شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2013-02-01 10:04 PM

این یک عکس از حالتی که مخزن از تفنگ باز شده در تفنگ من مخزن به راحتی از تفنگ جدا میشه مثل تفنگ معمولی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - nobody2000 - 2013-02-01 10:42 PM

(2013-01-30 08:53 PM)hasan990 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شیر جلوی کپسول at44 من خراب شده کسی میدونه کجا میتونم پیدا کنم.

دوست عزیز منظورتون والو هست ؟ چون جلو مخزن At44 همون والو و سوزن باید باشه .
فکر کنم باید اون را به دوستانی که در کار تیونینگ و دستکاری والو و سوزن هستند نشون بدید و نظرشون را بپرسید .بهتره به کاربر saeed در سایت persian-shooters پیغام بدید .البته در این سایت هم فکر کنم یوزر viper22 را دارند .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - whisper - 2013-02-02 12:05 AM

(2013-01-30 08:53 PM)hasan990 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام
اخوی یکم بیشتر توضیح دهید مشکل از کجاست ؟ آیا نشتی دارد ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farshidgh - 2013-02-03 01:34 PM

كسي از دوستان وزن چكش هواي اي تي 44 معمولي و لانگ رو نداره ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hasan990 - 2013-02-03 05:14 PM

(2013-02-02 12:05 AM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام

سلام
ابله والو جلو مخزنا امدم باز کنم کج شد الان خیلی نشتی داره.
(2013-02-02 12:05 AM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام

سلام
بله والو جلو مخزنا امدم باز کنم کج شد الان خیلی نشتی داره.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2013-02-12 12:06 AM

سلام دوستان

دارم برای اتی جون قنداق بولپاپ می سازم

قنداق ساخته شده ولی سمباده کاری نشده
ریل دوربین رو هم ساختم
فقط سیستم ماشه رو نتونستم درست کنم
یعنی نمیدونم چطور ماشه اصلی اسلحه رو با ماشه دستساز ارتباط بدم.
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-02-12 12:59 PM

سلام
[تصویر: HATSAN_At44_S10.jpg]
با اجازه اساتید میخوام منم تجربه خودمو از این صلاح عتیقه بگم تا دوستان به درد من گرفتار نشن
من از این صلاح خیلی خیلی ناراضی هستم و از 50 متر بیشتر که با بگم نمره اش در حد صفر میباشد زیر 50 متر هم آش دهن سوزی نیست و با هر ساچمه ای که من امتحان کردم گروپ به درد بخوری نتونستم بگیرم
البنه چند تا از دوستان دیگه هم نظر من رو داشتن

شاید سری های اول این صلاح چیز به درد بخوری بوده اما به جرات میگم هرکسی جدیدا خریده و قبلش تجربه یه تفنگ مثل دیانا رو داشته الان خیلی پشیمونه

به عنوان یک عضو این سایت پربار ازش انتظار داشتم قبل از خرید این چیزا رو میتونستم مطلع بشم نه با تجربه کردنش و پرداخت هزینه گزاف

بازم میگم لطفا اونایی که صلاح قدیمی دارن سریع موضع نگیرن اگه کسی امسال خریده منو بهتر درک میکنه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezakaraj - 2013-02-12 01:39 PM

mster تا حالا تفنگت رو از نظر سلامت اورینگ ها بازدید کردی شاید مشکلی در اورینگ ها باعث عدم دقت شده من تا حالا کسی رو ندیدم از at44 ناراضی باشه.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Reza51 - 2013-02-12 04:18 PM

(2013-02-12 12:59 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
[تصویر: HATSAN_At44_S10.jpg]
با اجازه اساتید میخوام منم تجربه خودمو از این صلاح عتیقه بگم تا دوستان به درد من گرفتار نشن
من از این صلاح خیلی خیلی ناراضی هستم و از 50 متر بیشتر که با بگم نمره اش در حد صفر میباشد زیر 50 متر هم آش دهن سوزی نیست و با هر ساچمه ای که من امتحان کردم گروپ به درد بخوری نتونستم بگیرم
البنه چند تا از دوستان دیگه هم نظر من رو داشتن

شاید سری های اول این صلاح چیز به درد بخوری بوده اما به جرات میگم هرکسی جدیدا خریده و قبلش تجربه یه تفنگ مثل دیانا رو داشته الان خیلی پشیمونه

به عنوان یک عضو این سایت پربار ازش انتظار داشتم قبل از خرید این چیزا رو میتونستم مطلع بشم نه با تجربه کردنش و پرداخت هزینه گزاف

بازم میگم لطفا اونایی که صلاح قدیمی دارن سریع موضع نگیرن اگه کسی امسال خریده منو بهتر درک میکنه

جالبه بعضی دوستان که روی این سلاح خیلی تبلیغ میکنن و میگن باهاش تو 130 متری پرنده میزنیم در جا فریز میشه
و مقایسش میکنن با ایر ارمز و مارادور و... !!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2013-02-12 08:54 PM

دوست عزیز mster ، چند وقته تجربه استفاده از ای تی 44 رو دارین !!! (منظورم اینه کهچند وقته خریدینش ) من هم از این سری خرید کردم و ازش فعلا در حد محدود استفاده کردم ، ولی تا حالا وقت نکردم باهاش یه گروپ استاندارد بگیرم ، با یه صفرکردن تو 30 متری اونم رو یه کارتن با یه بعلاوه که با ماژیک درست کردم، اولین استفاده م با اسلحه جدید تو شکار بود ، تازه اهداف در حد کبوتر هم گیرمون نیومد و تو شکارگاهمون باهاش کاکلی زدم از 30 متر تا حدود 80 متر ، با اینکه جثه کاکلی کوچیک بود ولی تو زدن اهداف تقریبا مشکلی نداشتم (تجربه استفاده از ای تی 44 سری قدیمی رو هم دارم با اسلحه یک از دوستان تو شکار کبوتر و تیهو )
بهتره قبلش حتما یه بازبینی از سلاحتون بکنین ، در ضمن ساچمه مورد استفاده تون چی هست ؟
من از باراکودا استفاده می کنم ولی قصد دارم با جی اس بی هم امتحانش کنم چون بیشتر دوستان که این سلاح رو دارن با جی اس بی موفق تر بودن ، ولی خوب باراکودا یه چیز دیگس
موفق باشی Khansariha (8)