شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-02-13 11:16 PM

سلام
یه سوال از دوستان ای تی سوار دارم
من از دهانه لوله میک زدم و و فوت کردم و در هر دو حالت کمی باد میده

دوستان آیا باید اصلا باد نده یا یه کم حق دارره که بده ؟
اگه دوستی که اصلحه اش سالمه یه تست بکنه ممنون میشمKhansariha (256)
مخصوصا اقا سعید که با هم هم مشکله شما هم یه تست کن خبرشو بده

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2013-02-15 01:45 AM

البته یک مشکلی من با تفنگم داشتم و خیلی اذیتم کرد تا فهمیدم شل بودن لوله در جایگاه خود و حرکت به چپ بود به نظر من هاتسان در این قسمت دقیق کار نکرده- لازم بذکر است لوله از بالا با دو پیچ بسته می شود ولی این کافی نیست و باید تلرانس جذب داشته باشد که ندارد- من هم لوله را از جلو فیکس کردم که نچرخد- البته ظاهرا آزاد بودن لوله تاثیر در دقت دارد ولی پاره ای نبودKhansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - xantia - 2013-02-15 02:08 AM

نقل قول :دوستان آیا باید اصلا باد نده یا یه کم حق دارره که بده ؟

یک کمی چقدر هست؟! در حد بسیار جزیی موردی نداره ولی میشه با جایگزینی اورینگهای خوب نشتی به صفر برسه.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - old.hunter - 2013-02-16 11:30 AM

همون يكمي هم خيلي هست
بايد اون اورينگ رو عوض كنيد
و تا زماني كه اون اورينگ عوض نشه گروپ خوبي رو نميده
بنده باورم نمي شد كه اين اورينگ چقدر مي تونه تاثير گذار باشه Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-02-17 02:52 PM

(2013-02-16 11:30 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون يكمي هم خيلي هست

دوستان عزیز میشه بفرمایید چطور باید عوض کنمش
چه چیزهایی باید باز بشه تا برسم به اورینگ مورد نظر؟
راستی اورینگ وایتون بهتره یا سیلیکونی؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2013-02-17 06:10 PM

(2013-02-17 02:52 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-16 11:30 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون يكمي هم خيلي هست

دوستان عزیز میشه بفرمایید چطور باید عوض کنمش
چه چیزهایی باید باز بشه تا برسم به اورینگ مورد نظر؟
راستی اورینگ وایتون بهتره یا سیلیکونی؟

ارسال این صفحات را بخون تا به جوابت برسی ، مطمئن باش هر سوالی داشته باشی قبلا توی همین تاپیک جواب داده شده ، فقط کافیه یکمی حوصله بخرج بدی و تاپیک را بخونی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسالهای تاپیک زیر هم مفید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alirezakhavari - 2013-02-17 08:02 PM

(2013-02-13 11:16 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال از دوستان ای تی سوار دارم
من از دهانه لوله میک زدم و و فوت کردم و در هر دو حالت کمی باد میده

دوستان آیا باید اصلا باد نده یا یه کم حق دارره که بده ؟
اگه دوستی که اصلحه اش سالمه یه تست بکنه ممنون میشمKhansariha (256)
مخصوصا اقا سعید که با هم هم مشکله شما هم یه تست کن خبرشو بده

سلام دوست عزیز
من هم این مشکل رو داشتم و خیلی راحت با خرید چند عدد اورینگ وایتون و تعویض اون اورینگ یا همان اورینگ دهانه مشکلمو حل کردم برای اینکار از یه پنس سر کج استفاده کن از لوازم پزشکی فروشها میتونی بخری و یه سوزن یا نیدل سرنگ ، اول اون اورینگ رو با سوزن در میاری به هر شکلی که راحتی بعد اورینگ وایتونی که خریدی رو چرب میکنی خیلی کم نباید زیاد باشه که لیز بشه دیگه به کار نیاد و با پنس با احتیاط اورینگ رو میگیری و میزاری دم دهانه لوله و جا میندازی یکم که دقت کنی درست میشه برای مطمئن شدن یکبار دسته ساید لور رو بازو بسته میکنی متوجه میشی که درست جارفته اگه خراب شد مطمئن باش بار دوم متوجه میشی که چطوری درست اینکارو بکنی وقتی هم تست میکنی بهیچ عنوان نباید هوا بده در ضمن از یه چراغ کوچولو استفاده کن که دیدت بهتر بشه خیلی هم سخت نیست فقط دقت میخواد

موفق باشیدKhansariha (256)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-02-17 09:16 PM

خیلی ببخشید که بازم میپرسم
پس یعنی تنها چیزی رو که باید باز کنم لول هستش
لول رو در میارم و اورنگ داخل لول رو تعویض میکنم؟

