شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garin - 2015-10-28 08:46 PM

(2015-10-28 08:32 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-28 07:37 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان بهترین متریالی که دم دست هم باشه برای ساختن سوزن تفنگ ساچمه زنی مناسبه؟
سوپاب ماشین برا ساختن سوزن تفنگ مناسبه؟

سلام..سوزن چه تفنگی ؟ قطرش ؟ ..بهترین متریال که من قبلن ها استفاده میکردم پین هست ..پین فولادی خشکه ..بری سر وقت تراشکاری های ماشین سنگین گیرت میاد

سلام دوست عزیز
برا تکلول بایکال روس میخوام
میخوام یه یدک داشته باشم قطر سوزن رو دقیق نمیدونم
تراشکار میتونه دقیق مثل فابریک خودش رو بسازه؟
ممنون از پاسختون

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - shekarmi - 2015-10-28 10:38 PM

سلام مجدد .. بله میتونی بدی تراشکار برات دقیق مثل مال خودت در بیاره ...خودتم میتونی با سنگ فرز ثابت ..البته اول ایمنی بعد کار ..موفق باشی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - bahruz - 2015-10-29 10:01 AM

سوزن پمپ فارسونگا جنسش خیلی محکمه میتونی بدی تراشکار برات بتراشه. البته هر تراشکاری انجام نمیده چون آلیاژش خیلی سخته. برای چیفسان یکی از بچه ها چند وقت پیش درست کردند. شنیدم از همین پیچ گوشتی هم میتراشن برای سوزن و جواب میده

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mmeysam - 2015-10-29 10:23 AM

(2015-10-19 04:09 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا لوله و کپ گامو چطوری پیچش باز میشه از سیلندر؟ اون پیچ ستاره ای رو میگم . امروز یه آچار کج کردم. شلعه بگیرم رو کپ ذوب بشه؟

این سوال رو من هم دارم .نمیدونم چه جور میشه بازش کرد انگار جوش خورده .دوستان اگه کسی تجربه باز کردنش رو داره لطفا راهنمایی کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - N.Sniper - 2015-10-29 12:18 PM

سلام و درود به همه دوستان عزیز
رزوه ی یکی از پیچ های اتصال قنداق به بدنه تفنگ از بین رفته(هرز شده)
اگه امکانش باشه میخوام یک مهره کوچیک به بدنه جوش بدم تا مشکلش رفع بشه و نیازی به قلاویز کردن هم نباشه
اما اگه به هر دلیلی نشد،میشه با اون نوار های محافظ قدیمی دوچرخه ،قنداق و بدنه رو کاملا ثابت کرد؟
ممنونKhansariha (8)
راستی این سوال رو واسه B3-1 پرسیدم ؟
چینی پر حاشیهKhansariha (266)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2015-10-29 06:51 PM

(2015-10-29 10:23 AM)mmeysam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-19 04:09 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا لوله و کپ گامو چطوری پیچش باز میشه از سیلندر؟ اون پیچ ستاره ای رو میگم . امروز یه آچار کج کردم. شلعه بگیرم رو کپ ذوب بشه؟

این سوال رو من هم دارم .نمیدونم چه جور میشه بازش کرد انگار جوش خورده .دوستان اگه کسی تجربه باز کردنش رو داره لطفا راهنمایی کنید

با سلام
دوستان عزیز شما میتونید اسلحه رو ببرید جایی که بکس سر ستاره ای دارن و باستفاده از بکس بادی میتونید خیلی راحت بازش کنید اگر اشتباه نکنم بکس t15 به اون پیچ کپ بخوره معمولا تراشکارها و تعمیرگاه های ماشین اون بکس ها رو دارنKhansariha (8)
یا علی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alienali - 2015-10-29 07:03 PM

اگر اچارش رو دارین یکم wd40 بهش بزنین و بعد مدتی اطرافش رو پاک کنین که به زاج صدمه نزنه . بعد بازش کنین معمولا جم میشن این پیچ ها .

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - romin - 2015-10-29 07:42 PM

(2015-10-28 08:46 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-28 08:32 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-28 07:37 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان بهترین متریالی که دم دست هم باشه برای ساختن سوزن تفنگ ساچمه زنی مناسبه؟
سوپاب ماشین برا ساختن سوزن تفنگ مناسبه؟

سلام..سوزن چه تفنگی ؟ قطرش ؟ ..بهترین متریال که من قبلن ها استفاده میکردم پین هست ..پین فولادی خشکه ..بری سر وقت تراشکاری های ماشین سنگین گیرت میاد

سلام دوست عزیز
برا تکلول بایکال روس میخوام
میخوام یه یدک داشته باشم قطر سوزن رو دقیق نمیدونم
تراشکار میتونه دقیق مثل فابریک خودش رو بسازه؟
ممنون از پاسختون

سوزن انژکتور موتورهای گازویلی بهتر از سوپاپ هستند

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - emperatoor - 2015-10-30 11:27 AM

سلام دوستان
یه 460 رو مسلح کردم ولی ماشه درگیر نشده و عمل نمیکنه و نمیشه شلیک کرد. دیشب تا حالا در حالت آماده ی شلیکه. منم نمیدونم چجوری از حالت مسلح درش بیارم. میترسمم بازش کنم.
لطفا راهنمایی کنید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alienali - 2015-10-30 12:41 PM

دوباره اهرم مسلح کننده رو بکش . و این دفعه یکم بیشتر زور بزن .
گاهی ماشه و ضامن درگیر نمیشن فقط ضامن اهرم مسلح کننده درگیر میشه که باید محکمتر بکشی اهرم رو