شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-04-06 06:25 PM

(2013-04-06 02:14 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-30 05:38 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستانKhansariha (8)
at44 من یه مشکلی پیدا کرده و اون اینه که درست از جایی که شارژ میشه (جایی که هوا وارد مخزن میشه)نشتی شدیدی داره به طوری که 200 بار در عرض 5 دقیقه صفر میشه !!! Khansariha (60)Khansariha (60)Khansariha (60)آیا سایر دوستان هم این تجربه رو داشتن ؟!
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

کسی نمیخواد جواب بده؟!!
من به توصیه دوستان داخل مخزن رو حسابی با تینر شستم اما باز هم نتیجه ای نگرفتم.Khansariha (367)

سعیدجان تلفنی عرض کردم چطور درستش کنید اگه نشد با من هماهنگ کنید بفرستینش اصفهان

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2013-04-09 11:25 PM

دوست عزیز احتمال 99٪ مشکل از اون اورینگ روی قطعه مخروطی درون سوپاپ ورودی هست و به احتمال زیاد شما لااقل یکبار بیشتر از 200 بار مخزن را پز کردین.از توی یوتیوپ میتونید فیلم نحوه دسترسی به اون قطعه مخروطی سوپاپ را پیدا کنید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-04-10 12:12 PM

امیر جان هاتسان از اون اورینگ و تفلن خیلی خیلی به ندرت مشگل پیدا میکنه من خودم همیشه هاتسان رو 220 بار شارژمیکنم مشگل اقا سعید همانطور که گفتن از سوپاپ ورودی هوا هستش نه خروجی والو .

که اونهم بخاطر تمیز نبودن کوپل شارز و کثیف شدن سوپاپ ورودی هوا هستش .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2013-04-10 01:53 PM

مسیح جان من هم که همینو گفتم ((سوپاپ ورودی ها)).خودم یکبار همین مشکل برام پیش اومده بود که با تعویض اورینگ قطعه مخروطی حل شد(به دلیل وجود پلیسه اورینگ زخمی شده بود) ولی همانطور که شما هم فرمودید ممکنه سطح بیرونی همون قطعه مخروطی و یا سطح داخلی سوپاپ یا کثیف شده باشه یا پلیسه ای چسبیده باشه روش ولی علتش هر چی که هست باعث شده راه برگشت هوا درست کیپ نشه و هوا از مخزن خارج بشه.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - saeedmsgh - 2013-04-10 05:16 PM

با تشکر از دوستان عزیز مسیح و امیر
من اون مشکل رو حل کردم . بهترین روش باز کردن سر مخزن این است که مخزن را به وسیله فک های سه نظام (تراشکاری ) ثابت نگه داریم وبه کمک یک میله نازک در پوش را باز کنیم . با این روش در پوش به سادگی باز میشود . بعد از آن نوبت به قطعه کوچکی میرسد که مجموعه فنر - سوپاپ و اورینگ دور سوپاپ را نگه میدارد. که آن نیز به سادگی باز میشود .
اما مشکل من نه از گرد و غبار بود نه خرابی اورینگ . مشگل من از وجود مقداری زنگ زدگی در آن قسمت بود . که قطعا عامل آن رطوبت انتقال یافته از پمپ میباشد. به هر حال با تینر و روغن و دستمال کل اون قسمت رو تمیز کردم و الان مشکل نشتی کاملا حل شده استKhansariha (219)
به دوستان نیز توصیه میکنم به صورت دوره ای اون قسمت رو تمیز کنند.
اون ویدیویی که امیر اشاره کرد آدرسش اینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در پایان از دوستانی که منو راهنمایی کردن مخصوصا از مسیح عزیز که چند بار به صورت تلفنی مزاحم ایشان شدم کمال تشکر را دارم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zeoos328 - 2013-04-13 05:04 PM

سلام دوستان این اسلحه در عراق پیدا میشه؟کجای عراق؟ممنون میشم پاسخ بدید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - adhan - 2013-04-29 08:50 AM

