شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - DAGGER - 2015-09-08 11:18 PM

(2015-09-08 10:45 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من امروز فنر ديانا ٥٦ عوض كردم بعد از بستن ديگه مسلح نميشه وضامن تفنگ به شدت سفت ميشود
دوستان لطفا راهنمايي كنند

Patriot
دوست عزیز
احتمالا هنگام جا زدن پینهای ماشه اجزا ی ان درحالت reset قرار نداشته و تحت فشار هستند ، دوباره با دقت اسمبل کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - M.H.ABBASSI - 2015-09-09 07:12 AM

ممنون امتحان ميكنم ببينم درست ميشه

دوست عزيز لينك اسمبل ماشه تي 6 رو ميشه لطف كنييد

Patriot

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mozafar - 2015-09-17 11:53 AM

درود
دوستان بهترین چسب برای چسبوندن ۲ قطعه از قنداق سنتتیک به هم چیه؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - garshasb - 2015-09-17 09:40 PM

(2015-09-17 11:53 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان بهترین چسب برای چسبوندن ۲ قطعه از قنداق سنتتیک به هم چیه؟
درود
هیچ چسبی تحمل ارتعاش رو در طولانی مدت نداره ، همچنین چسبهای قوی خاصیت خورندگی برای پلاستیک دارند،
از جوش پلاستیک استفاده کن ، یکبار واسه همیشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کلوسر - 2015-09-27 04:11 PM

سلام خدمت دوستان گرامی یه راهنمایی خواستم تفنگ من دوعقاب از این مدل جدیداس ساخت ترکیه تک لول مشکلش اینه که قسمت پوکه پرانش رفته داخل گیر کرده باید پوکه رو با چیز نوک تیزی بیرون اورد.مشکل کجاست؟باید روغن کاری بشه؟یا قطعه ای خراب شده باید عوض بشه/ایا خودم میتونم بازش کنم و مشکلو حل کنم؟ منتظر راهنماییم.مرسی Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Shalay - 2015-09-29 02:29 AM

دوستان سلام،بنده یه تفنگ رنجر اپاچی دارم که دقتش پایینه،که البته تو این رنج قیمت نمیشه بیشتر ازین ازش انتظار داشت،به هرحال برا افزایش دقتش همه کارایی رو که انجام میدن من انجام دادم و دقتش خیلی بهتر شده.الان جدیدا داخل لول رو که نگاه میکنم از جایی که ساچمه میخواد خارج بشه خانهاش یخورده زنگ زدگیو خوردگی داره و اصلا نرمال نیست،حدودا یک سانتو نیم از سر خان لول اینجوریه.به نظرتون این یک سانتو نیمو ببرمش؟!اگه اره چجوری؟چون برا برشش باید مثلا یه فرز خیلی نازک باشه که لبه ی لول پلیسه نشه و تمیز در بیاد.ممنونم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - royall - 2015-09-29 02:50 AM

سلام دوست من
سر لوله رو ببرم دیگه از کجا اومده ؟! Khansariha (367) خخخخخخ
کافیه شما با فرچه ی سیمی و اسپری wd40 و ناهید خشک لوله رو تمیز کنید تا تمام پلیسه ها و زنگ زدگی های احتمالی از بین بره

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Shalay - 2015-09-29 02:55 AM

(2015-09-29 02:50 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست من
سر لوله رو ببرم دیگه از کجا اومده ؟! Khansariha (367) خخخخخخ
کافیه شما با فرچه ی سیمی و اسپری wd40 و ناهید خشک لوله رو تمیز کنید تا تمام پلیسه ها و زنگ زدگی های احتمالی از بین بره

نه داداش اینکارارو کردم فایده نداره!یعنی این خانها اصن عمقی مشکل دارنو کجو کوله شدن!

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2015-09-29 07:19 AM

سلام دوستان
میخوام کپ دیانا 27 رو جدا کنم پیم هاش رو خارج کردم با چی درش بیارم؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - kargadankosh - 2015-09-29 08:43 AM

سلام من یه چینه شوبازحمت ودست اخرباپرس دراوردم فکرکنم شماهم باید یه پرس گیربیارید