شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راهنمایی برای تعمیر سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: راهنمایی برای تعمیر سلاح (/showthread.php?tid=74)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-17 10:21 PM

این عکس هم واسه نشون دادن عمق فاجعه است خخخخ
از جایه علامت شکسته
ضمنا علی آقا من اشتباه کردم هر دو سر رزوه راست گرده و اگه یدکش گیر بیاد باید یکی از گیره هاشو باز کنم که تر جیح میدم اونی که به اهرم شارژبسته شده رو باز کنم راحت تره و کم دردسر تر
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - mohamad 52 - 2011-06-17 11:50 PM

مهدی جان
من هم مشکل تو را داشتم با میل ترمز موتور دادم به تراش کار برام درست کرد هفت ماه کار میکنه

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-18 08:38 AM

ممنونم محمد آقا امتحانش ضرر نداره یکی درست میکنم تا ببینم چه جوریه
اگه جواب نداد دست به دامن فابریک میشم Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - craftsman - 2011-06-18 08:51 AM

دوستان اين ميله رو براحتي ميشه ساخت!!كافيه دوتا پيچ آلن (بنظرم پيچ آلن 6 باشه)رو با به ميله فولادي ميزاريم وسطش اتصال ميديم بهم جوش ميزنيم بعد با سنگ تميزكاريش ميكنيم چن سال قبل اينكارو انجام دادم (اگه طرف نمرده باشه پس هنوز تفنگش داره كار ميكنهKhansariha (219))

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-18 09:00 AM

ایول جاوید جان عجب مخی داری ....
اگه اینطوری بشه یه پیچ آلنی میزارم سر همین میله و جوش میدم و میبندم ....
میشه اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (214)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-06-18 09:12 AM

سلام به همگی مهدی جان میتونی اونطرفی که شکسته رو همینطور که جاوید عزیز گفت درست کنی نشد تراشکار ظرف 15 دقیقه برات درست میکنه

مشگلی نیست اصلا" چیز مهمی نیست باز نخواستی اصفهان باید باشه قیمتش هم در حدود 15 هزار چوق اب میخوره شما با 5 هزار تومن هزینه

بدی تراشکار برات ردیفش میکنه. به هر حال من در خدمتم انشاءالله درست میشه Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - craftsman - 2011-06-18 09:55 AM

مهدي جان شك نكن درست ميشه فقط دقت كن جوشكاريش تميز انجام بشه بدون كف
اين ميله فابريك جديد رو نميدونم جوش ميگيره يا نه(قديمياش اينجور انعطاف نداشت) ولي اگه نشد دوتا آلن ميخواي ميشه 300-400 تومن با يه ميله كه فوقش بشه 200 تومن و يه جوشكاري كه اونم گيريم بشه 1000-2000 تومن بسته به تميزي كارش
يه جمع و كم كن ببين چقد ميشهKhansariha (8)
يا همونطور كه دوستان گفتن يه ميله فولاي 6 پيدا ميكني(مثلا يه پيچ گوشتي بلند كه قطر ميله ش 6 ميليمتر باشه)) ميدي دو طرفشو رزوه ميكنه برات Khansariha (8)

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - masih.hunter - 2011-06-18 10:08 AM

جاوید جان 1 طرفش که سالمه میتونه اون 1 طرف رو به طریقی که شما گفتی ردیف کنه فقط به قول اقا جاوید باید خوب جوشش بده که کف نداشته باشه .

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - persiankiller - 2011-06-18 10:17 AM

ایول ایول حال میکنم بچه ها هوای هم رو دارن.

RE: راهنمایی برای تعمیر سلاح - MEHDI - 2011-06-18 12:08 PM

دوستان یه سوال دیگه جوش چی بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟کارپیت میگیره ؟؟؟؟؟؟