شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کلوسر - 2015-11-02 10:43 AM

سلام.پیچ بغل قنداق دیانا 27 رو میخوام کسی سراغ داره>تو بازار هست؟
سلام.پیچ بغل قنداق دیانا 27 رو میخوام کسی سراغ داره>تو بازار هست؟Khansariha (367)
سلام.پیچ بغل قنداق دیانا 27 رو میخوام کسی سراغ داره>تو بازار هست؟Khansariha (367)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alienali - 2015-11-05 07:40 AM

سلام . اره توی بازار هست . اکثر تعمیر کارا دارن من هفته پیش دو تا با خار گرفتم رایگان

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bastamcity - 2015-11-14 07:48 AM

با سلام خدمت دوستان و اسلتید. ضامن اتومات (قفل ماشه) دیانا 35 که تازه خریداری شده کار نمی کند بنظر دوستان اشکال از کجاست؟
و اینکه هزینه تعمیرش چقدر میشه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کلوسر - 2015-11-22 08:18 PM

سلام.تفنگم دیانا 27 هست الان قدرتش خیلی کمه طوری که تو فاصله 4 متری بطری نوشابه خانواده پر از اب رو رد نمیکنه بره فقط یک طرفو سوراخ و داخل بطری میافته تیر هم سالم میمونه.اشکال از فنره یا از واشر پیستون؟ایا خودم میتونم قطعاتشو عوض کنم؟اخه قطعات تفنگ بادی چینی رو خودم تعویض میکردم؟فرق نمیکنه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alienali - 2015-11-22 10:37 PM

(2015-11-22 08:18 PM)کلوسر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.تفنگم دیانا 27 هست الان قدرتش خیلی کمه طوری که تو فاصله 4 متری بطری نوشابه خانواده پر از اب رو رد نمیکنه بره فقط یک طرفو سوراخ و داخل بطری میافته تیر هم سالم میمونه.اشکال از فنره یا از واشر پیستون؟ایا خودم میتونم قطعاتشو عوض کنم؟اخه قطعات تفنگ بادی چینی رو خودم تعویض میکردم؟فرق نمیکنه؟

برادر تفنگت چه مدل 27 هست قدیمی یا جدید ؟
ساخت چه سالیه . آیا ماشه t05 داره یا سادس
ضامن داره یا نداره ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alipoor - 2015-11-22 10:55 PM

سلام خدمت دوستان محل اتصال بند اسلحه از لوله جدا شده بهترین جوش برای اتصال چی هست .میخوام اگه بشه خودم درستش کنم پیش تعمیر کار نبرم .خودم تو کار تعمیرات طلا هستم و به بیشتر جوشها آشنایی دارم .دوستان اگه میشه به طور کامل و واضح توضیح بدن پیشاپیش از راهنمایی شما سپاس گذاریم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amin.faraji - 2015-11-22 11:41 PM

دوست عزیز فکر کنم جوش کاربیت تمیز تر در بیاد بعد ارگون.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MAZ - 2015-11-22 11:50 PM

(2015-11-22 10:55 PM)alipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان محل اتصال بند اسلحه از لوله جدا شده بهترین جوش برای اتصال چی هست .میخوام اگه بشه خودم درستش کنم پیش تعمیر کار نبرم .خودم تو کار تعمیرات طلا هستم و به بیشتر جوشها آشنایی دارم .دوستان اگه میشه به طور کامل و واضح توضیح بدن پیشاپیش از راهنمایی شما سپاس گذاریم

سلام
دوست عزیز هرگز از جوش کاربیت یا زر جوش برای جوش دادن استفاده نکنید این جوشها بخاطر حرارت زیادی که ایجاد میکنند اصطلاحا آب لول میگیرن و در شلیک های اینده خدای نکرده لول از قسمت جوش خورده میترکه بهتره که تفنگتون رو به یه تعمیرکار مجاز و کار بلد بسپارید.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alipoor - 2015-11-23 01:45 PM

دوست عزیز امین جان دوستمانMAZعزیز درست میگه محل جوش کارپیت بیش از حد داغ میشه و آب فولادو از بین میبره .اون جور قسمتها رو جوش قلع میدن ولی من نمیدونم چه طوری جوش میدن برای چسبندگی بهتر مواد مخصوصی داره یا نه ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garro - 2015-11-23 11:47 PM

یه چسب هایی هست تو ابزار فروشی ها تو کاتالوگش نوشته تحمل 65 کیلو گرم در سانتیمتر مربع.من تفنگ شما و جای بندش رو ندیدم ولی ارزش امتحان کردن اگه داره امتحانش کنین.مثل چسب های دو قلو هستش و یه نمونش دو تا مخزن دایره ایه روی یک مثلث پلاستیکی و قیمتش 5 تومن و یه نمونه دیگش دقیقا مثل چسبای دوقولو هست به قیمت 10 تومن