شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - THUNDER - 2012-11-30 06:00 PM

این که معلومه: کپسول!
البته برای کسی که باید تجهیزات سبک همراهش باشه و مدت زیادی پیاده روی کنه تلمبه بهتره.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alinikparast - 2012-11-30 06:13 PM

ببخشید با یک کپسول 8 لیتری چند بار میشه at44 رو شارژ کرد
با شارژ کامل چه تعداد شات با قدرت 40 ژول دارد
با تشکر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2012-11-30 06:19 PM

(2012-11-30 04:11 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-23 08:36 PM)tmr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-23 07:37 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-23 12:33 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا سعید ممنونم.
امروز بصورت تجربی دستکاریش کردم و فهمیدم کدوم پیچها چیکار میکنند.فقط دوتا سوال دیگه در همین رابطه برام پیش اومده:
1)لطفا به عکس پایین نگاه کنید.اون پیچی که دورش رو خط قرمز کشیدم چه کاری انجام میده؟
2)اون پیچی که خلاصی ماشه رو کم وزیاد میکنه به چه دردی میخوره یعنی اصلا خلاصی ماشه چه فوایدی داره؟(اگه ماشه خلاصی نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد؟)
[تصویر: Arash20535.jpg]

دوست عزیز اون پیچ که علامت زدید میزان نیروی کشش رو برای شلیک تغییر میده که اگه صفت بشه ماشه صفت و اگه کمی بازش کنید نیروی کشش کمتر میشه (با نیروی کمتری شلیک انجام میشه )
اولین پیچ کوچک ( به سمت لوله ) دامنه کشش ماشه رو برای شلیک تغییر میده که سعی کنید خیلی بازش نکنید چون درگیری ماشه کم میشه و ممکنه خطرناک باشه
دومین پیچ کوچک هم برای تنظیم میزان خلاصی ماشه هست و هرچی باز بشه خلاصی بیشتر میشه
موفق باشیدKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سوال دارم
اینکه در پست قبلی همانطور که میبینید پیچ علامت گذاری شده با دایره قرمز به عنوان پیچ تنظیم حساسیت معرفی شده است ولی در یک پست دیگه داش مسیح گفته بودند که پیچ دوم که در تصویر زیر با علامت فلش مشکی مشخص شده کار تنظیم حساسیت را انجام میده.حالا از دوستان تقاضامندم که دقیقا عملکرد این دوپیچ را توضیح دهید و لطفا بفرمایید با پیچاندن در جهت عقربه های ساعت و خلاف آن در هر کدام از این دو پیچ چه تغییراتی حاصل میگردد؟
هدف اصلی خودم از طرح ایت سوال سبکتر کردن و یا به عبارتی حساستر کردن ماشه است که با نیروی کمتری ماشه بچکاند.
و یک سوال دیگه اینکه شماره آچار آلن این دو پیچ چنده؟
لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید
با تشکر از پاسخهای شما
[تصویر: 13542784921.jpg]
دوستان کسی نیست کمک کنه؟داش مسیح کجایی برادر؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2012-11-30 11:47 PM

امیر جان دقیقا" اون پیچی که بادایره قرمز رنگ مشخص شده کارتنظیم حساسیت ماشه رو انجام میده .کافیه اونو کمی موافق عقربه های ساعت بچرخونید حساسیت بیشتر میشه و وزن ماشه کمتر و برای شلیک بهتر اماده میشه . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2012-12-01 01:37 AM

(2011-12-24 12:52 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جا داره همین جا یک تشکر ویژه از عارف عزیز بکنم برای قرار دادن این کلیپ.

حسین جان اون پیچ شماره دو الن مخصوص تنظیم حساسیت ماشه هست .Khansariha (8)
سلام مسیح جان .ممنون از پاسختون
همانطور که عرض کردم در یک پست دیگه که الان نقل قول کردم گفتید که اون پیچ شماره 2 برای تنظیم حساسیته
الان باید کدومشو شل کنم تا راحتتر شلیک کنه؟
آخی من پیچ پشت ماشه را هرچی شل کردم ودر جهت خلاف عقربه های ساعت پیچوندم تغییری در سفتی ماشه ایجاد نشد و اصلا تغییری نکرد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2012-12-01 01:42 AM

امیر جان اون دوتا پیچ برای کمو زیاد کردن خلاصی به کارن میرن عذر میخوام من پست قبلیمو ویرایش کردم اون پیچ رو باید موافق عقربهای ساعت بچرخونید یعنی سفت کنید . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2012-12-07 01:51 PM

میخواین ای تی جون رو تو شمایل دیگه ای ببینین :
[تصویر: nighthawk_hammerli_pneuma_elite_hatsan_at44_4.jpg]
لینک مرجع :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ghaplan - 2012-12-09 01:16 PM

(2012-09-09 12:46 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز جناب جناهی استاد مسلم این سلاح اقا مسیح هستند ممکنه من اشتباه راهنمایی کنم از ایشان جویا شوید بدون شک مشکلتان حل خواهد شد
در ادامه این لینک زیر رو دانلود کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
ممكنه لينك پي دي اف هاتسان رو دوباره و يا اينكه با يه اسم ديگه براي دانلود قرار بدين. موقع دانلود اعلام ميكنه طبق قوانين صفحه مذكور مجار براي باز شدن نيست.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2012-12-30 07:56 PM

سلام دوستان
همونطور که قبلا گفتم
برای اتی جون دوربین دهانه 50 گرفتم و الان خوراکه هدشات شده
فقط ..........

وزن اسلحه دیگه برام زیاد شده (البته نه اینکه نشه تحملش کرد) و دیگه فکر میکنم در زمان شکار کاربر دقت لازم برای تیراندازی دقیق رو از دست میده
به خاطر همین هم افتادم دنبال ساخت قنداق بولپاپ که بهم گفتن برای ساخت این نوع (عکس اسلحه داش مسیح و دوستان دیگه رو چاپ کردم و بهشون نشون دادم) احتیاج به دستگاه شبیه تراش(دستگاهی که یکدونه نمونه میزاری داخلش و از اون به بعد الوار رو تبدیل به قنداق میکنه) هست و به خاطر قیمت بالای دستگاه (حدود 100 چوق چوق) کسی نداره و اگه هم پیدا بشه باید یک نمونه به دستگاه بدی تا دستگاه بتونه بقیه رو تولید کنه.

حالا
دوستان تا اونجایی که من متوجه شدم از این نوع قنداق به صورت سینتیک در خارج از مرزهای ما استفاده میشه. یعنی تولید کننده دیده بیشتر مصرف کنندگان (شکارچی) این نوع قنداق رو میپسندند و به خاطر همین موضوع خط تولید این نوع قنداق رو راه انداخته.

مخلص کلام...
آیا راهی هست تا ما هم به این نوع قنداق ها دسترسی داشته باشیم؟؟؟؟؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - THUNDER - 2012-12-30 08:09 PM

حامد جان قنداق بولپاپ با این قنداق فابش تفاوت وزن نداره(اگر سبک ترهم باشه خیلی جزییه چون قنداق هاتسان تو خالی هست) و هدف از ساخت قنداق بولپاپ کوتاه و جمع و جور کردن تفنگ برای افزایش قدرت مانور هست.