شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - كولي - 2014-05-21 11:44 AM

سلام
دوستان روی تفنگ گاموی سوکوم 1000 البته داخل مکانیزم ماشه اون یه بوش پلاستیکی و یه قطعه فلزی وجود داره که بوش پلاستیکی خورد شده اگه تفنگو بدون اون ببندم چه مشکلی پیش میاد ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - khoramdin - 2014-05-21 12:32 PM

کولی جان من درست متوجه نشدم که کجارو میگید ولی اگه منظورتون اینه که عکسشو گذاشتم باید بگم که این ضامن اتوماتیک هست که وقتی لوله رو به پایین هست جلوی ماشه رو میگیره و نمیشه شلیک کرد و وقتی که لوله بسته میشه از جلوی ماشه کنار میره و تفنگ شلیک میکنه.
این ضامن اتوماتیک رو اگه نبندی : در حالی که لوله پایینه اگه دستت بره روی ماشه لوله با شدت بالا میاد.یا به عبارتی مثل چینی 62 میشه.

[تصویر: 13752162932.jpg]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - كولي - 2014-05-21 02:12 PM

سلام
با تشکر نه منظورم قطعه پلاستیک سیلندر مانندی هستش که به صورت بوش داخل استوانه ماشه قرارمیگیره و فنر و انتهای پیستون با یه قطعه فلزی داخلش جمع میشه .
چون دوربین دم دستم نیست اگه متوجه نشدید فردا عکسشو آپ میکنم.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - khoramdin - 2014-05-31 11:43 AM

سلام
ببخشید پست شما رو الآن دیدم.و پوزش بخاطر اشتباه متوجه شدنم.Khansariha (8)
بهتره که یکی براش بسازی.چیز پیچیده ای نیست و تراشکار خیلی راحت میتونه براتون بسازه.اگه نبندیش ،فنر لق میزنه و چون تا آخر جمع نمیشه از قدرت تفنگ کاسته میشه.بهتره که یکی براش بسازی دوست گرامی.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - savin - 2014-06-13 07:58 PM

سلام
من یک گامو cfr 4.5 دارم که فکر میکنم حدود 1000 تا شات باهاش زده باشم من تفنگ رو به دوستم قرض دادم وقتی برگردوند و تفنگ رو تست کردم دیدم وقتی اهرم شارژ فنر رو میکشم در قسمت انتها که دیگه اهرم میخواد به آخر برسه و و فنر شارژ بشه یک گیر کوچولو پیدا شده یعنی اهرم رو که میکشیم هیچ مشکلی نیست تا وقتی نزدیک به آخر که میشه اهرم گیر میکنه و با فشار گیر رد میشه و فنر شارژ میشه و هیچ مشکله دیگه ای نداره و قدرت و دقتشم خوبه فقط اون گیر کردنه مشکل شده . از اساتید میخوام راهنماییم کنن با تشکر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - amin.faraji - 2014-06-13 09:31 PM

به احتمال 99درصد تیکه ای از فنر اسلحه شکسته.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - savin - 2014-06-14 10:24 PM

چیکارش کنم ؟ فنرش باید عوض بشه ؟ من تهرانم برای تعمییر پیش کی ببرم ؟ فنر خوب چی بگیرم براش ؟ خودم میتونم عوض کنم ؟
خواهشا راهنمایی کنین

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - flower - 2014-06-14 10:41 PM

(2014-06-13 07:58 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من یک گامو cfr 4.5 دارم که فکر میکنم حدود 1000 تا شات باهاش زده باشم من تفنگ رو به دوستم قرض دادم وقتی برگردوند و تفنگ رو تست کردم دیدم وقتی اهرم شارژ فنر رو میکشم در قسمت انتها که دیگه اهرم میخواد به آخر برسه و و فنر شارژ بشه یک گیر کوچولو پیدا شده یعنی اهرم رو که میکشیم هیچ مشکلی نیست تا وقتی نزدیک به آخر که میشه اهرم گیر میکنه و با فشار گیر رد میشه و فنر شارژ میشه و هیچ مشکله دیگه ای نداره و قدرت و دقتشم خوبه فقط اون گیر کردنه مشکل شده . از اساتید میخوام راهنماییم کنن با تشکر

دوست عزی یه بار برا من همچین مشکلی به وجود اومد که مشکل از لول فنر تفنگو بود

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - Don Corleone - 2014-06-14 11:09 PM

(2014-06-13 07:58 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

همون طور که دوستمون گفتن احتمال قریب به یقین لول فنر شکسته.جای نگرانی نداره.Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - just - 2014-06-14 11:20 PM

با سلام خدمت همه ی دوستان
لوله ی تفنگ شادو 1000 من لق میزنه (قسمت لولاش)
چیکار کنم؟:Khansariha (181)