شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - whisper - 2013-04-29 02:23 PM

(2013-04-29 10:53 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تی اس 10 45 ژول ؟؟؟!!! اخوی تی اس 10 کالیبر 4.5 میشه با تی اس 22 قدرتش بین 44 تا 46 ژوله 170 بار شما حدودا" 28 شلیک خوب دارید

ممنون مسیح جان Khansariha (8)
منظور من هم دقیقا ts22 بود گویا اشتباهی نوشته ام Khansariha (226)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2013-04-29 02:41 PM

دوست عزیز
at44 به نسبت قیمتش(تقریبا نصف قیمت برندهای دیگه) یکی از تفنگهای خوب هست و بجز اورینگهاش که زود مستهلک میشوند ایراد خاص دیگری ندارد که اون هم میتوانید با تعویض اورینگها با اورینگهای جنس خوب مثل HNBR یا سیلیکون یا وایتون تا چندین ماه یا چند سال خیال خودتون را راحت کنید.
این مسئله که دو تا ساچمه وارد لول میشه اصلا صحت نداره مگر اینکه استفاده کننده خیلی ناشی باشه که این هم مسئله مهمی نیست و با یک شلیک هر دوتا ساچمه به بیرون پرتاب میشوند.
در کل اگه بخوام راهنماییت کنم همه تفنگهای پی سی پی(بدون استثنا) مانند ماشین سنگین میمونند و خود شما باید تعمیرکارش باشی چون اگر خودت دست به آچار نشی و از موارد فنی سر در نیارید همیشه لنگ تعمیرکار خواهی شد و اگر ساکن اصفهان و تهران نباشی همیشه باید برای تعمیر ،تفنگت در مسیر رفت و آمد به این دو شهر باشه .
من خودم حتی اگر شیر آب خانه خراب میشد بلد نبودم باز و بستش کنم و زحمتشو به دیگران میدادم ولی برای پی سی پی ها مجبور شدم دست به آچار بشم تا لااقل ایرادهای جزیی را بتونم برطرف کنم و نیاز به تعمیرکار نداشته باشم.
ذکر این نکته هم ضروریه که تا اطلاعات فنی تفنگتون را به دست نیاوردید اقدام به باز کردنش نکنید چونکه بیشتر گیر میافتید.میتوانید نحوه باز و بسته کردن و تعمیر تفنگها را در یوتیوب سرچ کنید و ببینید.
طبق تجربه خودم تفنگ ای تی 44 مثل پراید توی ماشیتها میمونه که قطعاتش فراوونه و تعمیرش تقریبا راحته و برای خرید و فروش روند بازار هست و تا حدودی هم به اصطلاح خرکار هست .
ولی اگر کسی بتونه مقداری به بودجه اش اضافه کنه و والتر 1250 تهیه کنه به مراتب بهتر از ای تی 44 هست.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2013-04-29 04:58 PM

(2013-04-29 11:49 AM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد
دوستان دارم روی خرید یک at44 ده تیر که آقا جواد یکی از اعضای سایت گذاشتن برا فروش فکر میکنم (اگه پولم برسه)
من شهرستان هستم همدان و اینکه تا الان تفنگ نداشتم و از سرویس و نگهداری تفنگ چیزی سر در نمیارم
میخام بدونم این تفنگ اذیت نمیکنه مشکلی براش پیش نمیاد اگه مشکلی پیش بیاد خودم میتونم درست کنم یا باید هر دفعه بیارم تهران
و اینکه یجا یادم نیست اینجا بود یا سایت دیگه (از بس این چند وقته سایت خوندم) یجا نوشته بود که این سلاح مشکل مسلح شدن داره و دوتا ساچمه تو لوله گیر میکنه و پرس میشه به هم و کسی که این اتفاق براش رخ داده نمایندگی لوله رو براش داغ کرده که بعدش کمی مشکل پیدا کرده تفنگ و چون گارانتی داشته لوله رو براش عوض کردن حالا اینکه گارانتی هم نداره
این مشکل برا همشون پیش میاد؟ ایراد تفنگ هست یا ایراد استفاده کننده؟

