شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - abdanan - 2015-05-15 07:51 PM

باسلام دوستان از اورنگ لول یا کج شدن لول به طرف بالا باعث کوتاه زدن تفنگ فنری میشه در این حالت سر لول به طرف بالا میره وباعث بلند نشان دادان مگسک میشه وبا تعویض اورنگ لول جایی که ساچمه گذاری میشه ویا قراردادن لول روی دستگاه جهت تاب گیری مشکل حل میشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2015-05-15 09:56 PM

سلام دوستان من واسه دیانا 460 فنر میخوام بگیرم چه نوع فنری از محصولات دیانا بهش میخوره؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hunter extreme - 2015-05-16 01:44 PM

فنر دیانا 52 بهش میخوره و یکیه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2015-05-16 05:50 PM

(2015-05-15 04:10 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .. ..تفنگ بادی دیانا 35 مدل جدید در فاصله 10 متری 20 سانت پایین میزنه و با تنظیم شکاف درجه 3 سانت اصلاح میشه ..اما هنوزم 17 سانت زیر میزنه ....کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟
ممکنه ایراد از مگسک نباشه یک عکس کلی از اسلحه بگذارید تا بهتر بشه راهنمای کرد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - baracuda - 2015-05-16 11:09 PM

سلام اقا مسیح
از بین ۶ اسلحه بادی که من داشتم(دوتا ۳۵۰ دوتا۳۶ و یه ۴۶۰ و۶۶) سه تاش این مشکلو داشتن تنها مشکلشون همین بود و اصلأ پرت وپلا یا گیج نمیزدن
البته به نظرم تو سری های جدید دیانا این مشکل هست چون تو خریدهای جدیدم به این مشکل برخوردم حالا شاید دلیل چیز دیگه بود که من نفهمیدم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - kargadankosh - 2015-05-16 11:32 PM

سلام بادوربین امتحان کردی ببینی چطوری میزنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - کوهنورد - 2015-05-16 11:40 PM

(2015-03-28 02:18 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز دوستان تو بازار گشتم اورینگ فابریک با سایزه بی تی 65 پیدا نکردم الان لوله و واشر لوله که عوض کردم مشگل نداره فقد اورینگ رابط مخزن و لوله خیلی نشت میده اورنگشم نازوکه کسیم نداره باید چکار کنم که هوا نده عصبیم کردههههههههههههKhansariha (367) کپش با دوتا پیچ مزخرف به بدنه وصل میشه اگه پلش نباشه دست بزنی با فشار کم میتونی لولرو کج کنی مهتر از اون انگشتتو فشار بده بین مخزنو لوله فاصله میوفتههههههه بعد نشتیش بیشتر میشههههههههههههههههه Khansariha (367) واش برنجی که به دنش میخور که مخزنش بهش پیچ میشه اونم با ی پیچ به بدنش وصله که محکمشم کنی لغه مخزنو تکو بدی تکون میخوره Khansariha (367) اینارو کجای دلم بزارم لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)

(2015-04-10 01:14 AM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه چطور باید مشگل جا نخوردن گلن گدن بی تی 65 رو حل کنه تو ی ویدیو دیدم خیلی راحت گلن گدن میزد بدون زور الان من ولوم قدرتو باز کردم پیچشو گلنگدن تا نیمه خیلی راحت میاد به اخرش که میرسه باید زور بزنی تا ی صدای خاص بده تا جا بیوفته چه کنم راحت مسلح کنم ؟مدلشم اس بی هستKhansariha (8)
با سلام :
دوست عزیز اینها که شما گفتی که مشکل نیست برادر . فقط باید تفنگ رو باز کنید و سرویس کنید و تعویض اورینگ و بعد هم تفنگ رو مونتاژ کنید ازش لذت ببرید . حتما میگویید تفنگ نو است و نباید این مشکلات رو داشته باشد !!! حق دارید ولی با نباید و ....... نمیشه زندگی کرد باید دست بکار شد . حتی اگر الان هم مشکلی نداشت بعد از 2-3 ماه استفاده نیاز به سرویس داشت و همه این ماجرا ها .
در مورد فشار بیش از حد گلن موقع موسلح کردن باید دید که آیا فنر طول بیش از حد دارد یا خیر گاهی با بریدن نیم یا یک حلقه از فنر مشکل براحتی برطرف میشود شاید هم از زبانه اتصال به ماشه باشد . در هر صورت تا بازدید نشود که معلوم نمیشود ایراد از کجاست . بعد از رفع عیب یکی از این اس-بی ها ، بقدری تفنگ نرم کار میکرد که وسوسه شدم تفنگم رو عوض کنم ، پس کمی صبر +سرویس کاری شما را از ناراحتی به رضایت میرساند
موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - shekarmi - 2015-05-17 08:11 AM

(2015-05-16 05:50 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-15 04:10 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .. ..تفنگ بادی دیانا 35 مدل جدید در فاصله 10 متری 20 سانت پایین میزنه و با تنظیم شکاف درجه 3 سانت اصلاح میشه ..اما هنوزم 17 سانت زیر میزنه ....کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟
ممکنه ایراد از مگسک نباشه یک عکس کلی از اسلحه بگذارید تا بهتر بشه راهنمای کرد

سلام به شما آقا مسیح و تشکر از سایر دوستان جهت راهنمایی و پیگیری ..... لول این تفنگ بادی رو که نگاه میکردی از کپ رو به جلو منحرف به بالا بود و قراول میرفتی مگسک رو بالاتر از شماف درجه احساس میکردی !!! مگسک و شکاف درجه رو باز کردم سر لول و کپ لول رو هر کدام روی یه قطعه چوب گذاشتم و با چکش سنگین و تکه چوبی و ضربه زدن به لول 50 درصد مشکل انحراف لول را درست کردم ....بعد زیر شکاف درجه یه تیکه لاستیک 3 میلیمتری گذاشتم بلندتر شد . و در آخر مگسک رو کمی کوتاه کردم ...مشکل حل شد .....اما در آخر یه توصیه به دوستان حیف به پول میلیونی بدی به دیانا های جدید ..واقعا مزخرف هستن .. 90 درصد لولشان انحراف دارد ماشه پلاستیک حافظ ماشه پلاستیک لول فنر پلاستیک مخزن قطعات سیستم ماشه هم پلاستیک ظامن پلاستیک ..... دیانا های سری قدیم ماششون اینها را می ارزید..

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2015-05-17 08:54 AM

سلام دوست عزیز من اطمینان داشتم لوله کجه بهمین دلیل گفتم عکس بگذارید .

با کاری که شما انجام دادین مشگل برطرف نمیشه و لوله قطعا تاب داره و این باعث عدم دقت میشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - baracuda - 2015-05-17 10:18 AM

ممنون از راهنمایی داش مسیح امکان داره از خانکشی هم این مشکل بوجود بیاد؟چون اون۳ موردی که من داشتم هیچ کدوم لولش کج یا تاب نداشت حداقل اینجور به نظر میرسید ولی فقط با مگسک پایین میزد