سلام دوستان
میشه لطف کنید و راههای شارژ کردن at44 رو بگید و تهیه هرکدام از این راهها چه قیمتی دارد؟
یکی از عزیزان یکی از این تفنگ گذاشته برا فروش ولی قیمت تلمبه 600 تومن هست خواستم ببینم راه ارزانتری برا شارژ کردن هست که قیمتش کمتر باشه
و بشه تفنگ رو بدون تلمبه بخرم و یک مقداری پول برا دوربین بمونه چون از لحاظ بودجه مشکل دارم
ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2013-04-29 09:22 AM

دوست عزیز ، دوتا راه داره :
اولی می تونی از همون تلمبه که همراه اسلحه هستش استفاده کنی (قیمت خوبی هم داره مدل وبلی که خودم هم از همون مدل دارم از آقا مسیح خریدمش و ازش راضی هستم ، شلینگ شارژ با کیفیتی داره )
دوم : کپسول هوا بخری به همراه کیت شارژ که اونم بچه های سایت برای فروش گذاشته بودن -مراجعه به فروشگاه سایت - آقا سهیل - ، فکر کنم چیزی حدود 700 تا 750 (البته تو بازار گرونتر هستش ، قیمت روز رو ندارم ) برات دربیاد .
مزیت هر کدوم :
تلمبه : حمل راحت تر نسبت به کپسول
کپسول هوا : راحتی در شارژ سلاح
معایب :
تلمبه : سختی در شارژ (البته خودم عادت کردم ولی خوب تلمبه زدنش مثل دوچرخه است فقط با این تفاوت که قدرت بیشتر می خواد و تعداد بالاتر )
کپسول : اگه ماشین نداشته باشی برای تیراندازی بیرون بردنش سخته ولی وسیله داری خیلی خوبه ، سه سوت شارژ میکنی و نفس نفس هم نداری
Khansariha (219)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-04-29 10:53 AM

(2013-04-13 01:49 AM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دو سوال برایم پیش آمده :

در صورتی که مخزن at44 را تا 170 بار شارژ کنیم چند شات کاملا منظم خواهیم داشت ؟
طبق محاسبات من at44 با ساچمه پرومگنوم حدود 32 ژول و با ts10 حدود 45 ژول قدرت خواهیم داشت آیا درست است ؟

تی اس 10 45 ژول ؟؟؟!!! اخوی تی اس 10 کالیبر 4.5 میشه با تی اس 22 قدرتش بین 44 تا 46 ژوله 170 بار شما حدودا" 28 شلیک خوب دارید

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: plot2.jpg]

به نمودارهای که رسم کردم توجه کنید .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - adhan - 2013-04-29 11:49 AM

سلام مجدد
دوستان دارم روی خرید یک at44 ده تیر که آقا جواد یکی از اعضای سایت گذاشتن برا فروش فکر میکنم (اگه پولم برسه)
من شهرستان هستم همدان و اینکه تا الان تفنگ نداشتم و از سرویس و نگهداری تفنگ چیزی سر در نمیارم
میخام بدونم این تفنگ اذیت نمیکنه مشکلی براش پیش نمیاد اگه مشکلی پیش بیاد خودم میتونم درست کنم یا باید هر دفعه بیارم تهران
و اینکه یجا یادم نیست اینجا بود یا سایت دیگه (از بس این چند وقته سایت خوندم) یجا نوشته بود که این سلاح مشکل مسلح شدن داره و دوتا ساچمه تو لوله گیر میکنه و پرس میشه به هم و کسی که این اتفاق براش رخ داده نمایندگی لوله رو براش داغ کرده که بعدش کمی مشکل پیدا کرده تفنگ و چون گارانتی داشته لوله رو براش عوض کردن حالا اینکه گارانتی هم نداره
این مشکل برا همشون پیش میاد؟ ایراد تفنگ هست یا ایراد استفاده کننده؟