(2011-12-27 01:14 PM)tmr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد سوال دوستمون کاربر ARROW:
سایز فابریک اورینگ دور لوله 1.78-7.66 هست که این سایز پیدا کردنش محاله ولی من خودم از سایز 1.8-7.6 یا 1.8-7.5 استفاده میکنم که عالی جواب میده
یه اورینگ با سایز 1.5-5.5 هم در ابتدای لوله هست که تعویضش یکم سخته
اورینگ وایتون رو از مغازه های اورینگ و پکینگ فروشی میتونید تهیه کنید ولی فقط باید به فروشنده اطمینان کنید چون من یه سری کامل برای سلاح و تلمبه گرفتم که نصفش تقلبیه!
رنگ اصلی این اورینگها سبزه و وزن بیشتری نسبت به سایر اورینگها داره و به این راحتی هم پاره نمیشه ولی موقع جا زدن لوله خیلی دقت میخواد

(2012-08-23 08:54 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول این را بگم که سایز اورینگها با اندازه گیری قطر خارجی دایره اورینگ و ذخامت اورینگ(گوشت اورینگ) مشخص میکنند.
سایز اورینگ مذکور 8.5 در 1.5 میلیمتر ، یعنی 8.5 قطر خارجی و 1.5 ذخامت اورینگ ، این سایز اورینگ یکمی بزرگ و شما باید یک اورینگ با ذخامت بیشتر و قطر خارجی یکسان بندازید تا مشکل حل بشه.
من از اورینگ 8.5 در 1.6 وایتون استفاده کردم و خوب جواب داد ، اورینگ وایتون کمیاب ولی این فروشگاه در شاهپور قدیم اصفهان داره :03112334207 فروشگاه تفلان
عکس اورینگ ، به ترتیب از بالا به پایین :1-اورینگ فابریک8.5 در 1.5 و 2 -اورینگ وایتون 8.5 در 1.6 و3-اورینگ معمولی 8.5 در 1.8 و 4 - اورینگ معمولی 8 در 1.8

دوستان میشه بفرمایید از دوتا سایزی که عزیزان فرمودند کدوم درست تر هست که تهیه بکنیم؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-02-18 12:17 AM

دوستان با تشکر و به استناد این تصویر اندازه هاشو فکر کنم گیر اوردم و همین سه اورینگ هم باید اورینگهای مد نظر باشند.
[تصویر: 13611340191.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2013-02-18 09:01 AM

(2013-02-17 09:16 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ببخشید که بازم میپرسم
پس یعنی تنها چیزی رو که باید باز کنم لول هستش
لول رو در میارم و اورنگ داخل لول رو تعویض میکنم؟

(2011-12-27 01:14 PM)tmr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد سوال دوستمون کاربر ARROW:
سایز فابریک اورینگ دور لوله 1.78-7.66 هست که این سایز پیدا کردنش محاله ولی من خودم از سایز 1.8-7.6 یا 1.8-7.5 استفاده میکنم که عالی جواب میده
یه اورینگ با سایز 1.5-5.5 هم در ابتدای لوله هست که تعویضش یکم سخته
اورینگ وایتون رو از مغازه های اورینگ و پکینگ فروشی میتونید تهیه کنید ولی فقط باید به فروشنده اطمینان کنید چون من یه سری کامل برای سلاح و تلمبه گرفتم که نصفش تقلبیه!
رنگ اصلی این اورینگها سبزه و وزن بیشتری نسبت به سایر اورینگها داره و به این راحتی هم پاره نمیشه ولی موقع جا زدن لوله خیلی دقت میخواد

(2012-08-23 08:54 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول این را بگم که سایز اورینگها با اندازه گیری قطر خارجی دایره اورینگ و ذخامت اورینگ(گوشت اورینگ) مشخص میکنند.
سایز اورینگ مذکور 8.5 در 1.5 میلیمتر ، یعنی 8.5 قطر خارجی و 1.5 ذخامت اورینگ ، این سایز اورینگ یکمی بزرگ و شما باید یک اورینگ با ذخامت بیشتر و قطر خارجی یکسان بندازید تا مشکل حل بشه.
من از اورینگ 8.5 در 1.6 وایتون استفاده کردم و خوب جواب داد ، اورینگ وایتون کمیاب ولی این فروشگاه در شاهپور قدیم اصفهان داره :03112334207 فروشگاه تفلان
عکس اورینگ ، به ترتیب از بالا به پایین :1-اورینگ فابریک8.5 در 1.5 و 2 -اورینگ وایتون 8.5 در 1.6 و3-اورینگ معمولی 8.5 در 1.8 و 4 - اورینگ معمولی 8 در 1.8

دوستان میشه بفرمایید از دوتا سایزی که عزیزان فرمودند کدوم درست تر هست که تهیه بکنیم؟
با سلام.
ببین دوست عزیز اون 2 تا سایز اورینگ که من و کاربر tmr بهش اشاره کردیم در اصل جفتش یکیه ،
اورینگ8.5*1.5= یعنی اورینگی که 1.5 میل ضخامت داره و 8.5 میل قطر خارجیش حالا اگه بخواهیم قطر سوراخ داخلی اورینگ را بدست بیاریم باید به اندازه 2 برابر ضخامت اورینگ را از قطر خارجیش کم کنیم تا قطر داخلی بدست بیاد ، برای اورینگ بالا میشه :
2*1.5-8.5=5.5
حالا اگه بخواهیم مشخصات اورینگ را بر حسب قطر داخلی بیان کنیم میشه 5.5*1.5 .