شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - arashkian - 2015-05-17 10:41 AM

(2015-05-17 08:54 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز من اطمینان داشتم لوله کجه بهمین دلیل گفتم عکس بگذارید .

با کاری که شما انجام دادین مشگل برطرف نمیشه و لوله قطعا تاب داره و این باعث عدم دقت میشه.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با نظر شما کاملا موافقم*احتمالا مشکل باید انحراف لوله باشه(شایعترین مشکل تفنگهای بادی در خطای نامعقول تیر)...البته معمولا با مشاهده داخل لوله قابل تشخیص است...مخصوصا در تفنگهای کمرشکن(لول سالم=صاف صاف و بدون کوچکترین انحراف و نا صافی=دقیقا در یک راستا است)....طریقه دوم(بهتر و دقیقتر):وارد کردن یک مفتول هم قد لول(یک کم بلندتر از لول) و با قطر 5میل(کیپ با قطر داخل لول سلاح)=اگه از ته لول(قسمتی که مگسک روی آن سوار است)مفتول رو ولش کنید پایین*باید از سر لوله راحت و بدون کوچکترین گیر کردن خارج بشه.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - peisaz - 2015-05-17 10:42 AM

سلام
هزینه تابگیری لول ای تی 44 چقدر هست؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amin.faraji - 2015-05-17 11:00 AM

دوست عزیز هزینه خاصی نداره باید ببرین تراشکاری با دستگاه تراش برات تابشو میگیره.
دوستان اکثر لوله های پی سی پی 2 یا 3 میل رو تاب دارن مشکلی هم ایجاد نمیکنه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - arashkian - 2015-05-17 11:16 AM

(2015-05-17 10:42 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هزینه تابگیری لول ای تی 44 چقدر هست؟

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.توی ایران چقدر هزینه اش میشه*معنی نداره=بستگی به انصاف و شرف تعمیرکار و....داره.اما حتما بدهید یکجایی که دقیق و وارد باشه و اساسی رفع عیب و تابگیری کنه(حتی در حد صدم میل)و بعد از تابگیری دقیق*حتما همیشه برای حمل و نگهداری از هارد کیس استفاده کنید*که انشاالله دیگه لول انحراف پیدا نکنه(خیلی از سلاحهای بقولی آکبند توی مغازه ها هم بعضا بدلیل همین بی دقتیها و حمل و نگهداری نامناسب=انحراف لول*کم و جزئی دارند).Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mahdinajafpur - 2015-05-18 01:41 PM

سلام دوستان من یک اسلحه کلوله زنی ۳۰۳دارم که وقتی فشنگ باهاش شلیک میکنم گلوله به نوک به هدف نمیخوره واز بقل به هدف میخوره البته تا فاصله دویست و پنجاه بیشتر خطا داره به نظر شما قابل تعمیر هست یا تعویض کنم در ضمن یک سال از جوازش گذشته تازه جواز شده ممنون از راهنمایی شما مهدی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - asman - 2015-05-18 03:05 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - asman - 2015-05-18 04:31 PM

کالیبر303 (56*7/7) مربوطه سلاح لی انفیلد 10 تیرانگلیسی + لی انفیلد ساچمه زن

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - shekarmi - 2015-05-18 09:29 PM

(2015-05-18 01:41 PM)mahdinajafpur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یک اسلحه کلوله زنی ۳۰۳دارم که وقتی فشنگ باهاش شلیک میکنم گلوله به نوک به هدف نمیخوره واز بقل به هدف میخوره البته تا فاصله دویست و پنجاه بیشتر خطا داره به نظر شما قابل تعمیر هست یا تعویض کنم در ضمن یک سال از جوازش گذشته تازه جواز شده ممنون از راهنمایی شما مهدی

سلام دوست عزیز ..اسلحه شما خان بریده یا سر لول گشاد شده ...پیش یه تعمیر کار اسلحه ماهر ببرید اگر همین گفته بنده را تایید کرد باید فکر لول براش باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - asman - 2015-05-18 09:42 PM

یا سرلول دفرمه شده که با نگا کردن مشحصه ///اگه براتون مقدوره چندتا عکس از زوایای مختلف لول وسلاح بذارید تادوستان ببینن وکمکتون کنن

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - alimaleki - 2015-05-19 03:21 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)کسی میدونه فنری چه تفنگی با وایرخ 85 مشابه است؟ ؟؟؟مشهد کسی فنر 85 نداشت ؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر