شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - flower - 2014-06-14 11:33 PM

سلام دوست عزیز ورودتون رو به انجمن از طرف تمامی مدیران و اعضا خوش آمد میگم
هیچ کار خاصی نیاز نیست کنی
اول از همه ارامش خودتون رو حفظ کنید
دوم گریه نکنید خخخخخ
سوم اینکه پیچ های دو طرف کپ ( که شما بهش گفتید لولا ) رو سفت کنید
حالا دیگه لوله دیگه سفت شده و لق نمیزنه
سپس برا باعث و بانی این انجمن و من حقیر دعا کنید و صلواتی هدیه فرماییدKhansariha (48)
یا علی
Khansariha (8)
در ضمن نیاز نیست دو جا بپرسید
یک جا هم کفایت میکنه
یا حق
Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - just - 2014-06-15 08:34 AM

پیچ به اندازه ی کافی صفت هست که اصلا باز نمیشه
خیلی خیلی صفته Khansariha (226)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - daneshyar - 2014-06-15 01:15 PM

(2014-06-15 08:34 AM)just نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیچ به اندازه ی کافی صفت هست که اصلا باز نمیشه
خیلی خیلی صفته Khansariha (226)
سلاح رو باز کنید و قطعات چک کیند و دوباره ببنید.
معملا به خاطر فنر و یا خرابی واشر(به خصوص توی تفنگ های چینی با واشر چرمی) ممکنه پیش بیاد.

زبانه کپ و لوله رو هم ببرسی کنید ببینید خوردگی داره یا نه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - N.Sniper - 2014-06-17 01:08 PM

سلام و درود به همه دوستان
چظوری باید واسه B3-1 واشر سر پیستون درست کنم؟
خودم باید این کار رو بکنم یا جایی درست میکنن؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - daneshyar - 2014-06-17 02:36 PM

(2014-06-17 01:08 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان
چظوری باید واسه B3-1 واشر سر پیستون درست کنم؟
خودم باید این کار رو بکنم یا جایی درست میکنن؟

سلام
لازم نیست خودت بسازی برو یدونه آکش رو بخر قیمتیم نداره همه جا هم پیدا میشه.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mhrSB - 2014-06-17 02:43 PM

(2014-06-17 02:36 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لازم نیست خودت بسازی برو یدونه آکش رو بخر قیمتیم نداره همه جا هم پیدا میشه.
منم سلام خخخ
پیدا میشه ولی اندازه هاش دقیق نیست!!! من که نتوانستم تهران اندازه های دقیق را پیدا کنم.در اخر هم بازم اب بندی نمیکنه و واشر راحت توی پیستون حرکت میکنه،انگار نه انگار که واشری وجود داره!!!و منم در اخر تفنگ را گذاشتم کنار.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - savin - 2014-06-17 10:15 PM

ببخشید دوستان نگفتید لول فنر گامو سی اف آر رو که میفرمایید خراب شده آیا باید عوض بشه ؟ اصلیش توی بازار هست ؟ خودم میتونم عوض کنم ؟ چون تعمیرکار مطمئن سراغ ندارم

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Don Corleone - 2014-06-17 10:36 PM

دوست عزیز سلاح رو باز کنید و لول فنر رو چک کنید اگه شکسته بود تعویضش کنید.باز و سرهم کردن سلاح کار سختی نیست فقط کمی قلق داره یکمی هم نیرو میخواد.لول فنر توی بازار احتمالا پیدا میشه.اگه نبود ابعادش رو بدید تا با تفلون خشک براتون بسازن.البته فلزیش رو هم میتونید بسازیدKhansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - sasanfitness - 2014-06-18 02:09 AM

دوستان من مشهم و نمی تونم لاک تایت برای پیچ مگنوم پیدا کنم کسی میدونه ار کجا باید بخرم تو مشهد اسلحه پیچ شل می شه همش

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - N.Sniper - 2014-06-18 11:45 AM

همین الان که نه و در واقع از اول اینجوری بود،اصلا انگار پیستون بدون هیچ واشری تو سیلندر حرکت میکنه،الان هم که قدرتش خیلی خیلی کم شده،قبلا ساچمه تو 10 متری کاملا له میشد اما الان فقط کلاهکش اونم نه کاملا
همونطور که آقا محراب هم فرمودن و طبق فرمایشات دیگر دوستان ظاهرا واشر های آماده چنگی به دل نمیزنه
نمیدونم کجای انجمن در این مورد صحبت از ساخت واشر چرمی شده بود که خیلی هم خوب جواب میده
با این اوصاف بفرمایید چطوری میشه ساخت یا واشر چه تفنگی کاملا مناسب B3-1 هست؟البته اگه راهی واسه ساختنش باشه که بهتر
درود فراوان بر شماKhansariha (8)