نه برادر اونی که شما در موردش خوندی at44 نبوده بلکه BT65 یکی از اعضای این سایت بود که البته اون هم به خاطر مشکل بودن مسلح کردن این تفنگ و آشنا نبودن کاربر با طریقه درست مسلح کردن bt65 بود و فکر کنم 6 یا 7 تا ساچمه پشت سر هم وارد شده بود وگرنه تا 3 تا ساچمه را هم تفنگ به راحتی رد میکنه و البته مسلح کردن at44 بسیار ساده تر و راحت تر از BT65 و امکان نداره کسی بتونه به اشتباه چندتا ساچمه را وارد لوله کنه ، خیالت راحت باشه ، شما یه at44 بگیری نهایتش بعد از یه مدت مجبور به تعویض چندتا اورینگ ناقابل بشی وگرنه هیچ مشکلی پیدا نخواهد کرد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - AIRKING - 2013-04-29 10:16 PM

ای تی 44 تفاوتش با بقیه برند های پی سی پی مثل اوانیکس و ... خیلی خیلی کمه و تو خیلی مواقع سر هم هست.مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی.در ای تی 44 که از بغل مسلح میشه تنها در یک صورت احتمال ورود 2 ساچمه به لول هست که اونم خیلی خیلی سخته یعنی شما باید یه بار اسلحه مسلح کنی و ساچمه رو تو لول قرار بدی بعد یادت بره که این کار و کردی و خشاب در بیاری دوباره ،پرش کنی و بذاری جا که تنها و تنها در اینصورت دو تا ساچمه میره تو لول و صد البته این خیلی خیلی سخته.
در مورد اورینگ هم همونطوری که دوستان گفتند با نهایت 10 هزارتومان میتونی بهترین اورینگ بگیری و کلا اورینگاش وض کنی هر چند اسلحه بنده گوش شیطون کر بعد از نزدیک به 3 سال هنور مشکلی به هم نزده.
یا علی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-04-29 11:07 PM

فرمایش ایرکینگ عزیزمون صحیح و ولی در نظر داشته باشید با احتصاب هر اورینگ 10 تومن و تعویض 10 تا از پر استهلاک ها یه 100 هزارتومنی از کمش اورینگ باید تهیه کنید
البته راه دوم هم اینه که مثل ما از اورینگهای کیلویی و 10 تاش هزار تومنی استفاده کنی که البته من هم راضی هستمKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2013-04-29 11:36 PM

با سلام و خسته نباشید خیلی وقت بود که احساس نیاز به یک کیف نگهداری تفنگ کرده بودم چون همیشه تفنگو به شهرستان می برم و کیفهای برزنتی نمی توانستند تضمین کنند که به تفنگ و دوربین اون فشار نیاد در ضمن خرید کیفهای سامسونتی دو ایراد عمده داشت 1- قیمت بسیلر بالا 2- ابعاد بسیار بزرگ در مقایسه با تفنگ 80 سانتیمتری من بنابراین پس از بررسی همه جوانب مانند وزن و استحکام و راحتی ساخت این کیفو ساختم که وزنی کمتر از 4 کیلو داره و تفنگو خیلی خوب در برابر فشار و رطوبت حفظ می کنه دو قسمت داره قسمت برزنتی(با چرخ خیاطی خونه دوخته شد) و قسمت بدنه که هر دو در خانه ساخته شد اگر دوستان تمایل داشتند می تونم عکسهای بیشتری قرار بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - samsung - 2013-04-30 08:23 AM

بسیار جالب و ابتکاری بود.آفرین.............Khansariha (8)
بله عکس بزارید خوشحال هم میشیم
قنداق هم کار خودتون بوده؟؟؟
کمی توضیح بفرمایید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-04-30 10:45 AM

(2013-04-29 02:41 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
at44 به نسبت قیمتش(تقریبا نصف قیمت برندهای دیگه) یکی از تفنگهای خوب هست و بجز اورینگهاش که زود مستهلک میشوند ایراد خاص دیگری ندارد که اون هم میتوانید با تعویض اورینگها با اورینگهای جنس خوب مثل HNBR یا سیلیکون یا وایتون تا چندین ماه یا چند سال خیال خودتون را راحت کنید.
این مسئله که دو تا ساچمه وارد لول میشه اصلا صحت نداره مگر اینکه استفاده کننده خیلی ناشی باشه که این هم مسئله مهمی نیست و با یک شلیک هر دوتا ساچمه به بیرون پرتاب میشوند.
در کل اگه بخوام راهنماییت کنم همه تفنگهای پی سی پی(بدون استثنا) مانند ماشین سنگین میمونند و خود شما باید تعمیرکارش باشی چون اگر خودت دست به آچار نشی و از موارد فنی سر در نیارید همیشه لنگ تعمیرکار خواهی شد و اگر ساکن اصفهان و تهران نباشی همیشه باید برای تعمیر ،تفنگت در مسیر رفت و آمد به این دو شهر باشه .
من خودم حتی اگر شیر آب خانه خراب میشد بلد نبودم باز و بستش کنم و زحمتشو به دیگران میدادم ولی برای پی سی پی ها مجبور شدم دست به آچار بشم تا لااقل ایرادهای جزیی را بتونم برطرف کنم و نیاز به تعمیرکار نداشته باشم.
ذکر این نکته هم ضروریه که تا اطلاعات فنی تفنگتون را به دست نیاوردید اقدام به باز کردنش نکنید چونکه بیشتر گیر میافتید.میتوانید نحوه باز و بسته کردن و تعمیر تفنگها را در یوتیوب سرچ کنید و ببینید.
طبق تجربه خودم تفنگ ای تی 44 مثل پراید توی ماشیتها میمونه که قطعاتش فراوونه و تعمیرش تقریبا راحته و برای خرید و فروش روند بازار هست و تا حدودی هم به اصطلاح خرکار هست .
ولی اگر کسی بتونه مقداری به بودجه اش اضافه کنه و والتر 1250 تهیه کنه به مراتب بهتر از ای تی 44 هست.

