شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2014-07-14 12:16 PM

سلام. اولا ورودتون رو تبریک میگمKhansariha (8)
اگر عکس از سیستم ماشه بتونی بزاری دوستان راحت تر میتونن راهنماییتون کنن دوست عزیزKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - discovery - 2014-07-14 12:27 PM

احتمال 99 درصد بوش اون شکسته من این مشکل رو تو خیلی از شادو ها دیدم ره حلش هم اینه که بدین تراشکار تا فلزیش رو درست کنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mozahem - 2014-07-14 12:35 PM

اره دقیقا مشکلش همینه از منم اینجوری شده بود دادم تراشکار یکی براش تراشید خوب شد

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - landcrouzer - 2014-07-14 02:58 PM

ممنونم از لطف دوستان که راهنمایی کردند. خواستم بدونم بوش کجا شکسته. داخل سیستم ماشه یا جای دیگه؟ لطفا دقیقتر راهنمایی کنید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohammadhaghighat - 2014-07-14 06:34 PM

سلام خدمت دوستان گرامی

این لوله تفنگ من رو به بالا کج شده Khansariha (367) چندتا عکس هم گرفتم ببخشید اگه خوب نشده
چطوری میشه درستش کرد ؟Khansariha (226)
توی شیراز کسی رو نمیشناسم که بتونه درستش کنه , اگه جایی یا کسی رو سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم ,Khansariha (8)
حیفشه به خدا diana 27 4.5
[تصویر: 14053496761.jpg]
[تصویر: 14053496762.jpg]
[تصویر: 14053496773.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - discovery - 2014-07-14 06:50 PM

(2014-07-14 02:58 PM)landcrouzer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از لطف دوستان که راهنمایی کردند. خواستم بدونم بوش کجا شکسته. داخل سیستم ماشه یا جای دیگه؟ لطفا دقیقتر راهنمایی کنید

نه دوست عزیز این بوش بالای سیستم ماشه قرار گرفته برای اطمینان تفنگتو باز کن اگه بوشش شکسته باشه قطعات خورد شدش رو حتمامیبینی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossi - 2014-07-19 11:28 PM

سلام دوستان کسی در مورد این قطعه اطلاعی داره یا کاربردش چیه؟
به انتهای فنر وصل میشه و میره داخل پیستون
مربوط به تفنگه رنجره آیا تفنگ هایه دیانا این قطعه رو دارن؟
به نظرم وزن پیستون رو بالا میبره و از طرف پایین واشر پیستون خراب میشه
به نظر اساتید اگه درش بیارم موردی پیش میاد؟
[تصویر: 14058000881.png]Khansariha (48)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2014-07-19 11:45 PM

سلام دوست عزیز این بهش میگن چکش پیستون و نیرو رو خوب انتقال میده به ته پیستون .
و یه کار مهم هم انجام میده اینکه نمیزاره فنر از جلو کج بشه یا اینکه بشکنه.
در مورد دیانا ها باید بگم دارند اما نه به این شکل فرق میکنن باهم نباید دیانارو با رنجر مقایسه کرد.Khansariha (8)
یا علی

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - hossi - 2014-07-20 12:19 AM

آخه تویه تفنگ هایه دیگه ندیده بودم
و خیلی هم سنگینه اگه درش بیارم موردی پیش میاد به نظرتون؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2014-07-20 11:20 AM

دوست من . من یه تفنگ بادی کرال دارم که وقتی این قطعه رو نداشت بعد از 100 شلیک باید یه فنر واسش عوض میکردم از وقتی که چکش پیستون واسش ساختم اخرین باریم که فنرشو عوض کردم هیچ مشکلی نداشت به نظرم بزاری باشه خیلی خوبه.
یا علی.