شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) (/showthread.php?tid=721)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - darkman - 2012-10-24 02:42 AM

(2012-10-24 02:38 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره محمد جان از برفهای اراک خاطره ها دارم
از بی نفتی های سالهای اخر جنگ تو زمستون سرما سگ کش اراک هم خاطره داره
هییییییییییییییییییییییی
واقعا زود میگذره

اومدی تهران حتما به ما سر بزنKhansariha (8)
به روی چشم سهیل جان
ارادتمند شما محمد
Khansariha (8)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-11-01 12:44 AM

محمد جان
کجایی برادر؟
پرچم بالاست؟

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - darkman - 2012-11-01 01:38 AM

به به سلام خدمت آقا سهیل گل
آقا ما دوست داریم پرچمو بالا نگه داریم این همشهریامون کم کاری میکنن سالار
Khansariha (8)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - tinger - 2012-11-23 03:48 PM

سلام منم ميثم از شهربادي برور اراك بجه شهرك كردو هستم هرموقع بخوام سوماترا رو برميدارم ميرم كوهاي كردو اخه كوه تا خانه ما 5 دقيقه راهه تو كوجه مون انقده تير زدم كه همسايكان محترم به اتفاق ارا منو عنصر نامطلوب محل معرفي كردنKhansariha (367)(مايه ابروريزي بعد از 36 سن)
با درود به دوستان من هم ميثم هستم از شهرك كردو اراك جون فاصله خونمون تا كوه 5 دقيقه است هروقت هوس كنم سوماترا رو برميدارم و ميرم كوهاي كردو.اخه اونقده تو محل با تفنك بادي تير زدم كه انجمن محله به اتفاق ارا من رو عنصر نامطلوبKhansariha (367)معرفي كردن!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - Samuel - 2013-01-02 11:35 AM

به به ... یهو مسیرم عوض شد افتادم تو تاپیک استان مرکزی.. گفتیم یه عرض ادبی هم بکنیم خدمت دوستان بزرگوار..

چه خبرا؟؟ همگی خوب هستین؟؟

ببخشید معرفی نکردم..
من ساموئلم .. اینجا لندنه .. صدای منو هم از رادیو نیوز میشنوید... Khansariha (219)

ایشالله مسیرمون خورد به اراک میایم از تجربیات دوستان عزیز اراکی هم استفاده میکنیم... Khansariha (8)Khansariha (8)

البته من کارم شکار با پرندگانه... اسلحه تو کارم نیست... چرخه محیط ریست رو حفظ میکنم...

ما دوستون داریم.. Khansariha (232) اینطوری بگم من نور لامپ باشم شما نور خورشیدین Khansariha (254)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - hutsanlong - 2013-01-02 06:38 PM

اراک در خدمت شما دوست عزیز هستیم و جبران لطف شما باشیم عزیزKhansariha (8)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - tinger - 2013-02-21 08:01 PM

(2012-10-24 02:38 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره محمد جان از برفهای اراک خاطره ها دارم
از بی نفتی های سالهای اخر جنگ تو زمستون سرما سگ کش اراک هم خاطره داره
هییییییییییییییییییییییی
واقعا زود میگذره

اومدی تهران حتما به ما سر بزنKhansariha (8)

بي نفتي اخرجنگ!!!!!!!!! عجب موضوع نوستالوژي!!!!!خوشحال شدم كه يكي تو اين سايت اين خاطرات رو تو ذهنش داره...
كسي تيله بازي و هل بازي درپپسي بازي و فرفره و جواينه و اون كارتهاي از100(صمد)تا هزار رو كه جايزش سز و راحتي و تمبرهندي و ماهي بود رو يادشه؟؟؟؟؟!!!!Khansariha (226)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - wooden - 2013-02-22 09:30 AM

بله دوست من یادمه.
یادش بخیر خیلی خوش بودیم(شکلات کشی-ماهی-کام).هر کس میبرد و 1000 میاورد،یکدفعه میگفت 1000،وبقیه که شاکی بودن میگفتن درتو بزار.خخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - tinger - 2013-02-23 07:15 PM

(2013-02-22 09:30 AM)wooden نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دوست من یادمه.
یادش بخیر خیلی خوش بودیم(شکلات کشی-ماهی-کام).هر کس میبرد و 1000 میاورد،یکدفعه میگفت 1000،وبقیه که شاکی بودن میگفتن درتو بزار.خخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)

دمتگررررررررررررررررم بعضی چیزا قدیما بهتر بود الان جاشون رو فیس بوک و اینترنت گرفته عجبببببببببببب......

RE: تاپیک دوستان استان مرکزی(اراک) - baracuda - 2013-03-04 09:45 AM

سلام بر دوستان همشهری دوستان خیلی تاپیک کم محتوا شده شرمنده من خودم از همه کمتر میرسم سر بزنم دوستان من شمارمو میزارم خوشحال میشم باهم اشنا بشیم مخلص آقا محمد هستیم کمرنگ احوال میگیری 09187637209