شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - salehsniper - 2013-09-02 09:48 PM

بعد از حدود 1500 تا 2000 شلیک ولی باز بستگی به کیفیت و نوع واشر داره.

زدگی و خوردگی توش ایجاد میشه و هوا رد میکنه.
Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - royall - 2013-09-02 11:23 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از پاسخگویی شما. Khansariha (8)
اگه ممکنه با توجه به این تصویر بفرمایید.عوض کنم یا نه ؟

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - اشکان - 2013-09-03 12:52 AM

(2013-09-02 11:23 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)
با توجه به عکس ، واشرتون به نظر سالم میرسه اما عکس فقط از روبرو گرفته شده و کناره های واشر پیدا نیست دقت کنید خوردگی یا پریدگی نداشته باشه ، که اگر نداشته باشد سالم می باشد ، اما یک نکته هنگام جا زدن دوباره دقت کنید که در اثر برخوردبا لبه های داخل سیلندر مثل قسمت قرار گرفتن ماشه دچار پلیسه یا پریدگی نشود چون ممکن است هنگام دمونتاژ کردن اسلحه ناخواسته در اثر برخورد ابزار با قسمت های داخلی سیلندر لبه ای تیز یا بر آمدگی ایجاد شده باشد وشما اگاه نباشید قبل از مونتاژ کردن محل ورود واشر را ازین لحاظ کنترل بفرمائید.
موفق باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - daneshyar - 2013-09-03 01:04 AM

(2013-09-02 11:23 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من توی قسمت چپ عکس یه مقدار خوردگی میبینم.البته درست معلوم نیست.
اگه عکس از طرفین میزاشتی بهتر بود.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - abasagha - 2013-09-06 01:25 AM

خدمت دوستان گلم سلام
من یه دو لول سوار بایکال دارم پوکه پران هروقت که روغن کاری می کنم بعدش در شکستن کمر و مسلح کردن دوباره به زور لوله بسته میشه وفشنگ ها موقع بستن لوله به بدنه گیر میکنه و ضامن شکستن لوله هم بعد از بستن لوله به جای خودش برنمی گرده وبا ید بهسختی اونو به جای خودش برگردونم . خلاصه منو از روغن کاری پشیمون کرده . هرکی از عزیزان که اطلاعات داره لطفا راهنمایی بفرمایید که ما از فیض تیراندازی محرومیم .
پاینده باشید

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rkh.hunter - 2013-09-08 12:07 PM

سلام خدمت دوستان
من از وقتی که 350 کالیبر 4.5 رو گرفتم با قدورت زیادش مشکل داشتم خواستم فنرش رو ببرم اما با مشورت یکی از دوستان فنر دیانا 35 انداختم روش الان قدرش کمتر شده دقتش هم نسبتا بهتر ولی وقتی شلیک میکنم صدای ارتعاش فنر خیلی بلنده و آزاردهنده البته اینو بگم فنر رو داستم سوار میکردم به فنر گریس نزدم، حالا من چطور میتونم این صدای آزاردهنده رو از بین ببرم ؟
ممنونKhansariha (8)
اینم عکس فنر

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - daneshyar - 2013-09-08 12:43 PM

(2013-09-08 12:07 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
من از وقتی که 350 کالیبر 4.5 رو گرفتم با قدورت زیادش مشکل داشتم خواستم فنرش رو ببرم اما با مشورت یکی از دوستان فنر دیانا 35 انداختم روش الان قدرش کمتر شده دقتش هم نسبتا بهتر ولی وقتی شلیک میکنم صدای ارتعاش فنر خیلی بلنده و آزاردهنده البته اینو بگم فنر رو داستم سوار میکردم به فنر گریس نزدم، حالا من چطور میتونم این صدای آزاردهنده رو از بین ببرم ؟
ممنونKhansariha (8)
اینم عکس فنر
یک مقدار به لول سر فنر و فنر گریس نسوز بزن.
دیانا 350 رو به خاطر قدرتش میخرن اونوقت شما رفتی قدرتش رو کم کردی؟
حالا تاثیرش چه قدر بوده تفنگ رام تر شده یا نه؟
به نظرم میشد دقت رو با ساچمه بهتر کرد.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - rkh.hunter - 2013-09-08 12:50 PM

(2013-09-08 12:43 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-08 12:07 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
ممنونKhansariha (8)
اینم عکس فنر
یک مقدار به لول سر فنر و فنر گریس نسوز بزن.
دیانا 350 رو به خاطر قدرتش میخرن اونوقت شما رفتی قدرتش رو کم کردی؟
حالا تاثیرش چه قدر بوده تفنگ رام تر شده یا نه؟
به نظرم میشد دقت رو با ساچمه بهتر کرد.

فعلا که بهتره اولین شکار تو 40 متری یه کفتر زدم با تی اس 10
من تا قبل این تفنگ, از تفنگای قدرت بالا تجربه ای نداشتم بعد اینکه از یکی از اقوام به قیمت تقریبا ارزون (500تومن) گرفتم ولی قدرت زیاد 350 واسه کالیبر 4.5 مناسب نیست منم موقع خرید قیمتو دیدم نه کالیبرو
از جی اس بی هم استفاده کردم نشد قطعات داخلی هم همه سالمن و هیچ نشتی هوا نداره

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - 300WSM - 2013-09-08 01:41 PM

(2013-09-06 01:25 AM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمت دوستان گلم سلام
من یه دو لول سوار بایکال دارم پوکه پران هروقت که روغن کاری می کنم بعدش در شکستن کمر و مسلح کردن دوباره به زور لوله بسته میشه وفشنگ ها موقع بستن لوله به بدنه گیر میکنه و ضامن شکستن لوله هم بعد از بستن لوله به جای خودش برنمی گرده وبا ید بهسختی اونو به جای خودش برگردونم . خلاصه منو از روغن کاری پشیمون کرده . هرکی از عزیزان که اطلاعات داره لطفا راهنمایی بفرمایید که ما از فیض تیراندازی محرومیم .
پاینده باشید

یکم عجیبه.این حالت وقتی پیش میاد که در حالت مسلح از پوکه فشنگ شلیک شده استفاده میکنی، یا نه همیشه اینجوریه؟ ناخنهای پوکه پران رو جدا کن ببین گیری چیزی نداره واگه تونستی با سمباده 600 لبه ها رو پولیش کن. اگه حل نشد قسمتهای دیگه رو بررسی میکنیم.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - KRALMAGNUM - 2013-09-08 03:27 PM

سلام خدمت دوستان
ممنونKhansariha (8)
اینم عکس فنر

سلام دوست عزیز. از گریس پایه مس استفاده کن یه ذره به سر فنر گریس و یه مقدار کم به وسظ فنر بزن صداش قظع میشه.
موفق باشیKhansariha (8)