی هم اشنایی دارم چون الان چند سالی هست که برنو دارم ولی این اسلحه چند روزی دستم رسیده و هرچه تست میکنم میبینم که پایین میزنه گفتم شاید مشکل قسمت خروجی لوله مشکل داره چون حدود نیم میل حالت تراش خورده داره ولی تو سایت که دیدم بقه ماکارف ها هم همین جوریه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossein1haghighi - 2015-12-13 03:25 PM

پس چرا دوست عزیز دنبال درد سر میگردی شخصی واسلحه ماگاروف؟انجمن هم دچار دردسر میشه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHAYA - 2015-12-13 03:30 PM

نه مال بنده نیست من هم مهمان بودم و تست کردم ضمنا اگر سایت دچار مشکل میشه دیگه نمیپرسم تا همینجا هم لطف کردید جواب دادید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossein1haghighi - 2015-12-13 03:42 PM

از بابت اینکه شما همیشه زیر هدفو میزنید،شلیک با کلت عین اسلحه بلند نیست. شما از این تکنیک استفاده کن؛؛ سلاح رو از پایین به موازت صورت و هدف نیار،سلاح رو از بالا به طرف پایین و موازات هدف بیار و روی هدف مکث زیادی نکن برای شلیک،پاها رو یکم از هم باز کن.اسلحه خانش خراب نیست چون اگر خراب بود هر بار محل اصابت مرمی جابجا میشد اما شما میگین همیشه زیر هدف میزنم.در ضمن من نفهمیدم این فنر اسلاگ بالای قابل تنظیم در ماگاروف کجاست .و شما منظورتون از اسلاگ در کلت چیه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHAYA - 2015-12-14 09:01 AM

والا مارفتیم شهرستان خونه یکی از دوستان پدرم اونجا صحبت از تفنگ شکاری شد پدر ما هم برگشت گفت پسر من 3سال است که یک قبضه تفنگ برنو با جواز ارتش داره و در این جور مسایل خیلی وارده . اقا تو این جمع یکی گفت من یک تفنگ دارم که پایین میزنه و اورد ما تست کردیم به این امید که ما بتونیم تنظیمش کنیم حالا ما هم به اون بنده خدا گفتیم میریم تهران از دوستان میپرسیم وبه شما خبر میدیم و حالا مثل ..........موندیم تو گل که چی باید
ضمنا برادر عزیزم چه فرقی داره چه از بالا تفنگ را روی هدف بگیری چه از پایین چون به هر حال شما باید از شکاف درجه و مگسک هدفت را نگاه کنی که من هرچی این کار را کردم چند سانت پایین میزد ضمنا اون فنر که پرسیدید وقتی اسلحه را میخواهید مسلح کنید باید روی تفنگ را به عقب کشیده و رها کنید . فنری که داخل اون قاب فلزی است را یکی از دوستان میگفت باید با تنظیم سر جاش بندازی تا هدفت درست شود

راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossein1haghighi - 2015-12-14 11:20 AM

دوست عزیز حتما یه فرقی داره از بالا ،اسلحه رو پایین بیاری،که میگم،پس لابد حتما فرقی نداره پاها جفت باشه یا از هم باز باشه،تیراندازی با این اسلحه که شما میفرمایید استیل خاص خودشو وتکنیک خاص خودشو داره،الان اینجا میفرمایید چند سانت پایین میزد که منم میگم اسلحه خراب نیست عیب از نشانه روی و عدم تسلط شما به این اسلحه هست،اما در پستهای قبلی میگید چهل پنجاه سانت پایین میزد،برای من خیلی عجیب بود چهل پنجاه سانت!!!!! مگراینکه تیرانداز عذر میخوام خیلی ناشی باشه؛؛الان میگین چند سانت!!!! در مورد اون پوشش فلزی روی تفنگ اونم بهش میگن گلن گدن ،، که گلن بر روی ریل دو طرف اسلحه و روی لول طی حرکت جلو و عقب اسلحه رو فشنگ گذاری میکنه؛؛؛ بین لول و گلن یا همون پوشش فلزی فنر قرار داره فنری به شکل استوانه؛که صد البته قابل رگلاژ یا تنظیم نیست هزار البته ربطی به دقت اسلحه نداره،،من کلمه فنر اسلاگ بالا برام عجیب بود که شما گفتین،،چون اسلاگ نوعی تک گلوله است ،،برای تفنگهای ساچمه زنی تک لول یا دو لول،،،خشاب این اسلحه ظرفیت 9عدد فشنگ رو داره کالیبر 9میلی متر هستش،،

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - SHAYA - 2015-12-14 12:12 PM

ببخشید من زیاد از کلت اطلاعات ندارم و در مقابل اطلاعات شما صفر هستم اگر بعضی کلمات را اشتباه میگم به بزرگی خودتون ببخشید و بزارید پای کم تجربگی بنده .پس شما تایید میکنید که ایرادی نمیتونه داشته باشه حالا اگر هم ایرادی باشه به غیر از ناواردی تیر انداز از کجای اسلحه ممکنه باشه که خطا میزنه و ایا قابل رفع هست یا نه