امیر جان ممنونم از توضیحات شما ولی با خرید والتر موافق نیستم چون اسلحه مستحلکی هستش بزرگترین مشگلی که داره اینکه خشاب و ایندکسش بسرعت خراب میشه در صورتی که هاتسان جز محالاته که چنین مشگلی براش ایجاد بشه به دلیل اینکه اورینگ روی سوزن هستش نه توی دهانه.سوراخ خشاب کمی بازتر از خشابهای دیگه هستش و اگه از ساچمه ای مثال با دامنه 5.52 استفاده نکنید ساچمه داخل مکانیزم میفته و 1 عیب بزرگ دیگه که من بارها باهاش مواجه شدم خرابی رزوهای تانک این تفنگ هستش چون برای شارژکردن باید تانک باز بشه هم سرعت شارژکردن رو کاهش میده و هم رزوها خراب میشن .به هر صورت من والتر ورو پیشنهاد نمیدم .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - saeedmsgh - 2013-04-30 07:39 PM

(2013-04-29 10:16 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای تی 44 تفاوتش با بقیه برند های پی سی پی مثل اوانیکس و ... خیلی خیلی کمه و تو خیلی مواقع سر هم هست.مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی.در ای تی 44 که از بغل مسلح میشه تنها در یک صورت احتمال ورود 2 ساچمه به لول هست که اونم خیلی خیلی سخته یعنی شما باید یه بار اسلحه مسلح کنی و ساچمه رو تو لول قرار بدی بعد یادت بره که این کار و کردی و خشاب در بیاری دوباره ،پرش کنی و بذاری جا که تنها و تنها در اینصورت دو تا ساچمه میره تو لول و صد البته این خیلی خیلی سخته.
در مورد اورینگ هم همونطوری که دوستان گفتند با نهایت 10 هزارتومان میتونی بهترین اورینگ بگیری و کلا اورینگاش وض کنی هر چند اسلحه بنده گوش شیطون کر بعد از نزدیک به 3 سال هنور مشکلی به هم نزده.
یا علی

نه جلال جون این اتفاق خیلی هم سخت نیست . با هر بار درآوردن خشاب پر این مساله به راحتی اتفاق میفتد ..Khansariha (256)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - OSAGAFAR - 2013-04-30 09:35 PM

(2013-04-29 11:36 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید خیلی وقت بود که احساس نیاز به یک کیف نگهداری تفنگ کرده بودم چون همیشه تفنگو به شهرستان می برم و کیفهای برزنتی نمی توانستند تضمین کنند که به تفنگ و دوربین اون فشار نیاد در ضمن خرید کیفهای سامسونتی دو ایراد عمده داشت 1- قیمت بسیلر بالا 2- ابعاد بسیار بزرگ در مقایسه با تفنگ 80 سانتیمتری من بنابراین پس از بررسی همه جوانب مانند وزن و استحکام و راحتی ساخت این کیفو ساختم که وزنی کمتر از 4 کیلو داره و تفنگو خیلی خوب در برابر فشار و رطوبت حفظ می کنه دو قسمت داره قسمت برزنتی(با چرخ خیاطی خونه دوخته شد) و قسمت بدنه که هر دو در خانه ساخته شد اگر دوستان تمایل داشتند می تونم عکسهای بیشتری قرار بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از شما دوست عزیز .اگر امکان دارد در مورد چگونگی ساخت قنداق و مزایا و معایب این قنداق. راهنمایی بفرمایید..